SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale gniecie Chelsea… tylko ze nie spodziewalem sie, ze to oni uwala kupon
1
@malicinho mam podobnie, znajomi mega sie jaraja wiedzminem a ja nie ;)
1
Zapewne jeszcze wygrają ten mecz ale zawsze fajnie sie nacieszyć ich porażkami. Tak czy siak fajna tam maja ligę jak aktualny bezpośredni rywal wywala sie na twarz z czerwona latarnia ligi…
0
Jezu deko nizej…
0
Eh jakbyśmy mieli wiecej takiego farta w innych meczach…
2
Jezu juz myslalem ze zmasci
0
Nie ma Balde zeby wszedł na LO ?
1
Czemu my nie mozemy zagrać na 2 nominalnych skrzydłowych ?
9
Wracaj Marek do formy. Pare czystych kont i moze złapiesz pewność siebie
7
Granie 3 nie dla nas. Garcia tak samo jak Lenglet klei sie do środkowego SO a prawa obrona pusta i zanim doskoczy to rywal oddaje strzał. Wróćmy do normalnej 4…
0
Musimy podkręcić tempo. Po 25 min siadaliśmy
3
Villareal wchodzi w nas jak w masło.
Sory ale nawet z Araujo LFC, City, Bayern czy PSG nas zmiecie
0
@MichalZZZ ale w Utd był przynajmniej przebojowy a teraz sie zrobił ciezki kloc
Pooglądajcie kompilacje co robił z piłka jak Abde teraz
0
Pau Torres juz zjechał do poziomu Lengleta czy jeszcze nie ?
8
Przeciez Hochland to by te wszystkie setki skonsumował…
2
Zejdź chłopie MEMphis…
0
Danjuma tez jestes kot ale sorry z Araujo nie zatańczysz
3
Abde ty kocie juz cie uwielbiam ! Jeszcze miec takiego po drugiej stronie
0
Będzie ciekawie, sędzia nie ogarnia od 1 min.
Depay nie ośmieszaj sie juz…
0
Ajajaj deko w bok Abde z tej główki
0
I gdzie kartka ?
1
Danjuma ładnie pokręci dzisiaj Pikejem i Ericiem ale oby rozbił sie na Araujo
0
Myśle ze powinnismy zagrać normalnym 433 i z 2 nominalnymi skrzydłowymi
Abde moze zagrać na obu skrzydłach wiec powinien zająć jedno a na drugie dałbym Akhomacha…
1
I na co ci to było Leo ?
A murarze nawet poza LE ;)
2
Jakby nie to 1 fuksiarskie zwycięstwo z City to PSG tez by walczyło o awans do końca
0
Mega bym chciał u nas Bernardo
0
Gundo zaczyna nietrafianie setek
3
Jak City nie wygra to sie zdziwię. Trudno bronić PSG w 8 ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB nie wazne czy spalony chodzi o sposob finalizacji akcji
0
Co ten Ney odwala ? Tam az sie prosiło uderzać prosto w okienko