SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owca ma lepszy zasięg rak ale Papito fajne uniki
3
Papito musisz, dawaj ! ;)
8
Pan anglojęzyczny za chwile sobie połamie język na Jarku ;)
10
Jezu kto słucha tego szitu ?
0
Kraków rządzi !
2
@Hubsao potwierdzam ;) tez tam dorabialem ;)
1
Ta walka małych będzie najlepsza ;)
0
139 tys live na yt ważenie high league to nie czasem wiecej niz miewał fame na podobnym wydarzeniu ?
3
Pewnie juz było ale Pep Guardiola był widziany w towarzystwie agenta Araujo.
Chociaż wczoraj tez pojawiła sie informacja, iz Araujo przekazał swojemu agentowi, ze chce zostać w Barcy.
2
@RealmadridTOP Ciebie nikt o zdanie nie pytał biały rycerzyku. Wracaj do swoich
25
I sezon już udany bo Real na pewno nie będzie mógł zdobyć potrójnej korony ;)
A mam nadzieje, ze i w lidze cos sfrajerza ;)
5
Co sie zabawił Betis, szkoda ze nie mogłem obejrzec.
Ehh mam nadzieje ze my kiedys tez wrócimy do takich wyników z ligowa czołówka…
0
@MESSIah16 może jak kiedyś usiądzie na starosc przy kominku to jednak będzie żałował
1
A co jak Dembele nie chciał odejść bo za wypełnienie kontraktu moze ma jakas premie od Barcy ? barto lubił dawac takie klauzule
0
@Zawsze_Wierny czy tak wydać wiecej to nie jestem pewny ale na pewno moze nie byc takich problemow z rejestracja zawodników przez to ze nasz limit płac sie powiększy znacznie
3
@Hubsao z tym mało zarabia to bym nie przesadzał. Mało to zarabia Alves
2
Auba usunął w opisie na Insta nazwę Arsenalu. Oficjalka nadchodzi
0
@Damian11 Trybuny welcome to ;)
0
@Emhyr no nie mowili bo po co mieli mówić skoro odejście Dembele było raczej życzeniem niz faktem
0
@Criss18Barca gdzieś przeczytałem ze 80 mln ale mniejsza pensja a gdzies indziej ze bez jakiejś dużej prowizji ale za to będzie najlepiej opłacanym piłkarzem na swiecie przebijając Leo i kwota 50 mln
1
@Patrykl145 a co pisałeś przed transferem Suareza ?
19
@RonnieVEB Lapcio chyba dziabniety ;)
0
Upadł jakiś transfer LFC.
Donny van de Beek na wypożyczeniu w Evertonie.
Szkoda, chciałem go kiedyś u nas
3
@Emhyr jakby Dembele odszedł to byłby Tagliafico i pewnie jeszcze ktos
0
A mnie szkoda tego Cabrala :/
1
@Katalonbar Umtiti miał ponoć isc na wypożyczenie do Arsenalu tylko kontuzja wszystko zatrzymała
1
@Suzu jakby dzban odszedl to byłby i LO
0
Ciemno juz, zgasły wszystkie światła !
0
@michal26 mam nadzieje ze a lecie będzie w koncu ta długo oczekiwana rewolucja juz od czasu kompromitacji z Roma
2
@robsesh cisza
Ktos chyba mu zrobił mega krzywdę wypuszczając takie newsy