SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy mi sie wydaje czy przy naszym posiadaniu sa buczenia a przy Realu wrzawa ?
2
Obawiam sie ze przygoda Depaya z Barca nie potrwa za długo.
Nie wiem co mu odwaliło ale w ostatnim meczu widać było ze mu sie nie chce. Pytanie czy to jeszcze słaba forma po kontuzji czy serio jakas niechec.
Na twitterach o Barcy piszą ze po ostatnim meczu dostał naganę za to ze nie pilnował swojego rywala itd
A potem ze moze zostać znow zaoferowany Juve.
Chyba, ze o to sie obraził, ze chcieli go wymienić za Morate. Nie dziwie sie tez bym sie wkurzył.
Odp będzie mecz z Realem ale ponoć wlasnie za Granade ma zaczac na ławce.
Sory takie rozkminy w nocy ale ja serio cieszylem sie jak przychodził a po ostatnim meczu jestem rozczarowany i zniesmaczony.
0
@BorzyKrzys na IG Puchacza Turki w formie ;) Come to… itd ;)
0
@Kz1234 już dawno pisałem ze tych z klubu kokosa zesłać do sprzątania budynków klubowych, nie będą siedziec za taki szmal
0
Ale powrót BvB ! Chyba uratują kuponik
0
@kiper09 Kto tam stracił bo nie widziałem ?
3
Głupota, totalna głupota. Nauczy sie jak zawali mecz. Oby to nie był ten.
0
Jezu jakim cudem Abde tego nie wsadził ? Czysta pozycja, pole karne no Jpdl
2
Co jest z Depayem ? Jemu nie chce sie grać
1
Fajnie by było znalezc napastnika co będzie umiał grać głowa ale nogami tez będzie umiał operować a przede wszystkim przyjąć piłkę
0
Jakim cudem łamią sie wszyscy oprócz Dembele ? To jest niemożliwe ;)
1
@Sau_Ron gramy za wolno kolejny rok
2
Dawniej tez tak wozili Alvesa ? Ja wiem ze wiek robi swoje ale co zostaje na nogach to masakra a skrzydłowy rywala jedno przyspieszenie i juz w polu karnym
Szkoda ze Dembele tak nie potrafi
0
@Kosteq73 zawsze tak ma, nauczy sie chyba dopiero jak wazny mecz z***ie
0
I Gavi za chwile zakończy mecz takimi faulami
Nico cos słabo ostatnio, chyba go nie zajechali
1
Jego tylko postawic na 5 metrze i probowac obić piłka
2
Stegen daje fajna piłkę do przodu to drewniak nawet przyjąć nie potrafi
0
Mecz z Granada jest az tak wazny ze gramy w komplecie z senyera ?
0
@Jakchcesz Gaya ma kontrakt do czerwca 2022
Mysle ze w lecie będzie do wyjecia za 15 mln max
2
@Jakchcesz za pensje Alby masz transfer Gayi z roczna umowa
Alba nawet po obniżce jest nadal najlepiej zarabiającym LO na swiecie
Czas sie pożegnać tak samo z Busim. Chyba ze kontrakt minimalny i nie będą narzekać na lawke
0
@Worny co Presi odpalił nie mam pytan
1
@Rewolucja123 Ferran i tak był kontuzjowany to co by dała jego natychmiastowa rejestracja ?
A poza tym nie pomyślałeś ze moze Barca miała dogadane obniżenie pensji przez Dembele który potem sie okazał dzbanem i wiedzieli wczesniej ze Cou odejdzie na wypożyczenie dlatego ściągnęli od razu Ferrana ?
0
@kuz taaa a jak sie go za 1 razem prosili to on i Neto odmówili, przestańcie robic z niego miłosiernego
0
@DonAndrzejos Mati ? TOP !
8
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1479498380422356995
Juz nie tylko hiszpańskie kluby
2
@Coutinho007 jeszcze jakby tak Alba i Busi obniżyli pensje to juz w ogole by było na nowego cracka
1
@Emhyr ta tabelkę widziałem dawno temu i do niej czesto sie odnosiłem ale w ostatnim czasie przewinęły mi sie 3 inne które wydają mi sie ze sa fejkami
0
@NaFazieHitman a po hooy im Dembele ?
5
https://newonce.sport/artykul/czlowiek-ktory-moze-zbawic-barcelone-mateu-alemany-i-jego-propozycje-nie-do-odrzucenia
„Jeśli zastanawiacie się, dlaczego Barcelona znalazła się w takiej ruinie finansowej, to między innymi dlatego, że Umtiti zarabia więcej niż Van Dijk, Sergi Roberto więcej niż Bruno Fernandes, Dembele ma atrakcyjniejszy kontrakt od Salaha, a Martin Braithwaite od Alphonso Daviesa. Jeszcze długo Katalończycy będą dźwigać krzyż czasów Bartomeu. „
1
@Hubsao tak i Alba po obnizce ponoc nadal najlepiej opłacany LO na swiecie