SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ocon ja Cie prosze przydaj sie do czegos bo kariery w F1 to ty nie zrobisz wielkiej…
1
Obecne bolidy sa za duze, po cholere budować tak ciasne tory
0
Ależ to jest sezon
0
@Worny GSW i Curry ;)
0
Max moze teraz zalozyc twarda czy musi miec pośrednia ?
0
Max cholera teraz musisz ! Dobry restart , chłodna głowa i oby bez obcierki !
4
Jednak szczescie sie uśmiechnęło Bykom
0
Jezu czuje ze RBR zrobił błąd…
1
Szkoda tych kwalifikacji… Max pięknie mu dokładał w 1 i 2 sektorze. Jak sie nic w boxie nie wydarzy lub jakas przypadkowa obcierka to Hamilton dowiezie.
0
@mekston oraz Baku…
0
@mateusz33 Czemu taka opinia ?
1
Mimo uślizgu w 1 sektorze dokładał mu w 1 i 2 ehh jaki pech :/
0
Max zerwał asfalt ;) czekamy na odpowiedź
1
Jedyny + Dembele jest taki ze po faulu nie pluje sie do rywala tylko szuka od razi gdzie jest piłka.
0
Jak zaczniemy uderzać na bramkę a nie grać tylko wszerz to i bramki zaczną wpadać…
0
Eh gdyby dzis taka jedna piłka od Alby przeszła to byłby gol, rywal niestety czujny dzisiaj
1
Nareszcie gra na oba skrzydła. Rywal nie moze sie skupic w jednym miejscu a my mozemy zaatakować z obu stron. Jazda podkręcać tempo
0
Dest jest niestety cienki…
Śmieszy mnie to podnoszenie reki rywali ze spalony jak teraz sędziowie i tak czekają na decyzje Varu ;)
0
Dramat, nie mamy klarownych sytuacji a Betis sie rozkręca
0
Busi jednak dziadzieje. To ze wielokrotnie jest za wolny wie chyba kazdy ale np teraz Nico ładnie wychodził i prosił o piłkę i jej nie dostał bo Busi sie zawahał i zwolnił akcje co Nico skomentował gestem. Jestem przekonany ze młodu Busi by tam pięknie przyspieszył akcje… przeciez oni pamiętają jak grali wiec chyba to motoryka juz nie pozwala…
0
Niech nie zwlekają tylko biorą go szybko do szpitala…
0
@KrwawiaceoczyVEB Dest chyba ma nieprzekraczac połowy i ma tylko byc. Dzisiaj Abde robi robotę na skrzydle
1
Abde dostał zrypke i w tym meczu juz widze jak kolejny raz wraca i broni nawet we własnym polu karnym i jeszcze jedzie na pełnym gazie. Niektorzy mogliby sie przyjrzeć i tez tak gonić
0
Lubię Gaviego ale za czesto fauluje. Poczekał by chwile moze rywal by sie odwrócił i przejąłby piłkę a tak dolatuje i od tylu probuje wykopać piłkę i rywal ma stały fragment.
Depay mnie zaczyna irytować, jakby odgrywał szybciej z klepy to by akcje były szybsze i bardziej zaskakiwały a tak poprawia, czasem złe przyjmie i piłka u rywala juz… a przeciez k***a umie grać na jeden kontakt
0
Liga włoska to sa emocje a nie jak zamuly ostatnio w La Liga ;)
Wczoraj Napoli dzisiaj Lazio ;)
0
Jezu Napoli co za frajerzy ale kupony uwalili… dobry Boże miej mnie w opiece bo nie wytrzymam tego nerwowo
4
Jedyny smutek jest taki, że nie wróci razem z Pedrim, Alexią i tymi nagrodami do Barcelony… :’(
2
Pedri, Alexia, Leo ! Barca gurom !
2
Fajne to NBA, przychodzisz na prestiżowy meczyk i wygrywasz 10 tys dolarów ;)
0
@Foton nowe, nie znałem ;)