SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dramat k***a dramat… chyba wiecej setek niz strzałów celnych za Koemana
1
Jeszcze chwile i Pep nam wciśnie Jacka Grelisha ze to kopia Leo tylko troche trunkowa
0
Dramat to juz Griez takie strzelał
0
Śmialiśmy sie z Realu a sami gramy 1000 i 1 wrzutkę
0
@paweuwarrior wiem ale czemu ?
0
Co jest z koszulka Ferrana ?
0
Znowu zostawił Ferrana dramat
0
Wróćmy do 433 bo ta 3 z tylu to dramat
2
Przecież to okno powinno siedziec. Nie jest szybki, nie ma dryblingu ale myslalem ze takie setki nie zmarnuje…
0
Dziwnie gramy, niby mamy piłkę ale skrzydła troche daleko od bramki, Auba troche biega nie jak 9 no nie wiem na razie dziwnie mi sie ogląda to w tym ustawieniu
0
@TheNekro94 do marca bo z czym masz ?
0
Dzwiek opóźniony, jakość beznadziejna i ścinki no dramat
1
Meeh myslalem ze na viaplay jest miesiac na próbę to sie prawie obejrzy dwumecz z Napoli a tu taka lipa. Człowiek tyle juz buli za wszystko ze sportu a tu kolejna opłata dochodzi. Dramat. W Polsce to tylko jesteśmy od tego zeby na nas żerować. 50 serwisów i 50 różnych praw do transmisji.
Czas chyba przestać byc uczciwy i dymany i przejsc do neta tylko światełko sobie trzeba będzie zalatwic.
2
@Tarins
0
Dawaj Inter btts czekają…
6
Jechać z Kimisiem bo cwaniak
2
Zemści sie to na Salzburgu. Spokojnie ze 3 powinni miec
1
Robert jesc ! Robert pic ! Robert spac ! Robert grać ! Uwielbiam mecze Bayernu w PL tv ;)
2
@BART97 gala po królewsku
0
@Nazio87 a zapowiadało sie fajnie :/
0
@TheNekro94 gdzie ogladasz ?
4
Jak patrze na to jak w obronie gra RB to dochodzę do wniosku, ze Barca ma obronę z okręgowki.
0
To co RB dzisiaj to bierze ? ;)
2
Viaplay ma jeszcze ten miesiac darmowy na próbę czy nie ?
5
@Vebrol to mogl zostać nawet za darmo jak Alves i nie musiał czekać na taka propozycje od Barcy tylko sam z nia wyjsc. Stawiali by mu pomniki jeszcze zanim by skończył grać. Ten związek nie powinien sie tak konczyc tylko jak z Tottim…
0
Gość nawet w Al Sadd będzie cienki ;)
0
Może sobie zostanie w tym PSG
Ale Thibo powinien to wyjac a dał sie przedziurkować jak za dawnych lat
0
@Jackazz wieli sie teraz zmieni
Dawniej jak ktos przyjeżdżał to chciał strzelić a drugi zespół bronił i na odwrót w drugim meczu
1
Oho zbliża sie Zizou time
2
Na co Ci to było Leo ? Zjazd jak Neymar