SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prosze BvB o powrót jak ostatnio… wszystko inne siedzi…
1
Kurs na Niemców w reczną to był prezent od bukmachera ;)
3
Co sport pe el dzisiaj ma odklejkę XD najpierw bili koniki a teraz jada po Messim.
Juz więcej tam żadnej informacji sportowej nie sprawdze :P
4
Jeszcze Żelu dostał ;) chyba juz ostatnia poważna nagroda oprócz tej od szejków ;)
0
sport pe el juz doszedł ;) ale będzie bicie koników
0
Ta gala to jest żart XD
1
Zawijajcie sie placki do domu z zagranicznej przygody… a z Barca niedługo będzie gryzienie trawy od 1 do 90 i jeszcze skopią kilku naszych…
4
@Hubsao z drugiej strony jakby jakis inny klub wywalił 120 mln + zmienne + pensja w błoto to nie wiem czy tez byłby taki zadowolony ;)
0
@Rewolucja123 jesli chodzi o zarobki to przytoczę tylko tekst Piechoty.
„Jeśli zastanawiacie się, dlaczego Barcelona znalazła się w takiej ruinie finansowej, to między innymi dlatego, że Umtiti zarabia więcej niż Van Dijk, Sergi Roberto więcej niż Bruno Fernandes, Dembele ma atrakcyjniejszy kontrakt od Salaha, a Martin Braithwaite od Alphonso Daviesa. Jeszcze długo Katalończycy będą dźwigać krzyż czasów Bartomeu. „
Nie chodzi o to czy konkretnie ktorys zawodnik zasłużył czy nie tylko, ze słoni opłacamy graczy którzy juz nie sa najlepsi na swiecie czy na swojej pozycji. Inni giganci w aktualnej piłce tyle nie płaca a maja lepsza kadrę od nas. Jedynie PSG i City (wiec wiadomo jakie kluby) moga sobie pozwolić na bajeczne pensje z kosmosu albo przepłacać drugie tyle na pensje dla Wijnalduma.
A jesli chodzi o cała reszte to nie zamierzam sie z Toba sprzeczać. Ja widze Barce bez Busiego, Alby i Roberto a Ty nie i tyle. Kazdy ma swoje spojrzenie na futbol.
Jakby to zależało ode mnie to przed sezonem zrobiłbym wszystko zeby Leo został i opakował go młodzieżą ktora z czasem by sie oszlifowała a całej reszcie bym podziękował ;)
0
@Emhyr oglądałem pare kompilacji na yt z podaniami nowej Barcy i Franek zagrał wiele fajnych piłek.
1
@Gaucho chyba wiekszosc sie jarala wiec rozgrzeszony ;) sam pamietam ze w czasach BvB ogladalem jakis mecz reprezentacji Francji i napisalem „to będzie przyszły skrzydłowy Barcy”.
Teraz tego zaluje, szkoda, ze finalnie nie wymienili go na Neymara w tej pamiętnej sadze…
5
@Criss18Barca ale moze za to gralibyśmy szybciej, popełniali mniej baboli przed polem karnym a jak juz jakis by sie zdarzył to nasz ŚPD potrafiłby doskoczyć do rywala w sekundy i go zablokować ?
0
@Encore wlasnie kiedyś sobie meczyk ogladalem na C+ i gościu wygrał 10k na chillu
4
@Emhyr Dobrze pamietasz, potem jest pan Alba, który nawet po obniżce jest nadal najlepiej zarabiającym LO na swiecie mimo ze nie jest juz najlepszy na swojej pozycji i za jego pensje mozna miec transfer Gayi.
I jeszcze jest pan wielki kapitan całujący herb i niechcący obniżyć pensji - Sergi „prawie 10 mln za nic” Roberto ;)
1
@masq ja czytałem właśnie, ze to jego „otoczenie” wmówiło mu zeby sie nie przejmował bo jest bogaty i wiekszosc mi zazdrości
0
Fati cień piłkarza którym bym przed ta cholerna kontuzja…
0
@POLAK12345 co robi ? w ogole mi sie ta gra nie podoba. Przepchnięta dogrywka kolanem nic wiecej
10
Stoi Nico w polu karnym a Dembele zamiast od razu grać to strzela na pale
0
A po co ten Pique zostawia wszystkich w srodku jak Nico juz dobiegał do Rodrygo
0
Dogrywka czy karne ? bo musiałem wyjsc
I kto zmarnował jakas sete ok 80 min przed golem Fatiego ?
4
Prawie drugi raz nabity Luuk XD a smiali sie zeby postawic go w polu karnym i probowac obijać XD
8
Pedri sie nauczył uderzać ?
0
Dembele podsumowuje karierę w Barcy. Zapamiętam go ze zwalonej setki z LFC, setkami w drugim meczu z PSG i dziesiątkami tych strzałów z dystansu co leciały wysoko nad bramka ;)
0
Kiedyś Real strzelał nam farfocle a teraz my musimy takie zdobywać…
0
Niestety skonczy sie 0:2/3… obyśmy strzelili honorowa
Nie istniejemy w grze do przodu a i bronić tez nie umiemy
Jesteśmy po prostu dziady
3
Dziura w pomocy, krater. Franek i Gavi truchtaja wracajac. Gavi przyspiesza jak chce sfaulować
1
@bari_94 Torres pokazuje Gaviemu daj a ten cyk do tylu…
1
Wyglada jak zwykle, cos próbujemy ale praktycznie nie wchodzimy w 16 nastke a Real będzie miał raz piłkę w świetle bramki i zdobędą gola
3
@Qba2312 on sie juz nie nadaje na największe mecze
0
Xavi zabierz to drewno z boiska…