SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi Neymar Mbappe a tymczasem City bez 9… nie rozumiem Pepa, az sie prosi w tym składzie o Lewego albo Kane’a ;)
3
Oil Derbi czas zaczac ;) szkoda ze oba zespoły nie moga przegrać ;)
0
Haller kot. Wlasciwie czemu West Ham go oddał ?
1
Przestanie marnować sety jak z Bilbao ?
0
Plus tego meczu jest taki ze znow czuje emocje i czuje sie jak wtedy gdy np. odpadalismy z Chelsea czy Interem. Byłem zły ale wiedziałem ze byliśmy lepsi i po prostu pech albo dzien konia bramkarza krzyżował nam plany.
Bo ostatnie kompromitacje przyjmowałem juz po prostu z obojętnością a wręcz nawet sie śmiałem z tego.
Fajnie ze Xavi znow wlał ta sportowa złość
0
Mówiłem ze jak nie doliczy z 6 to dupa
Dzięki Depay, pograsz w czwartki
1
Już myslalem ze po wszystkim
3
Pique dlaczego nie masz tego pierwiastka Ramosa w takich momentach
0
I po co Busi gra do bramkarza jak ma kolegow obok a czasu brak
2
I po co ten Gabi wyskakuje z tym łokciem… teraz rywal będzie leżał
3
Dembele strzelaj nie podawaj Depayowi…
0
Jak nie doliczy z 6 to nie wcisną…
0
Jeden wylew Klementynki i LE…
0
Zero ruchu z przodu
34
To jest niesamowite, Alba seta, Depay seta, Demir poprzeczka… spokojnie juz powinny byc 3 bramki i spokoj
3
Dembele przydaj sie na cos raz chociaż… Za te sety z LFC i PSG…
0
Dobra schodz Depay i oby za Dembele
0
Jeden szybki i silny napastnik i juz mamy goraco pod bramka
0
Chyba czas sobie powiedzieć ze dosyc Francuzow i Holendrów w tym klubie…
0
Niewykorzystane sytuacje lubia sie mścić…
11
Jezu mimo spalonego Demir musi to strzelić
0
Ale Clementyna poszła prawie na czerwo
18
Co ten Depay od*****a ? Jak trzeba strzelać to podaje a jak trzeba podać to uderza
Gavi top !!
0
Włączyłem na chwile Chelsea po gwizdku na przerwe w naszym meczu i piłeczka tak jakby pewniej i szybciej chodzi. U nas co prawda ulewa i początek projektu ale zobaczymy ;)
15
Ostatni raz tak soczyste k***a poleciało jak Messi trafial w sklepienie…
1
Co ten chłop chce wygrać z Araujo ? Buhaha
0
Jest postęp, rywal x2 bedac s polu karnym nie strzela nam gola ;)
Marek wracaj do formy !
Ale niestety nadal strzały zycia rywala wchodzą nam w bramkę
1
@fcbfan1993 to dziwny jestes
0
Demira to Koeman spalił psychicznie na rzeznikach z Bilbao. Dajmy mu jeszcze czas. Zupełnie inna liga i duzo wyższy poziom, inny jezyk, wiek. Widać ze chce ale nie moze i jak sie zatrzyma na 1 rywalu to traci pewność siebie. Ale ma ta iskierkę i to było widać w presezonie.
PS. Nico kocur !!!
1
Co ten Depay robi ? Spalony ale mijam drugiego i pakuje do bramki.
Przeciez w Lyonie zupełnie lepszy był