2

@Qlimax86 ok 75 tys

0

@aldewir nawet systemy nie pomogą jak nie ma siły gonic cały mecz

3

Abde ty cholerny kocie juz mu sie podobasz. Tak bardzo tu brakuje magii

0

Ostatnie ostrzeżenie. Do 3 razy sztuka farta juz była. Jak nie wciśniemy 2 to aie skonczy remisem

0

Ale pudłuje Espanyol najpierw RDT a teraz ten Dimata

1

Mingueza dramat jak nie trzeba to wycofuje a jak trzeba to sie bawi i wrzuca na mine
Jakies Getafe by nie dało z 10 mln ?

0

Musimy cos strzelić po wchodzi Wu Lei a pamiętamy ten remis po jego golu

1

Ajaj Abde kocie ze to nie wpadło

0

Nie ogladalem 1 połowy, biegali cały czas ? Bo juz siadają lekko

0

Ale Mingueza jest surowy
Skasuje chociaz raz czysto akcje ?

0

Czemu za Koemana sie nie dało grać do przodu Busi ? ;)

0

@Zoker czyli cechy jak Ramos ;) moze poza główkowaniem

1

No no Abde za ta przekladanke ala Ronaldo czy Ney masz plusa ;)

0

Boixos wrócili za bramkę, przeprosili sie z Laporta ? Widze ze Diego ma lekki kocioł za plecami ;)

3

Prawie 75 tys ludzi. Lepiej, lepiej ale wiadomo ze najlepszy byłby pełny stadion

0

W 1 momencie myslalem ze Gavi mogl uderzać po ścięciu do środka ale chyba był zasłonięty

0

Eh i nie zobaczę młodego w 2 połowie…

0

Streści ktos 1 polowe ? Kto + a kto - ?

0

Przez korki przegapiłem 1 polowe ale widzę na flashscore ze nic nie tracę. Oby druga połowa była lepsza bo bede juz w domu zaraz.

0

@JohnnyBarca ale dziwne ze bez żadnego loga ? Szejk chce podkreślić herb PSG ?
Na spodenkach widziałem Nike

0

PSG bez Jordana na koszulce ? Co to za okazja ?

1

Adeyemi czy Haaland ? Ja mimo wszystko team Hochland ;)

0

Włochy buhahaha !

0

Serbia ciekawa reprezentacja. Nie ogladalem ich dawno. Myslalem, ze Portugalia łatwo weźmie.

6

Tadic magiczny jak przeciw Realowi ;)

1

Bernardo Silva eh zamiast tego Sterlinga…

0

Skoro przez wiekszosc sezonu bolid RB był szybszy to jakim cudem teraz Mercedes łyka ich skoro wszystko jest zamrożone ?

1

Może FIA sprawdzi silnik Hamiltona ? Nie miał wymienianej całej jednostki a jest w stanie łykać rywali.
Jestem pewien ze Mercedes chwyci sie wszystkiego byle tylko walczyć do końca sezonu.

4

Grande Checo !!!

4

Perez doswiadczenie ;) zaraz będzie płacz przez radio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?