0

Ponoć Gaya chce zostać w Valenci i negocjuje nowy kontrakt. No szkoda, kariery Alby nie powtórzy.

53

Każde potknięcie PSG cieszy ;) humor od razu lepszy

0

Jak sie ostatnio sprawuje ten nasz mały zdrajca Simons ? Widziałem po składach ze cos tam zaczął wychodzic w 1 zespole

0

@KrychaFCB mam nadzieje ze chce sie u nas po prostu odbudować

1

@realizator chciały go klubu z BPL a poszedł do SPL… dla mnie zjazd mega

0

Jakieś newsy o ruchach Atletico i Realu ?

0

Ludzie Romero namierzyli auto Auby ;)

2

@JarekS Jarek TOP !

0

@SkilledHydra16 daj linka XD

1

@Pawel13sz mniej wymagająca liga, zmiana otoczenia i jednak wieksza marka wiec trzeba będzie sie zachowywać
Spokojnie, będzie dobrze

0

@aldewir serio jest cos takiego ?

1

Nie ma „transfer deadline day” bez pizzy !
Here we go !

1

@RikiPuig612 bez przesady, musimy jednak zaciskać pasa ;)

1

Alemany dzisiaj dostanie największy kawałek pizzy !

1

@Survier Vlaho został w Serie A bo wie ze gdzie indziej by sie spalił jak Immobile ;)

0

Myślicie ze jak zamówią pizzę do klubowych biur to jakis dziennikarz podrzuci tam ukryty mikrofon ?

0

@PeteR10 niestety fajny poczatek a im dalej w las to…
Szkoda mi Jutgli, miałem nadzieje ze moze zacznie sie rozwijać jako 9 bo na skrzydle go nie widze

0

Jak to wszystko sie potwierdzi to Jutgla i Abde chyba wrócą do Barcy B bo nie będzie miejsca dla wszystkich nawet w kadrze meczowej

1

@kkbarca jakby odszedł wczesniej to pewnie taki Tagliafico był juz w Barcy

2

@kkbarca Totki chcą ale nie maja na pensje jak zreszta kazdy bo to śmiech na sali

4

Dawać tego Aube ! Ludzie nie będzie tak zle. Wazne zeby potrafił wykończyć akcje a w karierze pokazał juz ze potrafi strzelać. Hiszpania nie jest tak fizyczna jak Anglia a noz sie odbuduje.
Szkoda tylko, ze Dembele nadal w klubie. Mozna było w tym okienku jeszcze szarpnąć sie na takiego Tagliafico…

0

@KapiFCB ehh na tej La Bambie to czasem szkoda się produkować…
Chodzi mi o to, ze gość umie zdobywać bramki, cos w tej piłce pograł i pokazał ze nie był z byle jakiej łapanki.
Ok moze juz nie jest najmłodszy i forma aktualnie nie najlepsza ale gdzie sie lepiej odbudować niz w mniej wymagającej fizycznie Hiszpanii ? Gość jest techniczny wiec sobie poradzi a PL byc moze juz nie dla niego.
Aguero tez tylko wszedł i pokazał ze potrafi ukąsić a Bombelek kolejne 5 lat będzie dobijał i dalej tej piłki z LFC nie dobije…

3

@KapiFCB 98 bramek w Bundeslidze, 68 w PL, 41 w L1
22 gole w 43 meczach LE i 15 goli w 32 meczach LM do tego spora liczba asyst jak na napastnika
Nie licząc reprezentacji i pucharów krajowych
Prawie 300 bramek w karierze według transfermarkt
No powiem Ci rzeczywiście transfer pokroju Boatenga i Nazario…

0

Panie Laporta szybciej z ta lodziarnią :D
Lepszy Auba niz Morata a nie daj Boże Costa czy jakis transfer pokroju Boatenga, Nazario czy Luuka

0

Ehh ten Auba moglby sie przydać…
A jak sie okaze ze na tych badaniach jest np. Diego Costa to je*ne i nie wstanę jakis czas i chyba odpuszczę piłkę na troche…

0

@Gwyn musisz miec NC+ i w ofercie kanały rodziny Canal+ oraz pakiet Eleven zeby ogladac cała ligę Hiszpanska oraz dodatkowo musisz miec kanaly Polsat Sport PPV by moc ogladac LM. Wczesniej jeszcze na Polsatach PPV mogłeś obejrzec Ligę Europy ale ta niestety wylądowała w Viaplay a wiec trzeba wykupic kolejny abonament by moc ogladac Barce.
Ogolnie w Polsce to jest dramat zeby ogladac piłkę, jestes dojony z każdej strony.
Kiedys płaciłem kilkadziesiąt zł i miałem wszystkie najlepsze ligi europejskie.
Trzeba rowniez dodać ze od przyszłego sezonu Canal+ traci Ligę Angielska

0

@BombowiecKrawczyk niby czemu ? Był zafiksowany na dołączenie do nas ale na drodze stanęło jak zwykle FFP.
Transfer Dembele odblokowałby mozliwosc 2 transferów

4

Myślę, że Dembele nie ruszy sie juz nigdzie do lata. Wtedy będzie mogl po prostu przytulić większa prowizje.
Po przeciekach, ze Xavi po okienku będzie chciał omówić jego sytuacje to zapewne będzie liczyć na łaskę Xaviego i sytuacje Barcy w kontekście gry.
A szkoda wolałbym sie go pozbyć juz teraz nawet za czapkę gruszek i wzmocnić sie Auba i np. tym Tagliafico

0

@Hubsao to poczytaj sobie eryczka na TT

1

@4drian0 tez zawsze chodzę przed zamknięciem ale dlatego ze lokalny sklepik w mojej okolicy prowadzi znajomy i zawsze urządzamy sobie „gwarke”. Dzięki temu przeciąga zamknięcie i czasami wpadnie mu paru klientów dziennie wiecej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?