SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 bo tu więcej nie ma co dodawać stary ;)
2
@Jakub1513 mam identyczne zdanie. Kolejny piłkarz, którego odejście przespaliśmy a można było na nim jeszcze zarobić a tak odejdzie za darmo za „zasługi” ;)
4
@Rewolucja123 XD
0
Meeh nic dzis nie wskazywało na Golden. Człowiek sie cieszy bo im jednak kibicuje ale kupon przepadł bo głowa podpowiadała Phoenix…
0
Bucks ruszać tyłki…
0
Ehh a juz miałem pisac ze pięknie jak szejki sie wywalają na twarz a tu znow w końcówce sie uratują. Gdyby nie te zwycięstwa na poczatku sezonu w 90+ to znow by drżeli o mistrza ;)
1
Alba miał pile meczowa na nodze ehh
Dembele raz sie na cos przydal i oczywiscie jak zwykle w słupek…
Trudno chociaz pkt wiecej bo za Koemana w 1 terminie byśmy dostali w papę
3
Dembele moze chociaz raz wpadłby z piłka w pole karne i znalazł jakiegos karnego ? Przez wiele lat duzo razy to ratowało tyłek
3
Jak raz sie na cos przydal to oczywiscie uderzył w słupek
1
Ale Dembele to dzban
Juz kolejny mecz, schodzi w dół, robi sobie miejsce i nagle przekłada w ogole nie wiadomo po co i traci piłkę na rywalu
11
Nie dawał kartek od pierwszych minut to będzie zaraz bijatyka
6
Papu juz powinien miec 2 żółta kartkę
0
Dembele zniknął tak samo jak Franek
0
@Nihas nie dziwie sie chyba wiekszosc z nas sie nad tym zastanawia, sędzia fatalny
0
Sami sobie robią kocioł w polu karnym. Zamiast grać do przodu to ciagle wycofywanie i rywal naciska. Nie tego sie spodziewalem po Xavim. Powinna byc ciągła gra do przodu. Jak sie tylko da to wio od swojego pola karnego.
4
Ten sędzia to jest żart
5
Pewnie buzi sobie jeszcze dajcie. Kolejna żółta ktora powinna byc dla Sevilli
0
@VamosVamos bo oni nie maja ambicji tak samo jak w legii
10
Gdzie sa kartki dla Sevilli ? A no tak Del Cerro
0
@MrCropeck nie zapeszaj pasuje go sprzedać w styczniu
0
@pt9 według wytycznych to sędziowie w Hiszpanii maja mniej Varu uzywac ;) trzeba pomagac jak Real ma taka szanse na mistrza w tym sezonie
12
A co do strzałów Ferrana to niech uderza. Pokazał w meczu towarzyskim ze ma kopyto. Jakby było sucho to moze by siedziało ale jest ślisko. Nie musimy zawsze wejsc do bramki ile razy sie prosiło zeby pokusić sie o strzał
13
Jutgla ma magnes do piłki oby zaczął to wykorzystywać
0
@kuz jesteś pewny ze calowal ? Moze komentatorzy rzucili jakis frezer a ty łykasz jak pelikan
Chodziło pewnie bardziej o to ze był w Espanyolu ale jak slychac Asspanyol go odpalił
4
Sędzia jak zwykle bez kartek
1
Zawsze mam wrażenie ze rywal tak jakby ze 2 razy szybszy od naszych zawodników.
Podoba mi sie ten Jutgla. Kuma o co chodzi. Jest na 9, za chwile wybiega a noz ktos go puści a za chwile sie wroci i rozegra cos z pomocnikami ;) oby sie rozwijał i dali mu szanse
0
Najpewniejsze zdarzenie dzisiaj jest takie ze Sevilla nam raczej jednego wciśnie pytanie co do tego dobrać ;)
0
Dzięki Valencia, kasa w błoto
0
Myślicie ze PS+ na swieta moze byc jeszcze tańszy czy lepiej brac teraz poki 120 cebulionow na rok ?
0
Takie możliwości kadrowe Atletico a znow będą meczyc bule ;)