2

Gramy na czas z Kijowem zamiast ich rozjechać… ja p*****

0

Dembele znow sie nabiegl i złe podał na koniec

11

Co Busi nagle zmartwychwstał

0

Myślałem ze był spalony ale Eric złamał linie

0

Ciekawe czy Riki by zagrał gorzej od De Jonga…

1

Dembele tyle sie nabiegl ale na koniec zapomniał użyć mózgu ;)

0

@Koni8M za sam wyraz twarzy by dali tego karnego

0

Dobra pytanie ile pogra ? Buhaha

0

Ktora noge miał operowana ?

0

@Ptasior jak zobaczy ta grę to sie przekręci drugi raz

0

Zaraz nam wcisną

0

Jakby ktos nie pamiętał końcówki Alvesa u nas to wystarczy spojrzeć na Mingueze ;) wrzutki na wiwat a niektore to płoszyły gołębie na stadionie ;)

0

De Jong to niech sobie usiądzie na ławie i przemyśli pare rzeczy. Z gościa co był zabojczy w wejściach z drugiej linii nagle nie ma na boisku

1

Zaczynaja mi dzialac na nerwy te ciagle faule Gaviego i kartki. Niech sie nauczy czysto odbierać piłkę a jak nie to nawet rywala niech nie dotyka

1

Komentator chyba ma racje ze brak nam lidera który zrobi cos z niczego

2

Jakie ostrzeżenie k***a ? Gość zatrzymuje kontrę, żółta i niech sie modli zeby drugiej nie wyrwać

1

Odważny Nico mi sie coraz bardziej podoba ! Całe szczescie ze Moriba zrobił mu miejsce chociaz Nico nie ma takiego strzału ale nie mozna miec wszystkiego

3

Depay czemu nie od razu i czemu nie po krótkim k***a !!!

2

Jedyny + LM na Polsacie to jest to, ze mozna sobie obejrzec co sie dzieje na stadionie przed meczem i chwile po nim ;)
Dalej młodziki ! Pokażcie ze jesteście godni zaufania ;)

1

Oho rewolucja pełna gębą… no tak zbudujmy projekt wokół Busiego. Zatrzymajmy jeszcze wypalonych Roberto, Pique i Albę a na pewno daleko zajedziemy. Ale kilka lat bez LM to będzie mozna ogłosić upadłość, zaorać klub i wtedy juz trzeba będzie postawic na rewolucje ;)
Ehh ile bym dał zeby w Barcy był taki Kante z motorkiem w dupie co jest wszędzie, pomarzyć można.
Niestety jednak nie wróżę nic dobrego nawet z Xavim ale obym sie cholernie pomylił…

1

Jego pensja powinna byc uzależniona od procenta rozegranych minut. Nie będzie przynajmniej 50% to nie będzie kasy, proste ;)

2

Sory obejrzałem 1 raz Janka na zywo bo godzina walki wczesna i porazka :/ to chyba przeze mnie

0

@macio_944 jak nie on, tez zalowalem tej decyzji

0

Poszedł jak wściekły ta linia ale 1 drybling na minus

0

3 kontuzja dzisiaj XD

1

@maaati10 na fortunie będzie mozna obejrzec

2

Dobry Boże Cou to jest juz wrak piłkarza…

2

Jest piekny Rysiu ;)
Ktos tam cos obiecywał jak Rysiu strzeli albo asystuje ;)

0

Gavi a teraz nawet coraz odważniejszy Nico według mnie sie lepiej prezentują niz Pedri. Fakt umie sie utrzymac przy piłce i czasem cos wyłuskać ale jego granie do najbliższego to sztuka dla sztuki

5

Nico jest coraz bardziej odważny ale coz jak nie ma z kim grać. 9 pustka, skrzydłowego nie ma, boczny obrońca nie obiega po linii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?