SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic sie nie stało w boxie wiec niestety raczej koniec mistrzostw…
0
@FCB24 skoro nie oglądasz F1 to mowi wszystko ;)
1
@BeziteX ty chyba Senny nie widziałeś ;) wiec nie komentuj F1 skoro nic o niej nie wiesz
0
Max to Senna naszych czasów ;) jak widzisz lukę i z niej nie skorzystasz to nie jestes kierowca wyścigowym ;)
0
Dramat obejrzę dziś tylko pol wyścigu i prawdopodobnie końcówkę Barcy :/
Co by sie dzisiaj nie wydarzyło dla mnie i tak Max jest mistrzem tego sezonu ;)
Gdyby nie to pechowe Baku lub gdyby odpuścił Hamiltonowi poczatek Silverstone to dzisiaj spokojnie moglby dowieźć mistrzostwo na 2 pozycji.
Dalej Max, wiekszosc świata F1 jest za toba ;)
0
Nawet Mainz potrafi strzelić gola Bayernowi a my nie…
0
Co ta Atalanta odwala…
0
Jesteśmy tak słabi, że u mnie w pracy już się nie nabijają z porażek Barcy tylko mi współczują, że oglądam tak beznadziejny futbol…
1
Nawet moj znajomy sie pyta co ten Mingueza robi w Barcelonie…
0
Mingueza po tym meczu ma jasny dowod ze nadaje sie tylko do okregowki
0
Brawo, mozna juz wyłączyć. LE witaj
0
@nammah sa słabi po prostu. Kloc Sule jest szybszy od nich
0
Dobra Dembele sie nadaje do tarcia chrzanu. Adios jeszcze w styczniu zeby zarobic albo wymienić.
2
Jeden ma pile na nodze w polu karnym, drugi i zaden nie uderzył. Lewy by juz pakował na bramkę
0
Benfica juz ponoć z setkami ?
1
@Yoshi94 nie, sędzia pokazał od razu żółta gdy nieraz piłkarzom Realu na sucho uchodziły poważniejsze faule bo „ sędzia nie chce zabijać spotkania”
0
Jak to mawiają w Realu gdy Casemiro wycinał nieraz na czerwo w pierwszych minutach ? Sędzia nie chce zabijać spotkania ?
0
Jak dla mnie ten mecz to ostatni test dla niektórych piłkarzy ;)
4
@Kurkmen ulubiony cytat Stegena :/
2
@macio_944 i moje ulubione… „wrócimy silniejsi” niestety cytat pana Stegena…
0
DRAMAT… ale tu żaden trener nie pomoże bo wiekszosc składu to ogóry.
Cała nadzieja w Dynamo ale czuje, ze Benfica gładko z nimi wygra.
1
Obstawiałem dzisiaj Bayern i Benfice, cholernie chciałbym zeby ten kupon był jednak czerwony ;)
1
Co sie szejki bawia. Piro, drony, lasery. Szkoda ze nikt z AK 47 w powietrze nie strzela
2
Hamilton dostanie -5 sek żeby nie było tylko, ze to nic nie da Maxowi :/
0
Co tu sie dzieje ? Kary, oddawanie pozycji ? Ktos obejrzy ten wyscig w dyrekcji i przeanalizuje ?
1
Sama FIA doprowadziła do takich sytuacji tym sezonem.
Wszystko sie zaczelo na Silver, Max oddał na Monzy a jeszcze były Węgry i Bottas.
Jezu ale sezon to przebija starcia z Rosbergiem
0
Pośrednia czesto wytrzymywała 30 okrążeń ale pytanie czy na takim torze wytrzyma ?
0
Boja sie tego SC puścić oj boja
0
Ajajaj blisko kolejnej czerwonej było
0
Max dawaj kocie !