SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zjazd Leo, ale teraz przychamil
3
Ja to juz nie wierze w futbol. Jak my jesteśmy słabi to zawsze dostajemy blamaż a jak Real jest słaby to rywal nigdy ich nie zatłucze tylko jeszcze sie im trafi jakis wysryw w 90’ na 1-0
0
City sie bawi ehh
Sporting az tak słaby ? Mam ze obie strzela
2
Di Maria zmarnowana 50-dziesiątka ;)
0
@sebo939 od dluzszego czasu w derbach go czyścił
0
Gole na wyjezdzie teraz juz nie daja przewagi ?
1
Najgorsze ? Mamy następcę Griezmanna…
0
@zadafcb LA sa faworytem nie ? Dałem z glupa a 2 wczesniejsze mecze NBA weszły ;)
1
Dzięki Barco… 300 sie poszło kochać :/
0
Ehh za pozno przeleżane 6 min
0
Dramat, nie dość ze humor spieprzony to jeszcze kilka stowek sie idzie kochać
1
Kolejny rozny do nikogo
2
@ObiektywnyKibic121 watpie ze znajdzie, gość nijaki jak Griezmann
0
Chyba odłożę zaraz tel bo z nerwów go rozwale
7
Niech jeszcze raz sobie podyskutują o mistrzostwie… najpierw trzeba umiec grać a nie w kratkę co drugi mecz
0
Następny świetny transfer z City…
1
Jak obrona będzie luźniejsza i dostanie piłkę sam na sam to moze i Ferran strzeli ale w takim meczu jest po prostu niewidoczny i bezużyteczny bo nie jest ani szybki ani nie drybluje
15
Śmialiście sie ze Adama będzie wrzutki na dach stadionu posyłał a jakbyśmy mieli 9 co wchodzi w pole karne i przecina takie dogrania to by wsadzal gola za golem ale nie ma nikogo takiego pazernego
0
Araujo z lodem na lewej nodze a mowia o faulach co miał na prawa
Niestety po zejściu Araujo obawiam sie teraz :/
2
Byłem sceptycznie nastawiony do Ferrana tak samo jak do Griezmanna i oby nie było podobnie…
Ja tam byłem za tym zeby zostawic kase na Erlinga i Antony’ego
1
@PartidarioCatalan zaraz Ci napiszą zebys szedł spac
2
Busi i Ferran powinni zejść od razu po przerwie
3
Czemu Alba nie uderza na bramkę ????
0
Przecież odkad pamietam to Espanyol strzela nam gola zawsze z niczego
Ehh chciałem cos takiego ale od Ferrana :/
3
Jakim cudem mu to nie przełamało rak ?
0
No i czemu teraz Gavi nie zagrał na klepe z Alba ? Po drugiej stronie to samo, od Barcy Xaviego oczekiwałem czesciej takiej gry
3
Przecież Adaś by chłopu kręgosłup złamał
0
Busi nie dojeżdża jak jest intensywne tempo
0
Przeklepali, wyszli spod pressingu i pila do nikogo XD
Ale fajnie by było jakbyśmy tez tak przyspieszyli czesciej oczywiscie z lepszym skutkiem
1
Mecz z Atletico jakos lepiej sie oglądało
Puszczać Adame cały czas bo oni sie go boja