SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
P$G nie wzięło Ndombele na wypożyczenie przez zbyt wysoka pensje mimo, iz potrzebują pomocnika a maja wziąć szklany wazon (i dopłacić/oddać zawodnika) który za pol roku będzie za darmo ?
1
Ci co sobie tam „wychodzili” jak jeszcze nic nie było to niech sobie wyjdą teraz sprawdzić… Mam nadzieje, że w Małopolsce zapięte pasy bo dopiero się zaczęło i potrwa większość niedzieli…
2
@BART97 obecnie tez nie ma szału, ostatnio prawie zasnąłem na meczu
1
@Compadre mysle ze w górach jest jeszcze lepiej
0
Luis Diaz już oficjalnie w Anglii czy jeszcze nie ?
0
@Klaudix znajomi cos wspominali ze chcieli by teraz zainwestować i kupic ale ja ekspertem nie jestem wiec im nie radzę
0
Na flashscore jeszcze niedawno było ze bramkarz Brazylii miał czerwo co tam sie dzieje ?
0
Ehh w tym klubie już chyba nigdy nie będzie dobrze…
3
@DonAndrzejos ja widziałem wersje 2 + 1 opcjonalny
Znajac zycie gość zaliczy zjazd jak do nas przyjdzie
0
@magister97r no to akurat wiem ale ostatnio znow go w kadrze nie było po powrocie a gdzies na jakims TT przeczytałem ze odczuł jakis ból w kolanie niby
0
Ostatnio nie miałem czasu na NBA… cos z Klayem znow nie tak ?
0
Dramat ale jakby Atletico tez nie wyfarcilo tobyśmy byli na 4 miejscu juz
1
Było za dobrze to wpuszcza elektryka XD
0
Nie moge juz patrzeć na Albę..
0
@Fake69 Dembele to spuścili ale w kiblu i dobrze zrobili
2
Płaćmy im wiecej milionów moze będą bardziej zaangażowani…
0
@avanes cwaniakuje do wszystkich zawsze
3
Nico to nie skrzydłowy, Xavi bez pomysłu
0
Nawet ze stałego fragmentu nic nie wcisną :/
4
Nawet do pustej by nie wcisneli
0
Ma Abde z boku to podaje na spalonego
0
@clyde czystka juz miała byc po LFC i dalej jej nie ma
1
Jezu ale poziom przyjmowania piłki
0
Boże co sie stało z Frankiem ? Nic nie gra od dluzszego czasu. Jeszcze w zeszłym sezonie potrafił zrobic jakis solo rajd i groźna akcje zrobic.
0
PSG nie chciałoby Alby ?
0
@KacperVEB bo ma ciepła posadkę i nie chce jej stracic, jak będą chcieli go wywalić to będzie płakał ze ma 90% celnych podan
8
Jak Laporta wyciągnie 70 mln od sponsora to będzie cud. Bo gramy taka stypę ze jedynie jakiś zakład pogrzebowy może się na nas reklamować…
0
@Comfortable_ Puiga to juz dawno zmarnowaliśmy
0
Jezu długo sie z tego nie wygrzebiemy… Fati był fajnym światełkiem w tunelu ze moze będzie lepiej ale po kontuzji wrocil bez szybkości i przebojowości a teraz kolejny sezon z głowy.
2
Niech Alaves cos strzeli bo nie ruszymy