1

Pique time ! Walczymy o punkt !
Gość powinien tłumaczyć pomocnikom jak maja kreować napadowi a nie najstarszemu obrońcy mówić ze ma zapieprzac do przodu na główkę

0

Rayo skończ juz te męki i wbij tego 2 niech sie człowiek nie łudzi do 90+7 jak ostatnio…

1

@Xxxbarca4ever proste ? Proste !
Jestem zdania ze spalił go psychicznie na rzeznikach z Bilbao. To nie był mecz na 1 skład dla takiego chłopaczka

21

Zaparzcie sobie melisę bo za niedługo Luuk time

1

Przeciez to wszystko siedzi w głowie Cou to jest niemozliwe. Potrafi sie znalezc ale albo machnięcie jak z Realem albo teraz taki kasztan to jest tak niemozliwe ze az śmieszne

0

Eh Kun czuje ze Falcao by miał juz 3 gole…

2

No tak po co Balde LO, lepiej Desta na LO a Roberto na PO i Demir na skrzydło ( chociaz to akurat propsuje)

0

Jest Jozek na rozgrzewce ! Ale i drewno tez…

4

Co prawda lecimy tez po piłkarzach ale z drugiej strony postawmy sie w ich sytuacji… czy po wszystkich słowach i gestach Koemana to zaangażowalibyście sie dla takiego człowieka ? Bo ja na pewno nie. Co innego taki Pep, Klopp czy Tuchel, za takimi gośćmi to mozna nawet w ogien isc

0

Jaki był kurs na Rayo ?
Benfica prawie 4, Atletico 2, Real prawie 3. Ehh jak tylko ktos ma kase i nie boi sie jej stawiac to pięknie zarobił na Barcy

4

Dawno sie tak nie nudziłem i tyle Rambli nie przeglądałem… DRAMAT

1

Jak to jest ze Alaba potrafi zdobyc gola z 25 metrów a my z 5 wrzucamy na aferę

0

@ElKamil ja juz od dawna to pisze, wystrzelać po łbach, obciąć polowe pensji i biegać dookoła Camp Nou dopóki im sie nie zachce grać za ta koszulkę

0

Laporta dawaj juz tego Alvesa… mam juz dosyc Desta chociaz go broniłem

2

Jak my mamy byc groźni jak w pole karne wejsc nie mozemy

Depay pila do uderzenia a ten wystawia komu Busiemu wzdłuż pola karnego…

1

Pique zanim sie obrócił to Tigre juz pakował piłkę do bramki

0

Stegen babole jak wtedy gdy do nas przychodził i rywalizował z Bravo ale w tamtym czasie chociaz bronic umiał.
Przykro mi na to patrzeć bo byłem i jestem jego fanem ale to co sie z nim porobiło jest dramatyczne

0

Ciekawie ogladac mecz z dwoma 9 które chciałem tutaj jeszcze przed Suarezem ;)

0

@ChampionLW jakby był młodszy i szybki jak wczesniej to spokojnie by dobiegł i wykończył

2

Piękna akcja Nico ;)

0

@Sau_Ron od Romy juz chyba tak jedziemy

0

Zabiegają nas dzisiaj a łysy nas powozi pięknie ;)

0

O Jezu Eric tez piękne 2 babole juz w 5 min

0

Roberto juz zaczyna show

1

@daniel32778 za czasów gdy Alexis grał u nas*

1

Fajnie zobaczyc znowu Rayo. Pamietam jak za czasów Alexisa u nas to Rayo zawsze chciało grać dla oka a nie siedziec jak mysz pod miotła i sie bronic. Mimo iz raz dostali od nas wciry to strasznie ich szanowałem.

0

@kuz tylko winny sie tłumaczy a oni sa winni porażki

1

@AllBundy niestety Napoli kupon Ci…

0

Jednak spokojnie ale zwalił Max :/

0

Wyczuwam kraksę na 1 zakręcie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?