0

No tak Dembele w pucharach…

0

@Rhaan oby znow nie pokazał ze mu sie nie chce grać jak w 2 ostatnich swoich meczach

2

Wkurza mnie tylko ze cały czas trzyma synusia do końca meczów

1

Proszę chłopaki o manite, dawno nie było

2

Auba ehh złe przyjęcie a myslalem ze loba puści

0

Franek odpalony, wracaj chłopaku z Ajaxu prosze bo jeszcze do niedawna wyglądałeś jak na zaciągniętym ręcznym

1

Miałem pisac ze za wczesnie na Ole na trybunach i trzeba poczekac na jeszcze jedna a tu nagle Auba ! TOP

1

Czemu on cały czas przypomina pochodzenie arbitra ? Nie moze po prostu powiedzieć ze kartka od sędziego ?

6

Cos w koncu zaczyna przeskakiwać Destowi ? Mam nadzieje ze Xavi nad nim pracuje, szkoda odpalic 21 latka który moze miec cała karierę przed soba

1

Po cholere on w ogole do niego wychodził

5

Jakbym Fife widział i próby finezja z dystansu

1

Tak jest, nareszcie wzorowa kontra. Ciezko sie dzis cieszyc ale fajnie !

0

Było cos przed meczami 1 tury ? Nie mam głowy dzis zeby to śledzić

5




2

@Pawel13sz wszystko fajnie tylko ze to 3 liga a weryfikacje na najwyższym poziomie juz miał i zatrzymywał sie na pierwszym możliwym rywalu

0

Pasut jest genialny na konferencji ;)

1

@Lionel_Messi10 na buku tez zagrałeś ?

0

@Khardan niestety kolejny słaby mecz

0

Dobry mecz dzisiaj.
Ehh kusiło na fortunie Barca wygra i obie strzela 3.4 ale wybrałem Barce i +1,5 za 2.4 ;)
Ale za Espanyol i tak jeszcze nie moge przebaczyć naszym.

4

Coś ty Adaś zrobił… ale poszedłeś pięknie
A Araujo to dzik, jeszcze jednego takiego stopera i bede spokojny

1

Alves bandyta i czerwo a tutaj juz nie ?

0

Jak oceniacie Desta dzisiaj ? Nie najgorzej. Jeszcze zdjął ta niebezpieczna główkę w obronie wczesniej

0

Ajaja ze tamto podanie wyrzuciło Albę bo byłaby Manita i 3 Auby

3

Auba nie podawaj Ferranowi tylko kończ sam…

0

Teraz az sie prosiło miec Adasia jak Auba był sam. Co jest Danzel ?

1

Dawaj Adasia Danzel bo musimy miec chociaz jedno skrzydło

4

Dembele do zmiany, dawaj Adasia Danzel

0

@abram3k wstrzymaj bajerke troche, najpierw musi cokolwiek wygrać

0

Wpuszczaj Adasia trzeba zrobic manite od razu

1

Auba podbił plecami czyli 3 !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?