SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cou 120 mln + 40 mln zmiennych
Dembele 105 mln + 35 (?) mln zmiennych
Wie ktoś może ile z tych zmiennych zostało wypłaconych za obu panów ?
5
@Yanek o Jezu nareszcie, chociaż LM bez tego dzbana ;)
0
@Uukasz_93 otóż to
Wiadomo Mes Que i tak dalej ale Barca była już za pobłażliwa dla swoich piłkarzy i wychodzimy tylko na instytucje charytatywna
Koniec tych szopek
1
@pioz123 ale on wszędzie jest niewypałem
1
@Janiama teraz bałwanek Casemiro ma przyzwolenie na faule bez żadnych konsekwencji
9
@VamosRakieta raczej w domu go nie kochali, teraz szuka atencji na La Rambli a LR też ma go w żeńskim organie płciowym ;)
0
@Mixtape grali tez tydzień temu ;)
1
Koszt Moraty i Torresa to praktycznie klauzula Halanda i prawie ze rok jego wynagrodzenia. Dramat po prostu dramat.
A wiec w ciagu najbliższych lat duet Mbappe i Haland w Realu… ja wysiadam :/
0
@Emhyr morata tez strzela karne
0
@doc ale musza odpalic je w styczniu bo inaczej nie zarejestrujemy Ferrana
Cos czuje ze rozwiążą z Dembele kontrakt a to byłoby mu na reke
A wolałbym zeby jednak posiedział na trybunach albo grał wszystko i wtedy byśmy zobaczyli kto i co mu da jak sie posypie
0
@El dominatore wlasnie niech gra wszystko i zobaczymy jaki worek pieniedzy dostanie jak znow sie połamie na rok
0
@clyde obu piłka a raczej talent Dembele uratowały od skończenia na Francuskich ulicach. Szkoda tylko, ze talent przypadł akurat takiemu bezmózgowi.
0
@The_Man Odpowiedź jest prosta, Neya. Do tej pory się z tym nie pogodziłem a po Dembele nawet nie zapłacze, ba nawet sie ciesze ;)
5
No i juz Xavi mi sie nie podoba. Wszystko zrozumiem ale na Boga nie chęć ściągnięcia tutaj Moraty. Najbardziej przereklamowanej i przeplaconej 9 ostatnich lat.
Ja wiem ze do hiszpańskojęzycznych chlopakow lepiej dotrzeć i nie trzeba sie uczyc chociazby angielskiego ale po holenderskiej ekipie nie róbmy od razu tutaj reprezentacji Hiszpanii.
1
@IronSanHybrid fake, to nie on… Pjanic nigdy nie był taki zwrotny ;)
0
@Mow_mi_Douglas nie gra wszystko, jak sie połamie na rok to zobaczymy kto mu da tyle kasy ;)
1
@Vebrol c**j ze za chwile by mu odcięli wode, prad i gaz a klubie ;)
0
@michal26 mam nadzieje ze Roberty, Minguezy i Lenglety tez odejdą. Grosz do grosza i wiadomo co. Pieniądz jest na ławce trzeba tylko posprzątać szrot
1
@KrwawiaceoczyVEB a ten Diaz z Porto ? Chociaz gdzies widziałem przy jego nazwisku logo LFC ze zainteresowani
1
@Janiama mnie sie gdzies obiło o oczy, ze jak przychodził to dostał 11 na czysto do łapy
0
@takisobiektos i jeszcze będzie odpowiadał za transfery do 1 drużyny i akademii czyli dodatkowo będzie kręcił swoje wałeczki ;) juz raz o tym był gdzies materiał
1
Za chwile PNA i Liverpool odpada z walki o mistrza ;)
4
@Cule1234 tak jak pisałem wczesniej, chłopie on i tak nie zostanie na lodzie ;) ma jeszcze płatne 3 msc pracy za kupę kasy a po tej całej szopce PZPN będzie musiało go zwolnić nikt sobie nie wyobraża tego ze teraz zostanie
0
@Encore ja wiem po prostu gdzies ostatnio przeczytałem płacz o formę Hardena ;)
A poza tym no jak nie ma Duranta to jest pierwsza opcja
0
@Fake69 otóż to, wciąż płacz o limity a tymczasem Cou, Umtiti nadal w klubie. Z Roberto chcą przedłużyć kontrakt i nawet to 3 mln z prawie 10 to za duzo jak na niego.
Nie mówiąc juz o tym, ze Busi zarabia dwucyfrowa liczbę tak samo jak Alba który nawet po zeszłorocznej obniżce wynagrodzenia jest najlepiej zarabiającym LO na swiecie nie będą nawet w jej topce
0
@Encore przełamał sie bo ostatnio miał słabsza formę ;)
1
Oho wielkie portale z PL sie odezwały, ze Sousa zostanie na lodzie. Nie zostanie bo PZPN po tej szopce będzie go musiało wyrzucić a do marca ma 3x70 tys ojro wiec na lodzie nie zostanie ;)
0
@Nhyz w L1 sa inne zasady FFP a w zasadzie ich nie ma. Gdyby PSG grało w La Liga to by nie mieli tak kolorowo.
Tak samo jak z klauzulami odejścia. W Hiszpanii musza byc i mogli nam wyciągnąć Neymara a jak my poszliśmy wczesniej po Verrattiego to mogliśmy pocałować klamkę
0
Ciekawe ze Ronaldo poszedł do Juve a Ci zaczęli grać lipę oraz nie wyglądać jak drużyna i przeczytałem ostatnio nawet gdzieś stwierdzenie „ze przez niego zatracili swoje DNA” a teraz jest w Utd, które na papierze przymierzane było do mistrzostwa a będą sie bić o bycie w pucharach ;)
1
@Barca1922 a obrona sito XD