SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nareszcie nie bal sie uderzyć !
0
Czemu my zawsze w pewnym momencie musimy zaliczyć taki zjazd w meczu ?
Zająłbym Busiego a nie Franka
1
Kartek dla Valenci nie ma ?
0
@xTre No nie jest szybki i nie drybluje
4
Wszedł Mingueza to będzie ciekawie…
1
Ale piękny nurek hahaha
1
A Alves nie dostał kartki po spalonym ?
0
Nie ma faulu nie ? Buhahah
1
Ale soczyste k***a rzuciłem… jaka szkoda ze to nie weszło
0
O moj Boże Mingueza… co z Garcia ?
1
Jedyna nadzieja dla Ferrana jest taka ze uderzy wszystko co będzie miał na nodze ( z Napoli sie nie udało) bo niestety nie biega ani nie drybluje
0
@LS nie biega i nie drybluje ale wszyscy maja nadzieje ze co będzie miał na nodze to strzeli chociaz niestety z Napoli zawalił
47
Dawac Adasia na druga niech ich tam gniecie
2
Szybsza decyzyjność ! Znow mozna było szybciej puścić Aube tym razem nie zrobił tego Ferran
1
Maja ewidentnie, nie ma styku z linia
1
Wow jednak gol z 1 kamery wyglądało na spalonego
Fajnie do 3 razy sztuka bo w koncu asystował Gavi
A juz myslalem ze po tym jak Ferran zwolnił akcje ze nic nie będzie
1
Będzie spalony niestety :/
1
Dla Valenci nie ma kartek ?
6
Co ten Gavi dzisiaj robi ? Znow miał Ferrana od razu zeby go puścić.
Wolałbym go zeby nie bal sie dawac takich podan
0
Marek co ty robisz ? Po co w ogole to dotykał ?
0
Auba !!! Tak sie strzela
0
Co ten Gavi dzis robi ? Najpierw było wycofać pięta do Auby na pole karne teraz holuje i traci zamiast od razu puścić kolege do przodu
0
Zepsuł Gavi… było pięta wycofać do wbiegającego Auby
5
Uwielbiam rzeźników Bordalasa. Jak kopia to jest ok a jak sie ich dotknie to od razu padają jak muchy ;)
0
Ładnie próbujemy od poczatku ale coz jak bez efektu
0
Miał odpoczac Franek a odpoczywa Pedri
0
Piękne Nantes ;) az szkoda ze nie jestem w stanie tego ogladac tylko sprawdziłem wynik. Widziałem czerwo przy 2-0 a tu juz 3.
I na co Ci to było Leo ?
0
@JarekS szczególnie, że najmłodszy z tej 3
1
My sie ucieszymy jak znikniesz z Hiszpańskiej piłki raz na zawsze !
0
Ciężko czytac rewelacje Sportu na temat Halanda :/