0

Czy mi sie wydaje czy przy naszym posiadaniu sa buczenia a przy Realu wrzawa ?

2

Obawiam sie ze przygoda Depaya z Barca nie potrwa za długo.
Nie wiem co mu odwaliło ale w ostatnim meczu widać było ze mu sie nie chce. Pytanie czy to jeszcze słaba forma po kontuzji czy serio jakas niechec.
Na twitterach o Barcy piszą ze po ostatnim meczu dostał naganę za to ze nie pilnował swojego rywala itd
A potem ze moze zostać znow zaoferowany Juve.
Chyba, ze o to sie obraził, ze chcieli go wymienić za Morate. Nie dziwie sie tez bym sie wkurzył.
Odp będzie mecz z Realem ale ponoć wlasnie za Granade ma zaczac na ławce.
Sory takie rozkminy w nocy ale ja serio cieszylem sie jak przychodził a po ostatnim meczu jestem rozczarowany i zniesmaczony.

0

@BorzyKrzys na IG Puchacza Turki w formie ;) Come to… itd ;)

0

@Kz1234 już dawno pisałem ze tych z klubu kokosa zesłać do sprzątania budynków klubowych, nie będą siedziec za taki szmal

0

Ale powrót BvB ! Chyba uratują kuponik

0

@kiper09 Kto tam stracił bo nie widziałem ?

3

Głupota, totalna głupota. Nauczy sie jak zawali mecz. Oby to nie był ten.

0

Jezu jakim cudem Abde tego nie wsadził ? Czysta pozycja, pole karne no Jpdl

2

Co jest z Depayem ? Jemu nie chce sie grać

1

Fajnie by było znalezc napastnika co będzie umiał grać głowa ale nogami tez będzie umiał operować a przede wszystkim przyjąć piłkę

0

Jakim cudem łamią sie wszyscy oprócz Dembele ? To jest niemożliwe ;)

1

@Sau_Ron gramy za wolno kolejny rok

2

Dawniej tez tak wozili Alvesa ? Ja wiem ze wiek robi swoje ale co zostaje na nogach to masakra a skrzydłowy rywala jedno przyspieszenie i juz w polu karnym
Szkoda ze Dembele tak nie potrafi

0

@Kosteq73 zawsze tak ma, nauczy sie chyba dopiero jak wazny mecz z***ie

0

I Gavi za chwile zakończy mecz takimi faulami
Nico cos słabo ostatnio, chyba go nie zajechali

1

Jego tylko postawic na 5 metrze i probowac obić piłka

2

Stegen daje fajna piłkę do przodu to drewniak nawet przyjąć nie potrafi

0

Mecz z Granada jest az tak wazny ze gramy w komplecie z senyera ?

0

@Jakchcesz Gaya ma kontrakt do czerwca 2022
Mysle ze w lecie będzie do wyjecia za 15 mln max

2

@Jakchcesz za pensje Alby masz transfer Gayi z roczna umowa
Alba nawet po obniżce jest nadal najlepiej zarabiającym LO na swiecie
Czas sie pożegnać tak samo z Busim. Chyba ze kontrakt minimalny i nie będą narzekać na lawke

0

@Worny co Presi odpalił nie mam pytan

1

@Rewolucja123 Ferran i tak był kontuzjowany to co by dała jego natychmiastowa rejestracja ?
A poza tym nie pomyślałeś ze moze Barca miała dogadane obniżenie pensji przez Dembele który potem sie okazał dzbanem i wiedzieli wczesniej ze Cou odejdzie na wypożyczenie dlatego ściągnęli od razu Ferrana ?

0

@kuz taaa a jak sie go za 1 razem prosili to on i Neto odmówili, przestańcie robic z niego miłosiernego

0

@DonAndrzejos Mati ? TOP !

8

2

@Coutinho007 jeszcze jakby tak Alba i Busi obniżyli pensje to juz w ogole by było na nowego cracka

1

@Emhyr ta tabelkę widziałem dawno temu i do niej czesto sie odnosiłem ale w ostatnim czasie przewinęły mi sie 3 inne które wydają mi sie ze sa fejkami

0

@NaFazieHitman a po hooy im Dembele ?

5

https://newonce.sport/artykul/czlowiek-ktory-moze-zbawic-barcelone-mateu-alemany-i-jego-propozycje-nie-do-odrzucenia

„Jeśli zastanawiacie się, dlaczego Barcelona znalazła się w takiej ruinie finansowej, to między innymi dlatego, że Umtiti zarabia więcej niż Van Dijk, Sergi Roberto więcej niż Bruno Fernandes, Dembele ma atrakcyjniejszy kontrakt od Salaha, a Martin Braithwaite od Alphonso Daviesa. Jeszcze długo Katalończycy będą dźwigać krzyż czasów Bartomeu. „

1

@Hubsao tak i Alba po obnizce ponoc nadal najlepiej opłacany LO na swiecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?