0

Nic sie nie stało w boxie wiec niestety raczej koniec mistrzostw…

0

@FCB24 skoro nie oglądasz F1 to mowi wszystko ;)

1

@BeziteX ty chyba Senny nie widziałeś ;) wiec nie komentuj F1 skoro nic o niej nie wiesz

0

Max to Senna naszych czasów ;) jak widzisz lukę i z niej nie skorzystasz to nie jestes kierowca wyścigowym ;)

0

Dramat obejrzę dziś tylko pol wyścigu i prawdopodobnie końcówkę Barcy :/

Co by sie dzisiaj nie wydarzyło dla mnie i tak Max jest mistrzem tego sezonu ;)
Gdyby nie to pechowe Baku lub gdyby odpuścił Hamiltonowi poczatek Silverstone to dzisiaj spokojnie moglby dowieźć mistrzostwo na 2 pozycji.

Dalej Max, wiekszosc świata F1 jest za toba ;)

0

Nawet Mainz potrafi strzelić gola Bayernowi a my nie…

0

Co ta Atalanta odwala…

0

Jesteśmy tak słabi, że u mnie w pracy już się nie nabijają z porażek Barcy tylko mi współczują, że oglądam tak beznadziejny futbol…

1

Nawet moj znajomy sie pyta co ten Mingueza robi w Barcelonie…

0

Mingueza po tym meczu ma jasny dowod ze nadaje sie tylko do okregowki

0

Brawo, mozna juz wyłączyć. LE witaj

0

@nammah sa słabi po prostu. Kloc Sule jest szybszy od nich

0

Dobra Dembele sie nadaje do tarcia chrzanu. Adios jeszcze w styczniu zeby zarobic albo wymienić.

2

Jeden ma pile na nodze w polu karnym, drugi i zaden nie uderzył. Lewy by juz pakował na bramkę

0

Benfica juz ponoć z setkami ?

1

@Yoshi94 nie, sędzia pokazał od razu żółta gdy nieraz piłkarzom Realu na sucho uchodziły poważniejsze faule bo „ sędzia nie chce zabijać spotkania”

0

Jak to mawiają w Realu gdy Casemiro wycinał nieraz na czerwo w pierwszych minutach ? Sędzia nie chce zabijać spotkania ?

0

Jak dla mnie ten mecz to ostatni test dla niektórych piłkarzy ;)

4

@Kurkmen ulubiony cytat Stegena :/

2

@macio_944 i moje ulubione… „wrócimy silniejsi” niestety cytat pana Stegena…

0

DRAMAT… ale tu żaden trener nie pomoże bo wiekszosc składu to ogóry.
Cała nadzieja w Dynamo ale czuje, ze Benfica gładko z nimi wygra.

1

Obstawiałem dzisiaj Bayern i Benfice, cholernie chciałbym zeby ten kupon był jednak czerwony ;)

1

Co sie szejki bawia. Piro, drony, lasery. Szkoda ze nikt z AK 47 w powietrze nie strzela

2

Hamilton dostanie -5 sek żeby nie było tylko, ze to nic nie da Maxowi :/

0

Co tu sie dzieje ? Kary, oddawanie pozycji ? Ktos obejrzy ten wyscig w dyrekcji i przeanalizuje ?

1

Sama FIA doprowadziła do takich sytuacji tym sezonem.
Wszystko sie zaczelo na Silver, Max oddał na Monzy a jeszcze były Węgry i Bottas.
Jezu ale sezon to przebija starcia z Rosbergiem

0

Pośrednia czesto wytrzymywała 30 okrążeń ale pytanie czy na takim torze wytrzyma ?

0

Boja sie tego SC puścić oj boja

0

Ajajaj blisko kolejnej czerwonej było

0

Max dawaj kocie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?