0

Ten dziennikarz Wojtek z TVN co nad jego głowa przeleciały pociski to nie ma rodziny czy zarabia kupę kasy za relacje z Ukrainy ?
CNN i inne media ubrani w hełmy, pewnie ze dwie kamizelki itd a ten na luzaku sobie lata.

0

Real taki mocny czy RSSS taki słaby ? Bo nie ogladam a nie powiem ze tyłek piecze jak spojrzałem na livescore

1

@Desperados21 odejdzie za free ale przynajmniej 10 mln pensji będzie wolne

0

Na IG Ney prowadzi live z Depayem taki off top od wiadomego tematu

0

@tristan87 w sensie ? To znaczy ze nie dajemy myśliwców Ukrainie ?

1

Mam nadzieje ze nasi dowodzacy przemyślą to zeby moze jednak te myśliwce nie startowały z i nie wracaly do Polski…

0

@Nazio87 gdzie znalezc jakies profile Anonymous ?

0

Co z ta wielka kolumna kacapskiego sprzętu gdzies na ponoć kilkadziesiąt kilometrów ? Rozbili ja ? Umknęło mi to jakos dzisiaj.

0

To jacy pomocnicy będą wolnymi agentami w lecie ?
Zakaria poszedł wczesniej do Juve
Kessie o którego sie staramy
Kamara
I Pogba na którego pensje będzie stac chyba tylko PSG ewentualnie Real chociaż Zizou juz nie ma.

13

@IronSanHybrid niech sobie zrobią rozgrywki z bialorusia i niech zaprosza sobie czeczenów ;)

6

@Emhyr tez mysle ze to był test

0

@Vebrol ale chodzi mi o to ze np oni wzięli sobie czeczencow a Ukraina nie ma kogos takiego

2

@BorzyKrzys Kolesia TOP

0

Szkoda ze nie ma jakiegos kraju blisko Ukrainy który tez nie lubi kacapow i który pomógłby im militarnie w walce. Chociaz pewnie wtedy z tego zrobiłaby sie wojna światowa.

Legia Cudzoziemska podlega Francji nie ? Wiec uznali by to za wkroczenie NATO.

0

Na ile mamy zapasu gazu gdyby postanowili odciąć gaz do Europy i trzeba by sprowadzać go droga morska np ze Skandynawii itd ?

1

@kaamil1910 ale mamy juz Inieste w domu

1

@Getek obawiam sie ze Stegen przez te operacje na kolanie juz nigdy nie będzie na najwyższych obrotach. Przeciez to widać ze nie ma juz takiego odbicia gdzie nieraz sciągał piłki na nieosiągalnym pułapie, nie ma takiego refleksu i zostaje czesto na nogach i ogolnie obawia sie nawrotu kontuzji

0

@Mr8lack ktos wszedł do porzuconego czołgu i pokazał jakie to starocie, wyposażenie, pourywane przewody itd

1

@Gaz identyczne zdanie, szkoda ze zaczął grać jak chce wywalczyć kontrakt i jak na niego gwiżdżą a nie jak miał pełne wsparcie

0

Pokazywali juz gdzies w PL tv ten wybuch z tym wielkim grzybem ?

0

@clyde chyba kokieteria, gdy od Pedriego przez kanal idzie piłka ;)

1

@meteo100 nie no jednak w wyjściowym zagrało 4 nowych zawodników

0

@busquets5 Carletto i zajechanie 11 do połowy sezonu (czyli jak zwykle) TOP

0

@Piotrek_VeB mam identycznie

2

@Janiama kolega pisze do mnie i zwraca honor bo do niedawna wyśmiewał mnie ze gdzie ja tam widze Inieste

2

Szkoda ze gra i nie łamie sie dopiero jak chce wywalczyć wysoki kontrakt z innym klubem.
Ale mam nadzieje ze zastąpimy go np młodym Williamsem ;)

0

@Paradoks moze wejdzie opcja na wymianę za Trincao nie zapominajcie ze to nasz piłkarz

2

Ok 1 akcja i biega, moze tamte 2 występy to rzeczywiście te problemy mięśniowe

4

Ale Leszek pieprzy na starosc. Alves ma gola a lidze na koncie

1

Ok Depay masz kilka minut zeby pokazac ze ci sie chce. 2 ostatnie mecze wyglądałeś jak oldboy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?