SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brooklyn i Orlando będą mieli kogo wystawić w ogole ;) same nieobecności po obu stronach ;)
0
Nie rozumiem po co sciągał Ferrana, gramy bez 9 juz długo. Młody mogl grać wiekszosc meczu
0
@Tomo_95 mam podobne zdanie, Gavi i Nico maja ciąg na bramkę a Pedri gra tylko do najbliższego
0
Nico nie mogl tak wczesniej uderzyć ? Tylko wtedy jakby obiadu nie zjadł ?
0
@tbas bo je*ia go jak psa a tutaj 70% winy stoperów
1
Niestety Eric tez cienki jak barszcz. Ja to bym z bloku obrony zostawił tylko Araujo i Alvesa. Tu trzeba budować nowe tyly. Wciaz licze ze jakis Everton nas uratuje od Klementyny i Umtitiego ktos z Francji namówi…
5
Jechanie Stegena jak nasi stoperzy stoja na 1 metrze kwadratowym, kryjąc powietrze… to powinna byc piłka obrońcy
0
Lenglet sie bal ze zostanie objechany na raz jak zwykle i sie zawahał wiec rywal miał czas uderzyć
Ps. Co sie dzieje… juz 2
0
Ferran moglby deko lepiej uderzać ale wszystko robi tak jak trzeba do strzału. Niestety bramkarz końcami palców broni :/
2
Powiedzcie mi co dała teraz akcja Dembele ? Zbiegł w dół i zamiast albo uderzyć albo komus odegrać na klepkę to sie zatrzymuje i przekłada piłkę i podaje nie w tempo do Franka. Na prawde czasem sie zastanawiam czy on ma mózg
0
Piękny prezent Alby, w LM byłoby juz po meczu po takich prezentach ;)
1
Gramy skrzydłami i rozciągamy ale rywal i tak potrafi przygescic środek, nie wiem od czego to zalezy czy pomoc nasza troche za mało sie porusza do gry
0
Klementyna ciagle elektryczny. Kazda jego interwencja budzi strach. Na prawde musimy zbudować pewne tyły zeby skupic sie wyłącznie na budowaniu akcji do przodu
2
Ferran odegranie do Franka jakbym starego Suareza widział
0
Aż sie łezka w oku zakręciła, dalej dzieciaki walczcie dla tej koszulki !
1
W koncu 9 w ataku ;) dawaj młody ! Jak na razie co strzał to gol
0
Promocja na PS+ w PlayStation Store jest do dzisiaj w nocy czy do jutra w nocy ?
0
@Kidd co z Hardenem ? Na flashscore adnotacja ze występ wątpliwy…
1
Jak myślicie Brooklyn Nets to wezmą czy za dużo absencji ?
0
Golazo Tocopillano ! ;)
Pamietam to jakby było wczoraj ;) darlem jape az wszyscy sąsiedzi słyszeli ;)
1
O moj Boże ! Toco, toco, tocopillano !
2
Czemu ten SC nie przydażył sie wczesniej…
0
Mało ta przewaga maleje, musiałby sie całkiem rozlecieć opony Hamiltona.
2
Haha No tak bez SC bo to by pomogło Maxowi
0
Kimi czy SC to tak wiele o co prosimy ? Ehh
0
Braknie okrążenia albo dwóch zeby go przytrzymał Checo ale piękny skrzydłowy, patrz Bottas
0
Walcz Checo !!!
1
Dalej Checo, dalej byku !
0
@FcBforever221 wystarczyło zeby Max wygrał to pechowe Baku z przebita opona przez metal
1
@Jcob_95 mazepina nie ma na torze wiec raczej spokojnie dojada