SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja p*** za chwile dwaj Williamsy z przodu… będą szły tylko lagi do przodu
0
@Gomess idzie zrobic przebudowę tylko trzeba w koncu dzialac a nie mówić o tym wietrzeniu co rok
Za pensje Alby masz transfer Gayi, Busi zarabia jeszcze wiecej wiec pozbyć sie jego pensji, sprzedać Lengleta + swoj budżet i masz nowego stopera np
0
@krefi10 tylko ze dzieciaki gonią w pressingu a to Busi, Alba, Pique i Alves spóźnieni w doskokach do rywala
0
@Xxxbarca4ever i przegapił szanse na transfer i rozwój a potem stanął w miejscu
A młodego to bym z miejsca zamienił za Dembele
5
Leśne dziadki nadają sie na gre jak gramy z kims kto nam odda piłkę i mamy 75% posiadani piłki a nie jak jada z nami kontry jak TGV…
4
Dramat przeciez w obronie to tylko Araujo działa…
1
Przeciez nasi jeszcze przed zderzeniem z rywalem juz uciekają bo wiedza ze te rzezniki na nich będą polować, masakra
Przyuważcie jak Pedri uciekał przed Garcia czy Araujo teraz
0
@Omoziu Pique jeszcze jak jest mniejsze tempo to czysci ale niestety na top mecze sie nie nadaje
Reszta do odpalenia tzn Busi, Alba i Roberto
4
Jezu jak ja nienawidze tego Bilbao. Przeciez kazdy ich faul zasługuje na żółte. Te kosy w nogi bo wiecznie spóźnieni bo nie ogarniają technicznej gry
1
Ale będzie miał dzis karuzele Alba. Do końca sezonu mu sie będzie kręciło w głowie
2
Tylko wszedłem do pokoju spóźniony i włączyłem tv a tam zaraz gol ! Musze wejsc jeszcze raz ;)
Piękne uderzenie Torresa. Wybaczę mu surowość w dryblingu jak tylko zawsze będzie tak pakował bedac juz w polu karnym
0
Jeszcze do domu nie dotarłem a juz przegrywamy… ehh
2
Jak juz Real zwalił kupon w 90’ to niech teraz lecą w cholere
0
Oby sie to skonczylo w dogrywce bo nie obejrzymy poczatku Barcy.
0
Młodzi w ataku musza dac radę i pokazac ze będą mogli dostawać szansy rowniez w następnym sezonie.
Fajnie będzie zobaczyc młode trio i bede pędził do domu bo sie spóźnię kilka minut początkowych.
Oby Jutgla na 9 bo na skrzydle prezentuje sie raczej bez fajerwerków
1
@Coutinho007 duch Zizou wiecznie żywy
7
Ale pudło Elche !
1
Po prawie 5 latach w tym klubie ON w końcu „odpali” tylko, że z klubu. Coś pięknego. Szkoda, ze tak pozno i ze dałem sie kiedys nabrać w czasach BvB.
0
@kaamil1910 Juve oferowało mu chyba 8 i nie podpisał ostatnio
0
@Striker mam nadzieje, ze nikt w Anglii mu tyle nie da. Przeciez nawet LFC ma problem z podwyżka dla Salaha. A Dembele nawet przy nim nie stoi.
1
@Katalonbar na ławce a w lipcu out i prawie 10 mln w kieszeni na pensje dla lepszych graczy
0
@Jeremi mam identyczne zdanie. Za chwile będą płacić premie ojcu ze spłodził piłkarza a matce ze go urodziła i jeszcze psu bo jest w rodzinie.
Jak piłkarz chce miec dobrego agenta to niech go zatrudni i mu powie „słuchaj wynegocjuj mi 10 mln pensji rocznie a 1-2 mln twoje bo musze Cie opłacić”.
Agent piłkarza to nie pracownik klubu zeby mu placic.
Co innego jakby klub wspolpracowal z agentem który ma jakichs fajnych swoich podopiecznych i moze ich namówić zeby wybrali Barce.
2
@B jak BARCA kiedys tak było. Wielu mówiło ze Barcy się nie odmawia a nawet pomagali ułatwić swój transfer. Część pewnie przychodziło zeby zagrać z Leo, inna czesc bo fajne do zycia miasto. Teraz tylko kasa i kasa bo barto z sandro rozpuścili piłkarzy
0
@Stanio87 najpierw piszesz ze powinno mu zależeć na grze a potem, ze sie moze połamać i zapomniec o bajecznym kontrakcie wiec chyba sam sobie zaprzeczyłeś
0
@patrykzmc2000 dobry dzik na zmęczonego rywala tak od 75’ ale musiałby przyjść za darmo albo max milion ;)
0
@DonMatteo901 moze mi ktos wytłumaczyć fenomen tego ? Lech czasem wtedy nie strajkował ?
Przeciez jakby podskakiwali przodem to tez by uzyskali taki efekt na trybunach
3
@martin3131 mam nadzieje ze tym razem „odpali” ale wrotki z Barcelony ;)
0
Za chwile będziemy zyc sytuacja Dembele ale mam pytanie odnośnie Mbappe. Co jakis czas myslalem zeby zadać to pytanie a potem wylatywało z głowy.
Czy Mbappe dostał jakas sankcje od Uefy za słowa do Alby w meczu LM ? Sami wiecie jakie. Był wtedy pusty stadion, Liga Mistrzów, mikrofony wylapaly i poszło na cały swiat jeszcze w sytuacji gdy na swiecie forsowało sie BLM. Czy sędzia nie powinien odnotować tak poważnych słów ?
8
@DonAndrzejos telenowela jak z Grizzem i będzie taka sama w skutkach. x3 na nie bo gość stoi w rozwoju
4
Dawaj Hochland musisz dzisiaj jakiegos hat tricka ustrzelić…