3

Nareszcie nie bal sie uderzyć !

0

Czemu my zawsze w pewnym momencie musimy zaliczyć taki zjazd w meczu ?
Zająłbym Busiego a nie Franka

1

Kartek dla Valenci nie ma ?

0

@xTre No nie jest szybki i nie drybluje

4

Wszedł Mingueza to będzie ciekawie…

1

Ale piękny nurek hahaha

1

A Alves nie dostał kartki po spalonym ?

0

Nie ma faulu nie ? Buhahah

1

Ale soczyste k***a rzuciłem… jaka szkoda ze to nie weszło

0

O moj Boże Mingueza… co z Garcia ?

1

Jedyna nadzieja dla Ferrana jest taka ze uderzy wszystko co będzie miał na nodze ( z Napoli sie nie udało) bo niestety nie biega ani nie drybluje

0

@LS nie biega i nie drybluje ale wszyscy maja nadzieje ze co będzie miał na nodze to strzeli chociaz niestety z Napoli zawalił

47

Dawac Adasia na druga niech ich tam gniecie

2

Szybsza decyzyjność ! Znow mozna było szybciej puścić Aube tym razem nie zrobił tego Ferran

1

Maja ewidentnie, nie ma styku z linia

1

Wow jednak gol z 1 kamery wyglądało na spalonego
Fajnie do 3 razy sztuka bo w koncu asystował Gavi
A juz myslalem ze po tym jak Ferran zwolnił akcje ze nic nie będzie

1

Będzie spalony niestety :/

1

Dla Valenci nie ma kartek ?

6

Co ten Gavi dzisiaj robi ? Znow miał Ferrana od razu zeby go puścić.
Wolałbym go zeby nie bal sie dawac takich podan

0

Marek co ty robisz ? Po co w ogole to dotykał ?

0

Auba !!! Tak sie strzela

0

Co ten Gavi dzis robi ? Najpierw było wycofać pięta do Auby na pole karne teraz holuje i traci zamiast od razu puścić kolege do przodu

0

Zepsuł Gavi… było pięta wycofać do wbiegającego Auby

5

Uwielbiam rzeźników Bordalasa. Jak kopia to jest ok a jak sie ich dotknie to od razu padają jak muchy ;)

0

Ładnie próbujemy od poczatku ale coz jak bez efektu

0

Miał odpoczac Franek a odpoczywa Pedri

0

Piękne Nantes ;) az szkoda ze nie jestem w stanie tego ogladac tylko sprawdziłem wynik. Widziałem czerwo przy 2-0 a tu juz 3.
I na co Ci to było Leo ?

0

@JarekS szczególnie, że najmłodszy z tej 3

1

My sie ucieszymy jak znikniesz z Hiszpańskiej piłki raz na zawsze !

0

Ciężko czytac rewelacje Sportu na temat Halanda :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?