0

@PatriBarca jeszcze Dembele i Roberto a potem pasuje zeby Busi i Alba jeszcze zeszli z pensji bo zarabiają jakby byli TOP1 na swojej pozycji a od paru lat nimi nie sa ;)

1

@Hubsao przeraża mnie to na prawde, u nas ktos w klubie pierdnie a Romero i inne od razu piszą.
Barca jest fenomenem pod tym względem.

2

@talizmo ale wy nadal nie czaicie, ze od przyszłego sezonu będzie wiekszy limit wynagrodzeń w Barcy ? Pensje jakos ogarną najgorsze skad wziąć 75 mln na bezpośrednia wpłatę klauzuli

1

@Hubsao a mnie martwi ilość informacji ile wypływa z Barcelony…
Pieniadze lubia cisze.

0

A ci z góry będą widziec jeszcze mniejsze ludziki ;)

5

Ten Collado w koncu odchodzi na to wypożyczenie czy przy odejściu Cou tez będą w koncu go mogli zarejestrować ? Całkiem zapomnieli o chłopu a szkoda zeby mu karierę zniszczyć

0

@FC1899Barca szczerze ? Przez te wszystkie lata zarobił kupę kasy od Barcy, ostatnie 2 lata mogl zagrać jak Totti w Romie…

0

GSW mnie dzis zawiodło :/ czas isc spac

3

@Pawci023x nikt z nas tego nie wie ;) ja licze, ze to będzie GSW z powracającym Klayem ;)

0

@kinioo ja czytałem gdzies ze 5 mln tylko nie wiem czy brutto czy Neto ;)

1

Wciąż mam wrażenie ze gramy za wolno. Real 2 podania i jest pod bramka rywala + wydaje mi sie ze ich zawodnicy a przede wszystkim pomocnicy sie szybko ruszają do przodu

1

Real ucieka spod topora ;)

0

Mariano jeszcze lepszy niz Dembele ;)

3

Podoba mi sie ambicja Jutgli ;)

0

Jaki to jest dzban
Najpierw zamiast uderzać to przetrzymuje a potem nie oddaje i traci a nastepnie jak zwykle czyli poprzeczka

0

Komu to chciał odgrywać Dembele ? Koledze widmo ?

0

Jezu czemu on tego Mingueze zostawia ? Gość sie nadaje do odpalenia chociaz za 2 mln…

0

Alba mogl dluzej zwlekać, przełożył i petarda nawet mimo ze nie ma prawej nogi…

1

Mingueza to jest dramat, stoi i patrzy jak piłka zmierza na nasz 5 metr.
A Busi sory ale jest za wolny nawet z 3 ligowcem

0

@Yoshi94 Chłopie on leczył kolana u szamanów zamiast isc na zabieg jak kazał mu klub. On moze juz praktycznie isc na emeryturę bo kazde większe obciążenie kolana będzie skutkowało kontuzjami. Ciagnie od Barcy kasy ile sie da a potem pójdzie gdzies gdzie będzie mogl jedynie stac na boisku i świecić nazwiskiem.
Chłop był bestia i zapowiadał sie na najlepszego SO na wiele lat, przykre co ze soba zrobił

0

@doc zostanie zapamiętany jako największa pijawka tego klubu :) brawo za stworzenie sobie legendy no ale kasa ważniejsza ;)

0

@AlwaysBlaugrana ale po co nam ten Morata jak tu trzeba walczyć o Halanda. Zejść z pensji Cou, Umtitiego, Dembele bo kokosów juz za nich nie dostaniemy. Sprzedać zbędnych piłkarzy np. Neto, Roberto, Brait, Lenglet.
Mnie jako kibica Barcy uwierają tez pensje Alby i Busiego. Bo po prostu juz nie sa najlepsi na swoich pozycjach a zarabiają jakby byli.
Albę bym zamienił na Gaye bo sama pensja Alby to prawie że kwota transferu nowego LO.
Temu klubowi na prawde moze pomoc tylko wielka czystka w szatni zapowiadana co rok po każdej kompromitacji a pozniej „jest jak jest”.

1

@ToWinaSedziego przeciez jego otoczenie mu tłukło do głowy cały czas jedna śpiewkę, ze narzekają na niego bo jest bogaty

6

@Hubsao obaj ze swoim agentem by skończyli na ulicy.
Jego talent uratował im życie.
Szkoda tylko, że taki dar trafił się tak pustej głowie.

1

Jest na La Rambli moze ktos kto pracuje w ING albo siedzi w temacie pożyczek internetowych banków ?

26

Wracaj Mareczku do formy, czekam !

0

Co Lenglet robi w srodku ? Drugi raz nikogo nie ma na lewej do cholery !

0

Najpierw dostaje piłkę od Puiga teraz tez i co z tego jak jest kłoda…

0

@norbi77 jakby próbował rzucic pare ciasteczek ale rywal by przeciął i poszedł z kontra to tez by dostał mase hejtu
Nie dogodzisz, ja pamietam jak wyglądał na poczatek jak ośmieszał Eriksena, Parteya czy jak asystował Suarezowi w takim jednym fajnym meczu (juz nie pamietam dokładnie ale za Setiena) i wiem jak wyglądał a obawiam sie ze przez brak ogrania zniszczyliśmy chłopaka

0

Araujo ciagle swoich dubluje ;) najpierw Luuk teraz Gerard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?