0

Mogl dac ta kartke Busiemu wtedy bo teraz będą faulować naszych cały czas prostaki

0

Gdzie sa kartki ? Jeszcze chwila i będzie zaraz rzeź

0

No nie wiem ten Ferran poza tym golem z Bilbao bez szału, ani jakis drybler ani szybki oby sie nie zGriezmannil

13

Fajnie ze Gavi sie stara ale moglby trafiać w piłkę nie w rywala bo trafi w koncu kosa na kamień i mu ktos noge złamie

1

Busi juz na prawde do MLS po sezonie

0

Dobra Adaś powpadaj tam na paru chlopakow z Espanyolu ;)

5

Pograne, narobili w zbroje przed potężnym Adasiem Traore ;)

0

Szkoda ze bez Auby w 1 składzie.
Jednak czekałem na ten mecz i powracają dawne emocje w oczekiwaniu na spotkanie. Oby mnie Barca Danzela nie zawiodła

1

@Kamiloza91 mnie tez Barca zamyka cos pod 300

0

@KrwawiaceoczyVEB Dobre źródło ? Jakbyśmy mieli kase to byłby to pewnie Pogba ale lepszy rydz niz nic

1

@fart chciałem ten Haga a Barcy zamiast Xaviego (bo mimo wszystko nie będzie potrafił odpalic wszystkich amigosow) ale mysle ze wyląduje w Man Utd albo innym dużym klubie który będzie chciał ofensywnego stylu i trenera

2

@busel004 swego czasu Espanyol i Getafe to darmowe 12 pkt w sezonie dla Realu a mimo to udawało sie zdobywać mistrzostwo ;)

0

Flashscore po aktualizacji wariuje. Ostatnio po zakończonym meczu NBA podany zły wynik, nawet po wejsciu w szczegóły a teraz pokazuje ze Salzburg wygrywa a po wejsciu ze Rapid 1-0

0

Ostatnio znów nie miałem czasu na NBA i wschodu praktycznie nie śledziłem. Czemu Harden postanowił odejść z Brooklyn ?

0

Oczywiscie jak kazdy faworyt dzis dawał radę to musiał sie zjawić Man Utd..

2

Ehh a myslalem ze idzie juz powoli ku dobremu… tacy ludzie nie powinni odchodzić z Barcy…

6

@Pawel13sz ciężko jest lekko żyć ;)

0

Teraz dylemat, dostawać taka kase przez np 10 lat i spłacić wiekszosc długu czy wjeżdża Hochland i Ymbappe XD

1

Jakby nie te frajersko potracone punkty nie tak dawno temu to moze jeszcze byłaby jakas wiara a tak Real niestety wyszarpuje te pkt

0

Dobra, where Spotify ?
Miało być ogłoszone na początku tego tygodnia ;)

9

Jeszcze Betis dzisiaj nie punktuje, dobre wiadomosci dla nas. Ja mysle ze mamy kadrę na TOP 2. Przy wygranych z bezposrednimi rywalami kto wie.
Gdyby nie te frajerskie straty pkt gdzie wypuściliśmy 3 pkt to mozna by jeszcze marzyć o mistrzostwie a tak no to wiadomo

4

Ufff
Szkoda tylko ze Auba nie mogl sie pokazac przez ta czerwona kartke

0

Kto dostał to czerwo z ławki ?

4

Zolta dla Atletico ale piłka juz nie dla nas ? Co ten Gil z nosa odwala ?

4

Powiedzcie mi jak sędzia z Madrytu moze sędziować drużynie Madrytu. Nie było innych sędziów ?

Teraz bez kartki ?

2

Dalej nie rozumiem tamtej akcji. Przeciez był spalony. Gdyby od razu go gwizdneli akcja by nie była kontynuowana i Alves by nie wracał i faulował. A tak wstrzymali sie z odgwizdaniem spalonego, potem dał kartke a i tak zaczynaliśmy grę bo był spalony. Nie bronię Alvesa bo pokazał wiek ze jest spóźniony i odcięło go ale jakby VAR zadziałał od razu to nie byłoby tego faulu…

0

@BorzyKrzys jakby od razu gwizdneli spalonego to Alves nie wracałby za akcja i nie faulował
A tak teraz dał kartkę i tak jest spalony

1

Jak kartka jak spalony był wczesniej ?

0

Przydałoby sie lewe skrzydło ale nie chce zeby Dembele wchodził

4

Gavi powinien zejść
Szkoda ze Adama zszedł bo przydałby sie dzik ze sprintem nadal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?