SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 lata zaniedbań i niepotrzebnych transferów jak np Griez
1
Zero ambicji. Powinnismy ich zmiażdżyć zaangażowaniem a nie nazwa klubu który kiedys byl walcem…
Część z nich wyglada jakby tu trafili i juz nic w zyciu wiecej nie musieli, dramat
0
Abde chyba zejdzie jeszcze przed przerwa
Mecz nudny, jak sie nie ruszy to pewnie usne pozniej
1
Danzel wkurzony ;)
0
Zazwyczaj jak jakis średni napastnik ma umiejetność znalezienia sie w polu karnym to niestety posiada rowniez słaby strzał i Luuk jest tego przykładem.
0
Dzisiaj Busi chce asystować rywalowi
2
Wyczuwam dzisiaj groźne kontry Alaves patrząc na nasz sklad ;)
0
Ale lamak Atletico. No zrobili psikusa tym co sie nie bali stawiac na Valencie
1
Jak ktos ma kase i sie nie boi to dzisiaj kurs na Valencie był nieziemski.
Chociaz wiadomo Valencia bez Jaspera, Paulisty czy Gayi to mozna było miec obawy
0
Muniain ich robi jak chce przeciez to jest wstyd
0
Po co oni to krótko grają…
1
Przynajmniej ma wykończenie, Dembele by zmarnował
0
Mareczek prosze to jest ten mecz co sie odblokujesz na dobre !
1
Jezu Alba to tak przeszkadza ze głowa mała
Nawet jak rywal gubi piłkę to im robi okazje
1
Niech daje Nazario na skrzydło bo ten Nico tam to żart
0
Obsrani juz tak ze nawet po bledach Bilbao nie potrafią wyjsc z pola karnego
1
Koniec, dosyc tych kompromitacji. Albo wietrzenie szatni w lecie albo niech Laporta składa dymisje.
0
Nie wierze ze to pisze ale dawac Nazario !
4
Jezu Andre Gomes wrocil do Barcy jako duch i wszedł w Franka bo to jest niemozliwe
0
Te kontry to żart
0
@barteq a mnie juz tylko wkur***a
2
Fati moze i co będzie miał na nodze to uderzy ale nie mówcie ze nie stracił na szybkości i przebojowości bo stracił strasznie :/
14
Alba sie poślizgnął na własnej kupie
0
Gdzie ma kartki ?
1
Może wymieniliby Dembele na któregoś Williamsa ?
0
Co oni to teraz odegrali do Stegena zamiast pchać akcje do przodu… niech wycofają jeszcze jak będą w pole karne rywala wchodzić
0
Jedno podanie i maja akcje a my dramat
Jakby to siadło to nie ma co zbierac
8
Ansu Fatty pulpecik na twarzy ;)
1
Po jaki h**y my te akcje zatrzymujemy ?
0
Złe decyzje k***a złe ! Było od razu podawać a potem przeciągnął i zamiast uderzać to zachciało mu sie podawać ehh
Przeciez takie akcje to Bilbao by nam wsadziło