SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Qlimax86 ok 75 tys
0
@aldewir nawet systemy nie pomogą jak nie ma siły gonic cały mecz
3
Abde ty cholerny kocie juz mu sie podobasz. Tak bardzo tu brakuje magii
0
Ostatnie ostrzeżenie. Do 3 razy sztuka farta juz była. Jak nie wciśniemy 2 to aie skonczy remisem
0
Ale pudłuje Espanyol najpierw RDT a teraz ten Dimata
1
Mingueza dramat jak nie trzeba to wycofuje a jak trzeba to sie bawi i wrzuca na mine
Jakies Getafe by nie dało z 10 mln ?
0
Musimy cos strzelić po wchodzi Wu Lei a pamiętamy ten remis po jego golu
1
Ajaj Abde kocie ze to nie wpadło
0
Nie ogladalem 1 połowy, biegali cały czas ? Bo juz siadają lekko
0
Ale Mingueza jest surowy
Skasuje chociaz raz czysto akcje ?
0
Czemu za Koemana sie nie dało grać do przodu Busi ? ;)
0
@Zoker czyli cechy jak Ramos ;) moze poza główkowaniem
1
No no Abde za ta przekladanke ala Ronaldo czy Ney masz plusa ;)
0
Boixos wrócili za bramkę, przeprosili sie z Laporta ? Widze ze Diego ma lekki kocioł za plecami ;)
3
Prawie 75 tys ludzi. Lepiej, lepiej ale wiadomo ze najlepszy byłby pełny stadion
0
W 1 momencie myslalem ze Gavi mogl uderzać po ścięciu do środka ale chyba był zasłonięty
0
Eh i nie zobaczę młodego w 2 połowie…
0
Streści ktos 1 polowe ? Kto + a kto - ?
0
Przez korki przegapiłem 1 polowe ale widzę na flashscore ze nic nie tracę. Oby druga połowa była lepsza bo bede juz w domu zaraz.
0
@JohnnyBarca ale dziwne ze bez żadnego loga ? Szejk chce podkreślić herb PSG ?
Na spodenkach widziałem Nike
0
PSG bez Jordana na koszulce ? Co to za okazja ?
1
Adeyemi czy Haaland ? Ja mimo wszystko team Hochland ;)
0
Włochy buhahaha !
0
Serbia ciekawa reprezentacja. Nie ogladalem ich dawno. Myslalem, ze Portugalia łatwo weźmie.
6
Tadic magiczny jak przeciw Realowi ;)
1
Bernardo Silva eh zamiast tego Sterlinga…
0
Skoro przez wiekszosc sezonu bolid RB był szybszy to jakim cudem teraz Mercedes łyka ich skoro wszystko jest zamrożone ?
1
Może FIA sprawdzi silnik Hamiltona ? Nie miał wymienianej całej jednostki a jest w stanie łykać rywali.
Jestem pewien ze Mercedes chwyci sie wszystkiego byle tylko walczyć do końca sezonu.
4
Grande Checo !!!
4
Perez doswiadczenie ;) zaraz będzie płacz przez radio