SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbym ogladal stara Barce, rywal nie moze wyjsc z własnej połowy.
Aczkolwiek mamy wiecej wrzutek góra niz dawna Barca
4
Adaś daj im juz spokoj przeciez ich nie wykrecimy z tej murawy
0
@Grabarz1750 bebzon juz zgubił ?
0
Petarda w twarz i bez kartki
0
Adaś zlomuj ich tam bez litości ;)
0
Mam aplikacje viaplay odpalona na konsoli, przeciez ta jakos to jest jakas kompromitacja
8
Znajomi dzisiaj na Camp Nou ;) oby Barca ich uraczyła partidazo ;)
0
Co tam nabazgral na IG Neymar o tej sytuacji z Donnaruma ?
0
@FCMichalo wezmą Zizou, wezmą Pogbe, pewnie jakiegos stopera komus podkupią i będą walczyć o Halanda
Pewnie będzie temat Antonyego i Raphinhi
15
Mam nadzieje ze Real udostępni filmik z szejkiem, niech swiat i uefa zobaczą jaki to obrońca futbolu ;)
5
2
Całe szczescie ze jest P$G bo nie jesteśmy jedynymi frajerami w LM :)
1
Leo stanął i sie zastanawia co on tu robi XD Verratti mu cos tam machnął
0
Marquinhos 2 gola podarował
0
Pisałem ze maja flashbacki z remontady
0
@Piernik jaka gra ciałem jak Benzema mu kopie w piszczel chłopie
0
Jak gdzies mozna to stawiac od razu na kartke Geja :)
0
Ale powiedzcie mi jakim cudem tam nie było faulu ? Przeciez Benzema ani w piłkę nie trafił a Donnaruma tez nie majdnal czystego kiksu tylko mu sie Karim wpieprzyl w nogi…
Swoją droga chcialbym widziec taka intensywność Barcy w takich sytuacjach
2
Ale Benzema go kopnął w noge
0
Ale Mbappe kombinuje. Kazdy by uderzał technicznie po długim a ten jeszcze musiał mieszać przed bramkarzem.
5
Asensio moglby zostać kluczowy ale zawsze mu sie gdzies ta piłka zaplata w polu karnym. Dzisiaj juz chyba 3 raz
0
Ehh PSG by odpadło to Mbappe by odszedł do Realu.
Real odpadnie to Perez będzie chciał zrobic Galacticos 3.0 i rzuci wszystko na Halanda i Mbappe.
Cała nadzieja w tym ze CKM stare i obrona sito tak jak u nas
0
Co sie dzieje z Leo ? Juz w Barcy mu ciezko było mijać rywali. Az tak zwinność i balans mu siada :/
0
No coz potwór, będzie piekło w tyłek jak trafi do Realu…
Ja bym probowal po długim a ten mu zmieścił po krótkim
1
Boki obrony PSG potężne…
2
Leo wyglada jak ciało obce w tym klubie. Verratti czasem zatrzymuje akcje albo cofa zeby tylko wymienić podanie z Leo a nie zawsze trzeba tak robic.
Leo szuka podaniami kolegow ale tak czysto ofensywnie w solowych akcjach to juz nie ten sam Leo
0
Jakby PSG miało wieksza zaliczkę po 1 meczu to by grali spokojniej
1
To jest taki mecz w którym chciałbym aby oba zespoły przegrały ale sie nie da.
Wole zeby teraz odpadł Real a potem PSG w jakis spektakularny sposob z kim silnym.
0
PSG na dzien dobry ma flashbacki z remontady ;)
0
@kazbychu Hmm ?