SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gramy na czas z Kijowem zamiast ich rozjechać… ja p*****
0
Dembele znow sie nabiegl i złe podał na koniec
11
Co Busi nagle zmartwychwstał
0
Myślałem ze był spalony ale Eric złamał linie
0
Ciekawe czy Riki by zagrał gorzej od De Jonga…
1
Dembele tyle sie nabiegl ale na koniec zapomniał użyć mózgu ;)
0
@Koni8M za sam wyraz twarzy by dali tego karnego
0
Dobra pytanie ile pogra ? Buhaha
0
Ktora noge miał operowana ?
0
@Ptasior jak zobaczy ta grę to sie przekręci drugi raz
0
Zaraz nam wcisną
0
Jakby ktos nie pamiętał końcówki Alvesa u nas to wystarczy spojrzeć na Mingueze ;) wrzutki na wiwat a niektore to płoszyły gołębie na stadionie ;)
0
De Jong to niech sobie usiądzie na ławie i przemyśli pare rzeczy. Z gościa co był zabojczy w wejściach z drugiej linii nagle nie ma na boisku
1
Zaczynaja mi dzialac na nerwy te ciagle faule Gaviego i kartki. Niech sie nauczy czysto odbierać piłkę a jak nie to nawet rywala niech nie dotyka
1
Komentator chyba ma racje ze brak nam lidera który zrobi cos z niczego
2
Jakie ostrzeżenie k***a ? Gość zatrzymuje kontrę, żółta i niech sie modli zeby drugiej nie wyrwać
1
Odważny Nico mi sie coraz bardziej podoba ! Całe szczescie ze Moriba zrobił mu miejsce chociaz Nico nie ma takiego strzału ale nie mozna miec wszystkiego
3
Depay czemu nie od razu i czemu nie po krótkim k***a !!!
2
Jedyny + LM na Polsacie to jest to, ze mozna sobie obejrzec co sie dzieje na stadionie przed meczem i chwile po nim ;)
Dalej młodziki ! Pokażcie ze jesteście godni zaufania ;)
1
Oho rewolucja pełna gębą… no tak zbudujmy projekt wokół Busiego. Zatrzymajmy jeszcze wypalonych Roberto, Pique i Albę a na pewno daleko zajedziemy. Ale kilka lat bez LM to będzie mozna ogłosić upadłość, zaorać klub i wtedy juz trzeba będzie postawic na rewolucje ;)
Ehh ile bym dał zeby w Barcy był taki Kante z motorkiem w dupie co jest wszędzie, pomarzyć można.
Niestety jednak nie wróżę nic dobrego nawet z Xavim ale obym sie cholernie pomylił…
1
Jego pensja powinna byc uzależniona od procenta rozegranych minut. Nie będzie przynajmniej 50% to nie będzie kasy, proste ;)
2
Sory obejrzałem 1 raz Janka na zywo bo godzina walki wczesna i porazka :/ to chyba przeze mnie
0
@macio_944 jak nie on, tez zalowalem tej decyzji
0
Poszedł jak wściekły ta linia ale 1 drybling na minus
0
3 kontuzja dzisiaj XD
1
@maaati10 na fortunie będzie mozna obejrzec
2
Dobry Boże Cou to jest juz wrak piłkarza…
2
Jest piekny Rysiu ;)
Ktos tam cos obiecywał jak Rysiu strzeli albo asystuje ;)
0
Gavi a teraz nawet coraz odważniejszy Nico według mnie sie lepiej prezentują niz Pedri. Fakt umie sie utrzymac przy piłce i czasem cos wyłuskać ale jego granie do najbliższego to sztuka dla sztuki
5
Nico jest coraz bardziej odważny ale coz jak nie ma z kim grać. 9 pustka, skrzydłowego nie ma, boczny obrońca nie obiega po linii