0

Brooklyn i Orlando będą mieli kogo wystawić w ogole ;) same nieobecności po obu stronach ;)

0

Nie rozumiem po co sciągał Ferrana, gramy bez 9 juz długo. Młody mogl grać wiekszosc meczu

0

@Tomo_95 mam podobne zdanie, Gavi i Nico maja ciąg na bramkę a Pedri gra tylko do najbliższego

0

Nico nie mogl tak wczesniej uderzyć ? Tylko wtedy jakby obiadu nie zjadł ?

0

@tbas bo je*ia go jak psa a tutaj 70% winy stoperów

1

Niestety Eric tez cienki jak barszcz. Ja to bym z bloku obrony zostawił tylko Araujo i Alvesa. Tu trzeba budować nowe tyly. Wciaz licze ze jakis Everton nas uratuje od Klementyny i Umtitiego ktos z Francji namówi…

5

Jechanie Stegena jak nasi stoperzy stoja na 1 metrze kwadratowym, kryjąc powietrze… to powinna byc piłka obrońcy

0

Lenglet sie bal ze zostanie objechany na raz jak zwykle i sie zawahał wiec rywal miał czas uderzyć

Ps. Co sie dzieje… juz 2

0

Ferran moglby deko lepiej uderzać ale wszystko robi tak jak trzeba do strzału. Niestety bramkarz końcami palców broni :/

2

Powiedzcie mi co dała teraz akcja Dembele ? Zbiegł w dół i zamiast albo uderzyć albo komus odegrać na klepkę to sie zatrzymuje i przekłada piłkę i podaje nie w tempo do Franka. Na prawde czasem sie zastanawiam czy on ma mózg

0

Piękny prezent Alby, w LM byłoby juz po meczu po takich prezentach ;)

1

Gramy skrzydłami i rozciągamy ale rywal i tak potrafi przygescic środek, nie wiem od czego to zalezy czy pomoc nasza troche za mało sie porusza do gry

0

Klementyna ciagle elektryczny. Kazda jego interwencja budzi strach. Na prawde musimy zbudować pewne tyły zeby skupic sie wyłącznie na budowaniu akcji do przodu

2

Ferran odegranie do Franka jakbym starego Suareza widział

0

Aż sie łezka w oku zakręciła, dalej dzieciaki walczcie dla tej koszulki !

1

W koncu 9 w ataku ;) dawaj młody ! Jak na razie co strzał to gol

0

Promocja na PS+ w PlayStation Store jest do dzisiaj w nocy czy do jutra w nocy ?

0

@Kidd co z Hardenem ? Na flashscore adnotacja ze występ wątpliwy…

1

Jak myślicie Brooklyn Nets to wezmą czy za dużo absencji ?

0



Golazo Tocopillano ! ;)
Pamietam to jakby było wczoraj ;) darlem jape az wszyscy sąsiedzi słyszeli ;)

1

O moj Boże ! Toco, toco, tocopillano !

2

Czemu ten SC nie przydażył sie wczesniej…

0

Mało ta przewaga maleje, musiałby sie całkiem rozlecieć opony Hamiltona.

2

Haha No tak bez SC bo to by pomogło Maxowi

0

Kimi czy SC to tak wiele o co prosimy ? Ehh

0

Braknie okrążenia albo dwóch zeby go przytrzymał Checo ale piękny skrzydłowy, patrz Bottas

0

Walcz Checo !!!

1

Dalej Checo, dalej byku !

0

@FcBforever221 wystarczyło zeby Max wygrał to pechowe Baku z przebita opona przez metal

1

@Jcob_95 mazepina nie ma na torze wiec raczej spokojnie dojada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?