SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ehh Ferran powinien zejść bo grał słabo
1
Ehh gol z niczego a Ferran złamał spalonego
1
Pasowałoby wzmocnić defensywę
Cuhna, Correa będą głodni gry
0
Koncentracja, gramy zeby sie nie zrobiło nerwowo na koniec
0
Ferran dzis za bardzo chce
2
Pięknie jest ! Dawac nie siadamy !
1
Denzel grzej Aube bo chce go dluzej zobaczyc
0
Mam nadzieje ze Depay wroci i pokaze ze mu sie chce a ostatnio to były problemy mięśniowe bo wyglądał jakby mu sie nie chciało…
0
O dopiero zauważyłem ze Bayer zlomuje BvB. No gratulacje dla Bayernu i PSG bo rywale w ich ligach sami oddają pkt…
0
@ElTomas jest i traci cały czas piłki
4
Pierwszy raz od dluzszego czasu jestem zły ze 1 połowa tak szybko zleciała
7
Ale De Paul musi byc wkurzony ze go zlomuja nastolatki
0
Co ten Pedri robi, blizej do piłki a nie ruszył a Ferran z dalsza biegnie
1
Jezu juz myslalem ze to nie wpadnie !
0
Ja wciaz nie widze grających razem Franka i Busiego. Franek jest wszedzie dzisiaj
0
Tak jak zawsze obawiałem sie Ozila w Realu tak samo mam z Carrasco. Szkoda ze nie sięgnęliśmy po niego jak wyjechał do Chin.
2
Jezu co ten Ferran zrobił ? Tu było lekko dziubnac i skontrować na drugi słupek a nie podpalać sie do rakiety
0
Młodziaki fajnie pressuja, ciekawe jakby to wygladalo gdyby cała 11 była młoda
0
To powinien byc juz 3… zebysmy znowu nie powtarzali pewnego powiedzenia o setkach
0
Jak to było ? Traore będzie wrzucał na dach stadionu ? Adaś TOP !
1
Chcialbym zebysmy zagrali na 2 normalne skrzydła
A Franek biega po boisku i sam nie wie gdzie ma byc
Raz w pomocy, raz plata sie obok Busiego innym razem wchodzi z drugiej linii na szpice by za chwile wybiegać gdzies na skrzydło
Sami mu robimy krzywdę na prawde
0
Adama pressuje cały czas i wymusza bledy rywali
1
Mowilem jedna akcja Atletico i gol będzie
Szybkość z przodu to jest klucz w obecnym futbolu no i szczelna obrona
0
Klepu klepu a za chwile Atletico uruchomi Felixa, Lemara albo Carrasco i zrobią akcje bramkowa.
Nie wiem czemu nie mozemy zagrać na 2 normalne skrzydła
1
Jak dla mnie skład dramat ale zobaczymy. Wyniki rozlicza Xaviego.
Obawiam sie ze Carrasco, Lemar i Felix nas ośmiesza rajdami ofensywnymi i kontrami.
24
@Encore mam wielka nadzieje ze kiedyś usiądzie przy kominku na starość i pomyśli jak bardzo jednak spieprzyl sobie karierę tym transferem do PSG ;)
0
@Medium mysle ze jak na starość usiądzie przy kominku to jednak pomyśli, ze zepsuł sobie karierę ;)
0
@kuz na pewno kilka lat ? Myslalem ze dopiero jakis czas
1
Dawno nie widziałem we frikach takich uników jak u Papito a warto dodać ze Owca miał zasięg. Czekamy na dalsza karierę Jarka ;)
2
Pan wysportowany pękł jak szklanka. Jarek Pasha światło zgasza !