2

Ale gniecie Chelsea… tylko ze nie spodziewalem sie, ze to oni uwala kupon

1

@malicinho mam podobnie, znajomi mega sie jaraja wiedzminem a ja nie ;)

1

Zapewne jeszcze wygrają ten mecz ale zawsze fajnie sie nacieszyć ich porażkami. Tak czy siak fajna tam maja ligę jak aktualny bezpośredni rywal wywala sie na twarz z czerwona latarnia ligi…

0

Jezu deko nizej…

0

Eh jakbyśmy mieli wiecej takiego farta w innych meczach…

2

Jezu juz myslalem ze zmasci

0

Nie ma Balde zeby wszedł na LO ?

1

Czemu my nie mozemy zagrać na 2 nominalnych skrzydłowych ?

9

Wracaj Marek do formy. Pare czystych kont i moze złapiesz pewność siebie

7

Granie 3 nie dla nas. Garcia tak samo jak Lenglet klei sie do środkowego SO a prawa obrona pusta i zanim doskoczy to rywal oddaje strzał. Wróćmy do normalnej 4…

0

Musimy podkręcić tempo. Po 25 min siadaliśmy

3

Villareal wchodzi w nas jak w masło.
Sory ale nawet z Araujo LFC, City, Bayern czy PSG nas zmiecie

0

@MichalZZZ ale w Utd był przynajmniej przebojowy a teraz sie zrobił ciezki kloc
Pooglądajcie kompilacje co robił z piłka jak Abde teraz

0

Pau Torres juz zjechał do poziomu Lengleta czy jeszcze nie ?

8

Przeciez Hochland to by te wszystkie setki skonsumował…

2

Zejdź chłopie MEMphis…

0

Danjuma tez jestes kot ale sorry z Araujo nie zatańczysz

3

Abde ty kocie juz cie uwielbiam ! Jeszcze miec takiego po drugiej stronie

0

Będzie ciekawie, sędzia nie ogarnia od 1 min.
Depay nie ośmieszaj sie juz…

0

Ajajaj deko w bok Abde z tej główki

0

I gdzie kartka ?

1

Danjuma ładnie pokręci dzisiaj Pikejem i Ericiem ale oby rozbił sie na Araujo

0

Myśle ze powinnismy zagrać normalnym 433 i z 2 nominalnymi skrzydłowymi
Abde moze zagrać na obu skrzydłach wiec powinien zająć jedno a na drugie dałbym Akhomacha…

1

I na co ci to było Leo ?
A murarze nawet poza LE ;)

2

Jakby nie to 1 fuksiarskie zwycięstwo z City to PSG tez by walczyło o awans do końca

0

Mega bym chciał u nas Bernardo

0

Gundo zaczyna nietrafianie setek

3

Jak City nie wygra to sie zdziwię. Trudno bronić PSG w 8 ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB nie wazne czy spalony chodzi o sposob finalizacji akcji

0

Co ten Ney odwala ? Tam az sie prosiło uderzać prosto w okienko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?