0

P$G nie wzięło Ndombele na wypożyczenie przez zbyt wysoka pensje mimo, iz potrzebują pomocnika a maja wziąć szklany wazon (i dopłacić/oddać zawodnika) który za pol roku będzie za darmo ?

1

Ci co sobie tam „wychodzili” jak jeszcze nic nie było to niech sobie wyjdą teraz sprawdzić… Mam nadzieje, że w Małopolsce zapięte pasy bo dopiero się zaczęło i potrwa większość niedzieli…

2

@BART97 obecnie tez nie ma szału, ostatnio prawie zasnąłem na meczu

1

@Compadre mysle ze w górach jest jeszcze lepiej

0

Luis Diaz już oficjalnie w Anglii czy jeszcze nie ?

0

@Klaudix znajomi cos wspominali ze chcieli by teraz zainwestować i kupic ale ja ekspertem nie jestem wiec im nie radzę

0

Na flashscore jeszcze niedawno było ze bramkarz Brazylii miał czerwo co tam sie dzieje ?

0

Ehh w tym klubie już chyba nigdy nie będzie dobrze…

3

@DonAndrzejos ja widziałem wersje 2 + 1 opcjonalny
Znajac zycie gość zaliczy zjazd jak do nas przyjdzie

0

@magister97r no to akurat wiem ale ostatnio znow go w kadrze nie było po powrocie a gdzies na jakims TT przeczytałem ze odczuł jakis ból w kolanie niby

0

Ostatnio nie miałem czasu na NBA… cos z Klayem znow nie tak ?

0

Dramat ale jakby Atletico tez nie wyfarcilo tobyśmy byli na 4 miejscu juz

1

Było za dobrze to wpuszcza elektryka XD

0

Nie moge juz patrzeć na Albę..

0

@Fake69 Dembele to spuścili ale w kiblu i dobrze zrobili

2

Płaćmy im wiecej milionów moze będą bardziej zaangażowani…

0

@avanes cwaniakuje do wszystkich zawsze

3

Nico to nie skrzydłowy, Xavi bez pomysłu

0

Nawet ze stałego fragmentu nic nie wcisną :/

4

Nawet do pustej by nie wcisneli

0

Ma Abde z boku to podaje na spalonego

0

@clyde czystka juz miała byc po LFC i dalej jej nie ma

1

Jezu ale poziom przyjmowania piłki

0

Boże co sie stało z Frankiem ? Nic nie gra od dluzszego czasu. Jeszcze w zeszłym sezonie potrafił zrobic jakis solo rajd i groźna akcje zrobic.

0

PSG nie chciałoby Alby ?

0

@KacperVEB bo ma ciepła posadkę i nie chce jej stracic, jak będą chcieli go wywalić to będzie płakał ze ma 90% celnych podan

8

Jak Laporta wyciągnie 70 mln od sponsora to będzie cud. Bo gramy taka stypę ze jedynie jakiś zakład pogrzebowy może się na nas reklamować…

0

@Comfortable_ Puiga to juz dawno zmarnowaliśmy

0

Jezu długo sie z tego nie wygrzebiemy… Fati był fajnym światełkiem w tunelu ze moze będzie lepiej ale po kontuzji wrocil bez szybkości i przebojowości a teraz kolejny sezon z głowy.

2

Niech Alaves cos strzeli bo nie ruszymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?