0

Ehh Ferran powinien zejść bo grał słabo

1

Ehh gol z niczego a Ferran złamał spalonego

1

Pasowałoby wzmocnić defensywę
Cuhna, Correa będą głodni gry

0

Koncentracja, gramy zeby sie nie zrobiło nerwowo na koniec

0

Ferran dzis za bardzo chce

2

Pięknie jest ! Dawac nie siadamy !

1

Denzel grzej Aube bo chce go dluzej zobaczyc

0

Mam nadzieje ze Depay wroci i pokaze ze mu sie chce a ostatnio to były problemy mięśniowe bo wyglądał jakby mu sie nie chciało…

0

O dopiero zauważyłem ze Bayer zlomuje BvB. No gratulacje dla Bayernu i PSG bo rywale w ich ligach sami oddają pkt…

0

@ElTomas jest i traci cały czas piłki

4

Pierwszy raz od dluzszego czasu jestem zły ze 1 połowa tak szybko zleciała

7

Ale De Paul musi byc wkurzony ze go zlomuja nastolatki

0

Co ten Pedri robi, blizej do piłki a nie ruszył a Ferran z dalsza biegnie

1

Jezu juz myslalem ze to nie wpadnie !

0

Ja wciaz nie widze grających razem Franka i Busiego. Franek jest wszedzie dzisiaj

0

Tak jak zawsze obawiałem sie Ozila w Realu tak samo mam z Carrasco. Szkoda ze nie sięgnęliśmy po niego jak wyjechał do Chin.

2

Jezu co ten Ferran zrobił ? Tu było lekko dziubnac i skontrować na drugi słupek a nie podpalać sie do rakiety

0

Młodziaki fajnie pressuja, ciekawe jakby to wygladalo gdyby cała 11 była młoda

0

To powinien byc juz 3… zebysmy znowu nie powtarzali pewnego powiedzenia o setkach

0

Jak to było ? Traore będzie wrzucał na dach stadionu ? Adaś TOP !

1

Chcialbym zebysmy zagrali na 2 normalne skrzydła
A Franek biega po boisku i sam nie wie gdzie ma byc
Raz w pomocy, raz plata sie obok Busiego innym razem wchodzi z drugiej linii na szpice by za chwile wybiegać gdzies na skrzydło
Sami mu robimy krzywdę na prawde

0

Adama pressuje cały czas i wymusza bledy rywali

1

Mowilem jedna akcja Atletico i gol będzie
Szybkość z przodu to jest klucz w obecnym futbolu no i szczelna obrona

0

Klepu klepu a za chwile Atletico uruchomi Felixa, Lemara albo Carrasco i zrobią akcje bramkowa.
Nie wiem czemu nie mozemy zagrać na 2 normalne skrzydła

1

Jak dla mnie skład dramat ale zobaczymy. Wyniki rozlicza Xaviego.
Obawiam sie ze Carrasco, Lemar i Felix nas ośmiesza rajdami ofensywnymi i kontrami.

24

@Encore mam wielka nadzieje ze kiedyś usiądzie przy kominku na starość i pomyśli jak bardzo jednak spieprzyl sobie karierę tym transferem do PSG ;)

0

@Medium mysle ze jak na starość usiądzie przy kominku to jednak pomyśli, ze zepsuł sobie karierę ;)

0

@kuz na pewno kilka lat ? Myslalem ze dopiero jakis czas

1

Dawno nie widziałem we frikach takich uników jak u Papito a warto dodać ze Owca miał zasięg. Czekamy na dalsza karierę Jarka ;)

2

Pan wysportowany pękł jak szklanka. Jarek Pasha światło zgasza !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?