0

Owca ma lepszy zasięg rak ale Papito fajne uniki

3

Papito musisz, dawaj ! ;)

8

Pan anglojęzyczny za chwile sobie połamie język na Jarku ;)

10

Jezu kto słucha tego szitu ?

0

Kraków rządzi !

2

@Hubsao potwierdzam ;) tez tam dorabialem ;)

1

Ta walka małych będzie najlepsza ;)

0

139 tys live na yt ważenie high league to nie czasem wiecej niz miewał fame na podobnym wydarzeniu ?

3

Pewnie juz było ale Pep Guardiola był widziany w towarzystwie agenta Araujo.
Chociaż wczoraj tez pojawiła sie informacja, iz Araujo przekazał swojemu agentowi, ze chce zostać w Barcy.

2

@RealmadridTOP Ciebie nikt o zdanie nie pytał biały rycerzyku. Wracaj do swoich

25

I sezon już udany bo Real na pewno nie będzie mógł zdobyć potrójnej korony ;)
A mam nadzieje, ze i w lidze cos sfrajerza ;)

5

Co sie zabawił Betis, szkoda ze nie mogłem obejrzec.
Ehh mam nadzieje ze my kiedys tez wrócimy do takich wyników z ligowa czołówka…

0

@MESSIah16 może jak kiedyś usiądzie na starosc przy kominku to jednak będzie żałował

1

A co jak Dembele nie chciał odejść bo za wypełnienie kontraktu moze ma jakas premie od Barcy ? barto lubił dawac takie klauzule

0

@Zawsze_Wierny czy tak wydać wiecej to nie jestem pewny ale na pewno moze nie byc takich problemow z rejestracja zawodników przez to ze nasz limit płac sie powiększy znacznie

3

@Hubsao z tym mało zarabia to bym nie przesadzał. Mało to zarabia Alves

2

Auba usunął w opisie na Insta nazwę Arsenalu. Oficjalka nadchodzi

0

@Damian11 Trybuny welcome to ;)

0

@Emhyr no nie mowili bo po co mieli mówić skoro odejście Dembele było raczej życzeniem niz faktem

0

@Criss18Barca gdzieś przeczytałem ze 80 mln ale mniejsza pensja a gdzies indziej ze bez jakiejś dużej prowizji ale za to będzie najlepiej opłacanym piłkarzem na swiecie przebijając Leo i kwota 50 mln

1

@Patrykl145 a co pisałeś przed transferem Suareza ?

19

@RonnieVEB Lapcio chyba dziabniety ;)

0

Upadł jakiś transfer LFC.
Donny van de Beek na wypożyczeniu w Evertonie.
Szkoda, chciałem go kiedyś u nas

3

@Emhyr jakby Dembele odszedł to byłby Tagliafico i pewnie jeszcze ktos

0

A mnie szkoda tego Cabrala :/

1

@Katalonbar Umtiti miał ponoć isc na wypożyczenie do Arsenalu tylko kontuzja wszystko zatrzymała

1

@Suzu jakby dzban odszedl to byłby i LO

0

Ciemno juz, zgasły wszystkie światła !

0

@michal26 mam nadzieje ze a lecie będzie w koncu ta długo oczekiwana rewolucja juz od czasu kompromitacji z Roma

2

@robsesh cisza
Ktos chyba mu zrobił mega krzywdę wypuszczając takie newsy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?