SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mi sie wyrwało no k***a ile mozna marnować…
0
Jezu lekki fuks znow by to noga wybił gość
0
Ehh mogl Auba szukac dziury między nogami albo słupkiem
0
Ciekawią mnie decyzje Xaviego dzis. Za Dembele moze wejsc Traore a kogo wpuści za Aube… Depaya czy Luuka
2
Zapasy przed polem karnym ale oczywiscie nie widzi tak jak gola z Betisem ;)
6
I zaczyna show Ferran :/
0
@Herato kazdy ma takie momentu Thibaut tez był wyzywany od ręczników, Neuer, Buffon wszyscy mieli wzloty i upadki pytanie czy Marek jest w stanie sie podnieść bo cos czuje ze przez te kontuzje ma rozwalone kolana i stracił swoją motoryke i odbicie
0
Teraz sie juz nie liczy ze celem była piłka i ze w nia trafił najpierw ?
0
Gavi słaby dzis ok ale powinien wejsc Traore na drugie skrzydło
5
Jezu Marek ale to było twoje… przeciez jeszcze jakis czas temu takie wyciągał :/
2
Koeman musiał wylać swoje mądrości i siadło wszystko :/
1
@Grabarz1750 otoz to ale niekotrzy tego nie rozumieją
4
Przy dzisiejszym tempie Alves wyglada jak oldboy niestety :/
0
@kiper09 przy tempie Elche wyglada serio jak oldboy
0
RonalDZIK Araujo !
0
@Firestone i gość który sie obracając wystawił noge, przeciez nie strzelił wprost w niego tylko gość to noga zagarnął
0
Xavi musi na druga polowe uruchomić drugie skrzydło. Trzeba ich rozciągnąć za wszelka cenę bo ciezko sie przedzierać środkiem jak tak agresywnie bronią i doskakuja
0
Ehh Franek ale pech :/
0
@busquets5 kolejny nabrał sie na 30 min ? Buhaha
Nie chce mi sie szukac teraz ale latała cudowna kompilacja z tymi jego strzałami jak wyszła ta sytuacja z kontraktem
1
@Sau_Ron no probowal Dembele, efekt jak zwykle ;)
1
Na reszcie taki Alba czy Pedri próbują strzelać
0
@_Specjalista znajac zycie gość podpisze ten niższy kontrakt bo nikt większego mu nie zaoferuje i znow sie połamie bo widziałem ze ponownie wielu sie nabrało po dobrych 30 minutach które mozna policzyć na jednej ręce przez 5 lat ;)
0
@cules100pro cos złe napisalem ? Wiekszosc to widzi
1
@BulaKG klimacik ;)
0
I z tym mi sie zawsze będzie kojarzył Dembele. Zejście, masa miejsca i tak nie wsadzi okna… dziadek Modric pokazał jak sie strzela
1
Jak mnie to wkurza jak Busi pierwszy łapsko podnosi ze spalony zamiast skupic sie na grze i tym co robi rywal. W erze varu niech nie pajacują tylko skupiają sie na piłce bo potem znow im Liverpool zrobi krótkie rozegranie
0
@D10SLEO ale przekraczając polowe mogl juz wczesniej i szybciej puścić kolegow, nie musiał tyle holować…
2
Klaskaj Danzel klaskaj niech grają !
0
Wolałbym 2 nominalnych skrzydłowych i w pomocy sama młodzież kosztem Busiego ale po Atletico i ostatnich meczach sie nie odzywam zbyt głośno.
Gramy !
1
W La Liga już nie stop wojnie tylko stop inwazji ?