0

Zjazd Leo, ale teraz przychamil

3

Ja to juz nie wierze w futbol. Jak my jesteśmy słabi to zawsze dostajemy blamaż a jak Real jest słaby to rywal nigdy ich nie zatłucze tylko jeszcze sie im trafi jakis wysryw w 90’ na 1-0

0

City sie bawi ehh
Sporting az tak słaby ? Mam ze obie strzela

2

Di Maria zmarnowana 50-dziesiątka ;)

0

@sebo939 od dluzszego czasu w derbach go czyścił

0

Gole na wyjezdzie teraz juz nie daja przewagi ?

1

Najgorsze ? Mamy następcę Griezmanna…

0

@zadafcb LA sa faworytem nie ? Dałem z glupa a 2 wczesniejsze mecze NBA weszły ;)

1

Dzięki Barco… 300 sie poszło kochać :/

0

Ehh za pozno przeleżane 6 min

0

Dramat, nie dość ze humor spieprzony to jeszcze kilka stowek sie idzie kochać

1

Kolejny rozny do nikogo

2

@ObiektywnyKibic121 watpie ze znajdzie, gość nijaki jak Griezmann

0

Chyba odłożę zaraz tel bo z nerwów go rozwale

7

Niech jeszcze raz sobie podyskutują o mistrzostwie… najpierw trzeba umiec grać a nie w kratkę co drugi mecz

0

Następny świetny transfer z City…

1

Jak obrona będzie luźniejsza i dostanie piłkę sam na sam to moze i Ferran strzeli ale w takim meczu jest po prostu niewidoczny i bezużyteczny bo nie jest ani szybki ani nie drybluje

15

Śmialiście sie ze Adama będzie wrzutki na dach stadionu posyłał a jakbyśmy mieli 9 co wchodzi w pole karne i przecina takie dogrania to by wsadzal gola za golem ale nie ma nikogo takiego pazernego

0

Araujo z lodem na lewej nodze a mowia o faulach co miał na prawa
Niestety po zejściu Araujo obawiam sie teraz :/

2

Byłem sceptycznie nastawiony do Ferrana tak samo jak do Griezmanna i oby nie było podobnie…
Ja tam byłem za tym zeby zostawic kase na Erlinga i Antony’ego

1

@PartidarioCatalan zaraz Ci napiszą zebys szedł spac

2

Busi i Ferran powinni zejść od razu po przerwie

3

Czemu Alba nie uderza na bramkę ????

0

Przecież odkad pamietam to Espanyol strzela nam gola zawsze z niczego

Ehh chciałem cos takiego ale od Ferrana :/

3

Jakim cudem mu to nie przełamało rak ?

0

No i czemu teraz Gavi nie zagrał na klepe z Alba ? Po drugiej stronie to samo, od Barcy Xaviego oczekiwałem czesciej takiej gry

3

Przecież Adaś by chłopu kręgosłup złamał

0

Busi nie dojeżdża jak jest intensywne tempo

0

Przeklepali, wyszli spod pressingu i pila do nikogo XD

Ale fajnie by było jakbyśmy tez tak przyspieszyli czesciej oczywiscie z lepszym skutkiem

1

Mecz z Atletico jakos lepiej sie oglądało
Puszczać Adame cały czas bo oni sie go boja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?