SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pique time ! Walczymy o punkt !
Gość powinien tłumaczyć pomocnikom jak maja kreować napadowi a nie najstarszemu obrońcy mówić ze ma zapieprzac do przodu na główkę
0
Rayo skończ juz te męki i wbij tego 2 niech sie człowiek nie łudzi do 90+7 jak ostatnio…
1
@Xxxbarca4ever proste ? Proste !
Jestem zdania ze spalił go psychicznie na rzeznikach z Bilbao. To nie był mecz na 1 skład dla takiego chłopaczka
21
Zaparzcie sobie melisę bo za niedługo Luuk time
1
Przeciez to wszystko siedzi w głowie Cou to jest niemozliwe. Potrafi sie znalezc ale albo machnięcie jak z Realem albo teraz taki kasztan to jest tak niemozliwe ze az śmieszne
0
Eh Kun czuje ze Falcao by miał juz 3 gole…
2
No tak po co Balde LO, lepiej Desta na LO a Roberto na PO i Demir na skrzydło ( chociaz to akurat propsuje)
0
Jest Jozek na rozgrzewce ! Ale i drewno tez…
4
Co prawda lecimy tez po piłkarzach ale z drugiej strony postawmy sie w ich sytuacji… czy po wszystkich słowach i gestach Koemana to zaangażowalibyście sie dla takiego człowieka ? Bo ja na pewno nie. Co innego taki Pep, Klopp czy Tuchel, za takimi gośćmi to mozna nawet w ogien isc
0
Jaki był kurs na Rayo ?
Benfica prawie 4, Atletico 2, Real prawie 3. Ehh jak tylko ktos ma kase i nie boi sie jej stawiac to pięknie zarobił na Barcy
4
Dawno sie tak nie nudziłem i tyle Rambli nie przeglądałem… DRAMAT
1
Jak to jest ze Alaba potrafi zdobyc gola z 25 metrów a my z 5 wrzucamy na aferę
0
@ElKamil ja juz od dawna to pisze, wystrzelać po łbach, obciąć polowe pensji i biegać dookoła Camp Nou dopóki im sie nie zachce grać za ta koszulkę
0
Laporta dawaj juz tego Alvesa… mam juz dosyc Desta chociaz go broniłem
2
Jak my mamy byc groźni jak w pole karne wejsc nie mozemy
Depay pila do uderzenia a ten wystawia komu Busiemu wzdłuż pola karnego…
1
Pique zanim sie obrócił to Tigre juz pakował piłkę do bramki
0
Stegen babole jak wtedy gdy do nas przychodził i rywalizował z Bravo ale w tamtym czasie chociaz bronic umiał.
Przykro mi na to patrzeć bo byłem i jestem jego fanem ale to co sie z nim porobiło jest dramatyczne
0
Ciekawie ogladac mecz z dwoma 9 które chciałem tutaj jeszcze przed Suarezem ;)
0
@ChampionLW jakby był młodszy i szybki jak wczesniej to spokojnie by dobiegł i wykończył
2
Piękna akcja Nico ;)
0
@Sau_Ron od Romy juz chyba tak jedziemy
0
Zabiegają nas dzisiaj a łysy nas powozi pięknie ;)
0
O Jezu Eric tez piękne 2 babole juz w 5 min
0
Roberto juz zaczyna show
1
@daniel32778 za czasów gdy Alexis grał u nas*
1
Fajnie zobaczyc znowu Rayo. Pamietam jak za czasów Alexisa u nas to Rayo zawsze chciało grać dla oka a nie siedziec jak mysz pod miotła i sie bronic. Mimo iz raz dostali od nas wciry to strasznie ich szanowałem.
0
@kuz tylko winny sie tłumaczy a oni sa winni porażki
1
@AllBundy niestety Napoli kupon Ci…
0
Jednak spokojnie ale zwalił Max :/
0
Wyczuwam kraksę na 1 zakręcie ;)