0

@Rewolucja123 bo tu więcej nie ma co dodawać stary ;)

2

@Jakub1513 mam identyczne zdanie. Kolejny piłkarz, którego odejście przespaliśmy a można było na nim jeszcze zarobić a tak odejdzie za darmo za „zasługi” ;)

4

0

Meeh nic dzis nie wskazywało na Golden. Człowiek sie cieszy bo im jednak kibicuje ale kupon przepadł bo głowa podpowiadała Phoenix…

0

Bucks ruszać tyłki…

0

Ehh a juz miałem pisac ze pięknie jak szejki sie wywalają na twarz a tu znow w końcówce sie uratują. Gdyby nie te zwycięstwa na poczatku sezonu w 90+ to znow by drżeli o mistrza ;)

1

Alba miał pile meczowa na nodze ehh
Dembele raz sie na cos przydal i oczywiscie jak zwykle w słupek…
Trudno chociaz pkt wiecej bo za Koemana w 1 terminie byśmy dostali w papę

3

Dembele moze chociaz raz wpadłby z piłka w pole karne i znalazł jakiegos karnego ? Przez wiele lat duzo razy to ratowało tyłek

3

Jak raz sie na cos przydal to oczywiscie uderzył w słupek

1

Ale Dembele to dzban
Juz kolejny mecz, schodzi w dół, robi sobie miejsce i nagle przekłada w ogole nie wiadomo po co i traci piłkę na rywalu

11

Nie dawał kartek od pierwszych minut to będzie zaraz bijatyka

6

Papu juz powinien miec 2 żółta kartkę

0

Dembele zniknął tak samo jak Franek

0

@Nihas nie dziwie sie chyba wiekszosc z nas sie nad tym zastanawia, sędzia fatalny

0

Sami sobie robią kocioł w polu karnym. Zamiast grać do przodu to ciagle wycofywanie i rywal naciska. Nie tego sie spodziewalem po Xavim. Powinna byc ciągła gra do przodu. Jak sie tylko da to wio od swojego pola karnego.

4

Ten sędzia to jest żart

5

Pewnie buzi sobie jeszcze dajcie. Kolejna żółta ktora powinna byc dla Sevilli

0

@VamosVamos bo oni nie maja ambicji tak samo jak w legii

10

Gdzie sa kartki dla Sevilli ? A no tak Del Cerro

0

@MrCropeck nie zapeszaj pasuje go sprzedać w styczniu

0

@pt9 według wytycznych to sędziowie w Hiszpanii maja mniej Varu uzywac ;) trzeba pomagac jak Real ma taka szanse na mistrza w tym sezonie

12

A co do strzałów Ferrana to niech uderza. Pokazał w meczu towarzyskim ze ma kopyto. Jakby było sucho to moze by siedziało ale jest ślisko. Nie musimy zawsze wejsc do bramki ile razy sie prosiło zeby pokusić sie o strzał

13

Jutgla ma magnes do piłki oby zaczął to wykorzystywać

0

@kuz jesteś pewny ze calowal ? Moze komentatorzy rzucili jakis frezer a ty łykasz jak pelikan
Chodziło pewnie bardziej o to ze był w Espanyolu ale jak slychac Asspanyol go odpalił

4

Sędzia jak zwykle bez kartek

1

Zawsze mam wrażenie ze rywal tak jakby ze 2 razy szybszy od naszych zawodników.

Podoba mi sie ten Jutgla. Kuma o co chodzi. Jest na 9, za chwile wybiega a noz ktos go puści a za chwile sie wroci i rozegra cos z pomocnikami ;) oby sie rozwijał i dali mu szanse

0

Najpewniejsze zdarzenie dzisiaj jest takie ze Sevilla nam raczej jednego wciśnie pytanie co do tego dobrać ;)

0

Dzięki Valencia, kasa w błoto

0

Myślicie ze PS+ na swieta moze byc jeszcze tańszy czy lepiej brac teraz poki 120 cebulionow na rok ?

0

Takie możliwości kadrowe Atletico a znow będą meczyc bule ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?