0

@regatta52 lata zaniedbań i niepotrzebnych transferów jak np Griez

1

Zero ambicji. Powinnismy ich zmiażdżyć zaangażowaniem a nie nazwa klubu który kiedys byl walcem…
Część z nich wyglada jakby tu trafili i juz nic w zyciu wiecej nie musieli, dramat

0

Abde chyba zejdzie jeszcze przed przerwa
Mecz nudny, jak sie nie ruszy to pewnie usne pozniej

1

Danzel wkurzony ;)

0

Zazwyczaj jak jakis średni napastnik ma umiejetność znalezienia sie w polu karnym to niestety posiada rowniez słaby strzał i Luuk jest tego przykładem.

0

Dzisiaj Busi chce asystować rywalowi

2

Wyczuwam dzisiaj groźne kontry Alaves patrząc na nasz sklad ;)

0

Ale lamak Atletico. No zrobili psikusa tym co sie nie bali stawiac na Valencie

1

Jak ktos ma kase i sie nie boi to dzisiaj kurs na Valencie był nieziemski.
Chociaz wiadomo Valencia bez Jaspera, Paulisty czy Gayi to mozna było miec obawy

0

Muniain ich robi jak chce przeciez to jest wstyd

0

Po co oni to krótko grają…

1

Przynajmniej ma wykończenie, Dembele by zmarnował

0

Mareczek prosze to jest ten mecz co sie odblokujesz na dobre !

1

Jezu Alba to tak przeszkadza ze głowa mała
Nawet jak rywal gubi piłkę to im robi okazje

1

Niech daje Nazario na skrzydło bo ten Nico tam to żart

0

Obsrani juz tak ze nawet po bledach Bilbao nie potrafią wyjsc z pola karnego

1

Koniec, dosyc tych kompromitacji. Albo wietrzenie szatni w lecie albo niech Laporta składa dymisje.

0

Nie wierze ze to pisze ale dawac Nazario !

4

Jezu Andre Gomes wrocil do Barcy jako duch i wszedł w Franka bo to jest niemozliwe

0

Te kontry to żart

0

@barteq a mnie juz tylko wkur***a

2

Fati moze i co będzie miał na nodze to uderzy ale nie mówcie ze nie stracił na szybkości i przebojowości bo stracił strasznie :/

14

Alba sie poślizgnął na własnej kupie

0

Gdzie ma kartki ?

1

Może wymieniliby Dembele na któregoś Williamsa ?

0

Co oni to teraz odegrali do Stegena zamiast pchać akcje do przodu… niech wycofają jeszcze jak będą w pole karne rywala wchodzić

0

Jedno podanie i maja akcje a my dramat
Jakby to siadło to nie ma co zbierac

8

Ansu Fatty pulpecik na twarzy ;)

1

Po jaki h**y my te akcje zatrzymujemy ?

0

Złe decyzje k***a złe ! Było od razu podawać a potem przeciągnął i zamiast uderzać to zachciało mu sie podawać ehh
Przeciez takie akcje to Bilbao by nam wsadziło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?