0

Patrze piłka idzie do Minguezy i oho dośrodkowanie i mysle jakich czasów dożyłem ze nawet Barca Xaviego gra Koeman ball a tu nagle gol.
Szkoda ze nie Araujo ;)

4

Wezcie tego Mingueze chociaz za milion odpalcie bo juz nie wytrzymam. A długo go broniłem

0

@norbi77 miał przegląd pola, pooglądaj sobie dawne filmiki ale jak sie siedzi na ławie to sie pozniej nie ryzykuje

28

Gościu który pisałeś ze zamknie buzie przewrotka to prawie trafiłeś ;)

1

Jutgla fajny chłopak, walczy ale wydaje mi sie ze jego pozycja to powinna byc 9 a nie skrzydło

1

Ilias ładnie ich objeżdża ale coz jak Lahoz jak zwykle nie ma kartek za faule tylko za pyskówkę

0

@FlaizioPL dobrze bo jest na kuponiku ;)

1

@Rewolucja123 każdy liczył ze za Xaviego tak będzie a jest dosyc wolno chociaz wiadomo nie od razu Rzym zbudowano

4

Jedyna duma jest taka ze młode chłopaki gonią w pressingu jak oszalałe ;)

1

A mogl zabić tym strzałem… Jpdl

1

Getafe dowiezie, Real traci farta w 2022 i Barca jeszcze idzie na „miszcza” takie moje marzenie ;)

0

To jest śmiech ze musimy rozgrywać dzisiaj ten mecz. Ale wojujemy z Tebasem szabelką a on przeciw nam może wystawić działo…

0

@barcelonaLM fake, na necie piszą ze niezamieszkała ;)

1

Szczęśliwego Nowego Roku !

8

@Coutinho007 nie no ludzie wystarczy juz u nas tej Valencii, no moze Gaya by sie jeszcze przydał ale na prawde stop

0

@David_Beckham dżentelmen nie pije przed 12 ale jest już po ;)

2

Sezon 13/14 i jego króla strzelców PL to kazdy mecz LFC ogladalem tylko dla niego ;)

0

@lucca87 sorry ale z tego co napisałeś to wywnioskować mozna ze Haland jest niepewny czyli ze nie wiadomo jak sie zaprezentuje w innym klubie a nie ze transfer niepewny

0

@jakub1906 Atletico robi nas w kakao co chwile

3

@KrwawiaceoczyVEB ah te gry z kumplem w fife i wspolne otwieranie paczek przez słuchawki ;) i drę sie stary trafiłem ikonę ! On juz nabity bo mi sie przyfarciło i wysylam mu screen z tym oto panem ;)

0

@FC1899Barca do - jeszcze ze psycha siada jak cholera o czym mówił nawet Lucho, a te jego karne to dramat, jak ktos miał cos spieprzyc w reprezentacji Hiszpanii to był to zawsze Morata

0

@Dalhi tak teoretycznie skrzydłowi ale w praktyce „9”.
Fati gdyby przykoksil to smialo bym go probowal na szpicy
Depay grał w Lyonie na boku ale w reprezentacji wykręca liczby na szpicy
Brait w reprezentacji skrzydło ale w Leganes te gole nabił bodaj na szpicy
Ferrana to Pep go przestawiał na 9
I Jutgla nie wiem jak grał w Barcy B ale widze go na szpicy bo idzie jak dzik przez obrońców i nie wyglada mi na skrzydłowego

0

@tbas Fati jedne skrzydło, Ferran raczej drugie i Morata na 9
Nie wyobrazam sobie zeby Morata grał na skrzydle a znow na 2 „9” w 442 nie będziemy grać wiec Ferran skrzydło za Dembele chyba tak to widzi Xavi
I gdzie miejsce dla Depaya ? Raczej rezerwa i albo odchodzi w lecie albo wypełnia 2 letni kontrakt i tyle

1

Powiedzcie mi po co nam w tej chwili Morata ? Nie jest to jakis wirtuoz i do tego w jakiejś mega promocji ze szybko bierzemy szczegolnie ze nie ma za bardzo za co.
A za chwile wrócą wszyscy do ataku. Przeorajmy ich wszystkich, będą mieli wyscig szczurów kto nie zostanie odpalony w lecie. Niech pokażą czy sa na poziomie Barcy czy nie.

Dembele wiadomo juz nie licze, dla mnie on i tak od dluzszego czasu jest skreślony (chociaz nie powiem serce boli bo w BvB pisałem wtedy raz po jednym meczu ze to powinien byc skrzydłowy dla Barcy ).
Fati oby wrócił juz na dluzej a najlepiej na stałe.
Depay no wiadomo ze nie jest mu łatwo, nowa drużyna, liga, jezyk. Dajmy mu jeszcze czas, Grizz tyle lat w La Liga a w Barcy sie nie potrafił do końca zaaklimatyzować i wyglądał jak ciało obce.
Brait wraca mozna sie z niego śmiać ale do jakichs okazji tam dochodził i cos tam probowal chociaz nieudolnie mu to wychodziło, niech gra moze sie ktos z Anglii skusi byle odzyskac to co barto dał za niego
Abde potencjał jest, pokrętło w nodze byle głowa dojechała bo czasami lepiej podać niz sie zakiwac
Ilias wlasnie nie wiem co o nim napisac bo towarzyskiego meczu nie ogladalem a na jego ligowa połówkę to dotarłem dopiero do domu na 2 polowe i zszedł
I na koniec Jutgla no powiem wam ze chłopak wszedł i z miejsca mnie oczarował, ciag na bramkę, wyjście na pozycje, strzał do lekkiej poprawy ale wiadomo debiuty, stres,chęć jak najlepszego pokazania sie, ale tez wracał, pograł troche w srodku, probowal puszczać kolegow jakims fajnym podaniem, dajmy mu szanse bo jak mawiało tam powiedzenie szukałeś gwiazdy a nie zauważyłeś perły czy jakos tak. Zobaczymy a moze rośnie ktos na miare Suareza albo Aguero.
Ferran wiadomo nowość ale tez nie wiadoma
O nikim chyba nie zapomniałem ?
Gavi grywał na skrzydle ale mnie szlag trafiał ze nie w pomocy.
Cou tez wolałem w pomocy ale w aktualnej dyspozycji fizycznej i psychicznej to nie ma tam dla niego miejsca a od biedy wiadomo moze na skrzydle. Ja nadal uwazam ze w 4231 jako 10 za napastnikiem by sie odnalazł bo probuje cos grać na nalej przestrzeni ale nie mamy takiej 9 a do tego 2 pivotow musiałoby pracowac za Cou a az takich walczakow jak Kante to my nie mamy no i dla 1 zawodnika Xavi nie zmienial formacji.

0

@lucca87 niepewnego kogo ? Chłopie stuknij ze sie ty w głowę.
Jedna liga, druga liga, reprezentacja i jeszcze LM wszedzie strzela tak samo.
A Vlaho cos czuje ze odejdzie z Włoch i będzie cień piłkarza a ktos zabuli za niego 80 mln jak my za nasze „gwiazdy”

0

Dać sobie z nim juz spokoj. Za te jego pensje i bonusy przy przedłużeniu mozna miec skrzydłowego który będzie czarował nas swoją gra jak Neymar a nie czarował w lozku szpitalnym.
Ludzie 105 mln podstawy, 35 mln zmiennych i dwucyfrowa pensja brutto w ciagu tych lat daja nam kwote jak za Neymara a nie dał nam nawet 10% tego co on. Pogonić raz na zawsze, przyznać sie do 1/2 transferowych błędów, zapomniec jak najszybciej i nawet nie wspominać na kartach historii

0

@Sysia11 wiele razy pisałem ze tamten tryplet będzie miał dwie strony medalu :/

0

@Pilka_jest_okragla ja bym kazał mu grać wszystko jak sie znow połamie to by ciekawiło mnie kto by mu dał ten worek pieniedzy
Ale raczej nie będzie mu sie chciało grac wiec trybuny

0

@ArterkHD



To jest fajne ;)

1

@PatrychoO co tu sie odpapieża ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?