SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak Dembele w pucharach…
0
@Rhaan oby znow nie pokazał ze mu sie nie chce grać jak w 2 ostatnich swoich meczach
2
Wkurza mnie tylko ze cały czas trzyma synusia do końca meczów
1
Proszę chłopaki o manite, dawno nie było
2
Auba ehh złe przyjęcie a myslalem ze loba puści
0
Franek odpalony, wracaj chłopaku z Ajaxu prosze bo jeszcze do niedawna wyglądałeś jak na zaciągniętym ręcznym
1
Miałem pisac ze za wczesnie na Ole na trybunach i trzeba poczekac na jeszcze jedna a tu nagle Auba ! TOP
1
Czemu on cały czas przypomina pochodzenie arbitra ? Nie moze po prostu powiedzieć ze kartka od sędziego ?
6
Cos w koncu zaczyna przeskakiwać Destowi ? Mam nadzieje ze Xavi nad nim pracuje, szkoda odpalic 21 latka który moze miec cała karierę przed soba
1
Po cholere on w ogole do niego wychodził
5
Jakbym Fife widział i próby finezja z dystansu
1
Tak jest, nareszcie wzorowa kontra. Ciezko sie dzis cieszyc ale fajnie !
0
Było cos przed meczami 1 tury ? Nie mam głowy dzis zeby to śledzić
5
…
2
@Pawel13sz wszystko fajnie tylko ze to 3 liga a weryfikacje na najwyższym poziomie juz miał i zatrzymywał sie na pierwszym możliwym rywalu
0
Pasut jest genialny na konferencji ;)
1
@Lionel_Messi10 na buku tez zagrałeś ?
0
@Khardan niestety kolejny słaby mecz
0
Dobry mecz dzisiaj.
Ehh kusiło na fortunie Barca wygra i obie strzela 3.4 ale wybrałem Barce i +1,5 za 2.4 ;)
Ale za Espanyol i tak jeszcze nie moge przebaczyć naszym.
4
Coś ty Adaś zrobił… ale poszedłeś pięknie
A Araujo to dzik, jeszcze jednego takiego stopera i bede spokojny
1
Alves bandyta i czerwo a tutaj juz nie ?
0
Jak oceniacie Desta dzisiaj ? Nie najgorzej. Jeszcze zdjął ta niebezpieczna główkę w obronie wczesniej
0
Ajaja ze tamto podanie wyrzuciło Albę bo byłaby Manita i 3 Auby
3
Auba nie podawaj Ferranowi tylko kończ sam…
0
Teraz az sie prosiło miec Adasia jak Auba był sam. Co jest Danzel ?
1
Dawaj Adasia Danzel bo musimy miec chociaz jedno skrzydło
4
Dembele do zmiany, dawaj Adasia Danzel
0
@abram3k wstrzymaj bajerke troche, najpierw musi cokolwiek wygrać
0
Wpuszczaj Adasia trzeba zrobic manite od razu
1
Auba podbił plecami czyli 3 !