1

Messi Neymar Mbappe a tymczasem City bez 9… nie rozumiem Pepa, az sie prosi w tym składzie o Lewego albo Kane’a ;)

3

Oil Derbi czas zaczac ;) szkoda ze oba zespoły nie moga przegrać ;)

0

Haller kot. Wlasciwie czemu West Ham go oddał ?

1

Przestanie marnować sety jak z Bilbao ?

0

Plus tego meczu jest taki ze znow czuje emocje i czuje sie jak wtedy gdy np. odpadalismy z Chelsea czy Interem. Byłem zły ale wiedziałem ze byliśmy lepsi i po prostu pech albo dzien konia bramkarza krzyżował nam plany.
Bo ostatnie kompromitacje przyjmowałem juz po prostu z obojętnością a wręcz nawet sie śmiałem z tego.
Fajnie ze Xavi znow wlał ta sportowa złość

0

Mówiłem ze jak nie doliczy z 6 to dupa

Dzięki Depay, pograsz w czwartki

1

Już myslalem ze po wszystkim

3

Pique dlaczego nie masz tego pierwiastka Ramosa w takich momentach

0

I po co Busi gra do bramkarza jak ma kolegow obok a czasu brak

2

I po co ten Gabi wyskakuje z tym łokciem… teraz rywal będzie leżał

3

Dembele strzelaj nie podawaj Depayowi…

0

Jak nie doliczy z 6 to nie wcisną…

0

Jeden wylew Klementynki i LE…

0

Zero ruchu z przodu

34

To jest niesamowite, Alba seta, Depay seta, Demir poprzeczka… spokojnie juz powinny byc 3 bramki i spokoj

3

Dembele przydaj sie na cos raz chociaż… Za te sety z LFC i PSG…

0

Dobra schodz Depay i oby za Dembele

0

Jeden szybki i silny napastnik i juz mamy goraco pod bramka

0

Chyba czas sobie powiedzieć ze dosyc Francuzow i Holendrów w tym klubie…

0

Niewykorzystane sytuacje lubia sie mścić…

11

Jezu mimo spalonego Demir musi to strzelić

0

Ale Clementyna poszła prawie na czerwo

18

Co ten Depay od*****a ? Jak trzeba strzelać to podaje a jak trzeba podać to uderza
Gavi top !!

0

Włączyłem na chwile Chelsea po gwizdku na przerwe w naszym meczu i piłeczka tak jakby pewniej i szybciej chodzi. U nas co prawda ulewa i początek projektu ale zobaczymy ;)

15

Ostatni raz tak soczyste k***a poleciało jak Messi trafial w sklepienie…

1

Co ten chłop chce wygrać z Araujo ? Buhaha

0

Jest postęp, rywal x2 bedac s polu karnym nie strzela nam gola ;)
Marek wracaj do formy !
Ale niestety nadal strzały zycia rywala wchodzą nam w bramkę

1

@fcbfan1993 to dziwny jestes

0

Demira to Koeman spalił psychicznie na rzeznikach z Bilbao. Dajmy mu jeszcze czas. Zupełnie inna liga i duzo wyższy poziom, inny jezyk, wiek. Widać ze chce ale nie moze i jak sie zatrzyma na 1 rywalu to traci pewność siebie. Ale ma ta iskierkę i to było widać w presezonie.

PS. Nico kocur !!!

1

Co ten Depay robi ? Spalony ale mijam drugiego i pakuje do bramki.
Przeciez w Lyonie zupełnie lepszy był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?