1

Wiadomo jak mu sie włączy tryb piłkarz to szkoda ze odchodzi ale przeważnie mu sie włącza tryb pudło jak z LFC czy PSG oraz tryb kontuzja. Moje stanowisko jest jasne. Wygwizdać przy wejściu zeby dac do zrozumienia co myślimy o kwestii jego kontraktu ale podczas meczu powinno byc sie neutralnym wobec niego bo zalezy nam na wyniku a nie na nim.

0

@Firestone jak ktos mi nie odpowiada to głośno o tym pisze. Tak samo było z Rakiticiem i Griezie wiec Ferran nie będzie wyjątkiem. Dla mnie zmarnowana kasa po raz kolejny.

1

I komu to do cholery odgrywa Pique ?

1

Trafiłem ze zmianami na 50%. Szkoda Gaviego, powinien zejść Pedri bo znowu mu sie kontuzja odnowi

0

Powinien zejść Ferran i Pedri a zejdzie Adama i Gavi pewnie…

3

Dramat, cieszylem sie ze pozbyli sie Grieza to mamy drugiego…

0

@Pavlogoalkeepe tak, tak cały swiat juz w to wierzy

0

Gdzie sa kartki dla Bilbao ?

2

Zmień ze chłopie tego Torresa bo gramy bez jednego skrzydla

2

@Pogba nie ważne na ile ale ze posadzi ;)

3

Ferran niestety cieniutki ale jak Fati w koncu wroci to go posadzi na tym skrzydle ;)

1

@messi564 ale u nas była ciagle rotacja, grało wielu różnych zawodników a tymczasem standardowy Carletto zajechał do lutego jedna jedyna 11 nastke i zbiera teraz efekty. Oby przewalili wszystko w tym sezonie ;)

0

Gdzie sa kartki dla Bilbao ?

0

@MSN1998 zapewne jego zbrodnie jako agent KGB

0

Adaś chyba złamał chłopa

0

Dest szuka Auby bo wie ze Ferran zmarnuje ;)

0

Auba auuuuu !!!

0

Torres mnie kompletnie nie przekonuje. Mam identyczne odczucia do niego jak miałem do Grieza. W dryblingu sie rozbija o 1 napotkanego stopera… Miałem nadzieje ze moze jednak będzie wykorzystywał wszystko co miał na nodze tak jak w meczu CdR z Bilbao ale po Napoli mu chyba troche psycha siadła

0

Eh Dest sie zakiwał… od razu w tempie powinno byc ścięcie i uderzenie z prawej albo wyłożenie. Takie decyzje mu nie pomogą

0

@msmsms ale jest duzo bardziej mobilny

0

Adaś niby zwalnia a potem nagle i tak wyprzeda obrońcę ;)

0

Eh szkoda ze w pomocy nie Franek, Pedri i Gavi

8

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/ukraina-uruchamia-strone-internetowa-na-ktorej-rosjanie-moga-znalezc-poleglych/bs3tzf1,2b83378a

„Według rosyjskiego liberalnego polityka Lwa Szlosberga wojsko używa ruchomych krematoriów do palenia poległych w Ukrainie żołnierzy. "Nie ma żadnej wojny. Nie ma zmarłych. Nie ma grobów. Ludzi po prostu już nie będzie. Na zawsze" — stwierdził na swoim blogu Rosjanin.”


17

Anonymous chcą wyciągnąć brudy putina. Jazda z nim !

0

@Janas11224 Mozesz przybliżyć o co chodzi ?

0

@Dari0G

4

„W miejscowości Bucza nieopodal Kijowa Rosjanie zmuszają cywilów do wsiadania do autobusów. Ma to na celu ustawienie pojazdów wypełnionymi cywilami przed rosyjskimi kolumnami zbliżającymi się do Kijowa.”

0

Pewnie juz padało to pytanie ale nie zawsze jestem na LR. Co oznacza litera Z na wozach tych barbarzyńców ?

0

Nie sledze wszystkiego ale znajomy opowiadał mi, ze niby pojmani rosyjscy żołnierze opowiadali, ze myśleli, iz sa nadal na manewrach i ze dopiero jak koledzy wyłapali kulkę to zrozumieli ze to serio wojna. Połknął jakiegos fake newsa czy to prawda ?

Widziałem natomiast kilka wideo z pojmanymi to opowiadają z jakiego rocznika sa i padają daty 2000, 2002…

1

W studiu viaplay po meczu występuje nasz socio, troche spięty ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?