2

Ocon ja Cie prosze przydaj sie do czegos bo kariery w F1 to ty nie zrobisz wielkiej…

1

Obecne bolidy sa za duze, po cholere budować tak ciasne tory

0

Ależ to jest sezon

0

@Worny GSW i Curry ;)

0

Max moze teraz zalozyc twarda czy musi miec pośrednia ?

0

Max cholera teraz musisz ! Dobry restart , chłodna głowa i oby bez obcierki !

4

Jednak szczescie sie uśmiechnęło Bykom

0

Jezu czuje ze RBR zrobił błąd…

1

Szkoda tych kwalifikacji… Max pięknie mu dokładał w 1 i 2 sektorze. Jak sie nic w boxie nie wydarzy lub jakas przypadkowa obcierka to Hamilton dowiezie.

0

@mekston oraz Baku…

0

@mateusz33 Czemu taka opinia ?

1

Mimo uślizgu w 1 sektorze dokładał mu w 1 i 2 ehh jaki pech :/

0

Max zerwał asfalt ;) czekamy na odpowiedź

1

Jedyny + Dembele jest taki ze po faulu nie pluje sie do rywala tylko szuka od razi gdzie jest piłka.

0

Jak zaczniemy uderzać na bramkę a nie grać tylko wszerz to i bramki zaczną wpadać…

0

Eh gdyby dzis taka jedna piłka od Alby przeszła to byłby gol, rywal niestety czujny dzisiaj

1

Nareszcie gra na oba skrzydła. Rywal nie moze sie skupic w jednym miejscu a my mozemy zaatakować z obu stron. Jazda podkręcać tempo

0

Dest jest niestety cienki…
Śmieszy mnie to podnoszenie reki rywali ze spalony jak teraz sędziowie i tak czekają na decyzje Varu ;)

0

Dramat, nie mamy klarownych sytuacji a Betis sie rozkręca

0

Busi jednak dziadzieje. To ze wielokrotnie jest za wolny wie chyba kazdy ale np teraz Nico ładnie wychodził i prosił o piłkę i jej nie dostał bo Busi sie zawahał i zwolnił akcje co Nico skomentował gestem. Jestem przekonany ze młodu Busi by tam pięknie przyspieszył akcje… przeciez oni pamiętają jak grali wiec chyba to motoryka juz nie pozwala…

0

Niech nie zwlekają tylko biorą go szybko do szpitala…

0

@KrwawiaceoczyVEB Dest chyba ma nieprzekraczac połowy i ma tylko byc. Dzisiaj Abde robi robotę na skrzydle

1

Abde dostał zrypke i w tym meczu juz widze jak kolejny raz wraca i broni nawet we własnym polu karnym i jeszcze jedzie na pełnym gazie. Niektorzy mogliby sie przyjrzeć i tez tak gonić

0

Lubię Gaviego ale za czesto fauluje. Poczekał by chwile moze rywal by sie odwrócił i przejąłby piłkę a tak dolatuje i od tylu probuje wykopać piłkę i rywal ma stały fragment.

Depay mnie zaczyna irytować, jakby odgrywał szybciej z klepy to by akcje były szybsze i bardziej zaskakiwały a tak poprawia, czasem złe przyjmie i piłka u rywala juz… a przeciez k***a umie grać na jeden kontakt

0

Liga włoska to sa emocje a nie jak zamuly ostatnio w La Liga ;)
Wczoraj Napoli dzisiaj Lazio ;)

0

Jezu Napoli co za frajerzy ale kupony uwalili… dobry Boże miej mnie w opiece bo nie wytrzymam tego nerwowo

4

Jedyny smutek jest taki, że nie wróci razem z Pedrim, Alexią i tymi nagrodami do Barcelony… :’(

2

Pedri, Alexia, Leo ! Barca gurom !

2

Fajne to NBA, przychodzisz na prestiżowy meczyk i wygrywasz 10 tys dolarów ;)

0

@Foton nowe, nie znałem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?