2

Dramat k***a dramat… chyba wiecej setek niz strzałów celnych za Koemana

1

Jeszcze chwile i Pep nam wciśnie Jacka Grelisha ze to kopia Leo tylko troche trunkowa

0

Dramat to juz Griez takie strzelał

0

Śmialiśmy sie z Realu a sami gramy 1000 i 1 wrzutkę

0

@paweuwarrior wiem ale czemu ?

0

Co jest z koszulka Ferrana ?

0

Znowu zostawił Ferrana dramat

0

Wróćmy do 433 bo ta 3 z tylu to dramat

2

Przecież to okno powinno siedziec. Nie jest szybki, nie ma dryblingu ale myslalem ze takie setki nie zmarnuje…

0

Dziwnie gramy, niby mamy piłkę ale skrzydła troche daleko od bramki, Auba troche biega nie jak 9 no nie wiem na razie dziwnie mi sie ogląda to w tym ustawieniu

0

@TheNekro94 do marca bo z czym masz ?

0

Dzwiek opóźniony, jakość beznadziejna i ścinki no dramat

1

Meeh myslalem ze na viaplay jest miesiac na próbę to sie prawie obejrzy dwumecz z Napoli a tu taka lipa. Człowiek tyle juz buli za wszystko ze sportu a tu kolejna opłata dochodzi. Dramat. W Polsce to tylko jesteśmy od tego zeby na nas żerować. 50 serwisów i 50 różnych praw do transmisji.
Czas chyba przestać byc uczciwy i dymany i przejsc do neta tylko światełko sobie trzeba będzie zalatwic.

2

0

Dawaj Inter btts czekają…

6

Jechać z Kimisiem bo cwaniak

2

Zemści sie to na Salzburgu. Spokojnie ze 3 powinni miec

1

Robert jesc ! Robert pic ! Robert spac ! Robert grać ! Uwielbiam mecze Bayernu w PL tv ;)

2

@BART97 gala po królewsku

0

@Nazio87 a zapowiadało sie fajnie :/

0

@TheNekro94 gdzie ogladasz ?

4

Jak patrze na to jak w obronie gra RB to dochodzę do wniosku, ze Barca ma obronę z okręgowki.

0

To co RB dzisiaj to bierze ? ;)

2

Viaplay ma jeszcze ten miesiac darmowy na próbę czy nie ?

5

@Vebrol to mogl zostać nawet za darmo jak Alves i nie musiał czekać na taka propozycje od Barcy tylko sam z nia wyjsc. Stawiali by mu pomniki jeszcze zanim by skończył grać. Ten związek nie powinien sie tak konczyc tylko jak z Tottim…

0

Gość nawet w Al Sadd będzie cienki ;)

0

Może sobie zostanie w tym PSG
Ale Thibo powinien to wyjac a dał sie przedziurkować jak za dawnych lat

0

@Jackazz wieli sie teraz zmieni
Dawniej jak ktos przyjeżdżał to chciał strzelić a drugi zespół bronił i na odwrót w drugim meczu

1

Oho zbliża sie Zizou time

2

Na co Ci to było Leo ? Zjazd jak Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?