0

Jakbym ogladal stara Barce, rywal nie moze wyjsc z własnej połowy.
Aczkolwiek mamy wiecej wrzutek góra niz dawna Barca

4

Adaś daj im juz spokoj przeciez ich nie wykrecimy z tej murawy

0

@Grabarz1750 bebzon juz zgubił ?

0

Petarda w twarz i bez kartki

0

Adaś zlomuj ich tam bez litości ;)

0

Mam aplikacje viaplay odpalona na konsoli, przeciez ta jakos to jest jakas kompromitacja

8

Znajomi dzisiaj na Camp Nou ;) oby Barca ich uraczyła partidazo ;)

0

Co tam nabazgral na IG Neymar o tej sytuacji z Donnaruma ?

0

@FCMichalo wezmą Zizou, wezmą Pogbe, pewnie jakiegos stopera komus podkupią i będą walczyć o Halanda
Pewnie będzie temat Antonyego i Raphinhi

15

Mam nadzieje ze Real udostępni filmik z szejkiem, niech swiat i uefa zobaczą jaki to obrońca futbolu ;)

5

2

Całe szczescie ze jest P$G bo nie jesteśmy jedynymi frajerami w LM :)

1

Leo stanął i sie zastanawia co on tu robi XD Verratti mu cos tam machnął

0

Marquinhos 2 gola podarował

0

Pisałem ze maja flashbacki z remontady

0

@Piernik jaka gra ciałem jak Benzema mu kopie w piszczel chłopie

0

Jak gdzies mozna to stawiac od razu na kartke Geja :)

0

Ale powiedzcie mi jakim cudem tam nie było faulu ? Przeciez Benzema ani w piłkę nie trafił a Donnaruma tez nie majdnal czystego kiksu tylko mu sie Karim wpieprzyl w nogi…

Swoją droga chcialbym widziec taka intensywność Barcy w takich sytuacjach

2

Ale Benzema go kopnął w noge

0

Ale Mbappe kombinuje. Kazdy by uderzał technicznie po długim a ten jeszcze musiał mieszać przed bramkarzem.

5

Asensio moglby zostać kluczowy ale zawsze mu sie gdzies ta piłka zaplata w polu karnym. Dzisiaj juz chyba 3 raz

0

Ehh PSG by odpadło to Mbappe by odszedł do Realu.
Real odpadnie to Perez będzie chciał zrobic Galacticos 3.0 i rzuci wszystko na Halanda i Mbappe.
Cała nadzieja w tym ze CKM stare i obrona sito tak jak u nas

0

Co sie dzieje z Leo ? Juz w Barcy mu ciezko było mijać rywali. Az tak zwinność i balans mu siada :/

0

No coz potwór, będzie piekło w tyłek jak trafi do Realu…
Ja bym probowal po długim a ten mu zmieścił po krótkim

1

Boki obrony PSG potężne…

2

Leo wyglada jak ciało obce w tym klubie. Verratti czasem zatrzymuje akcje albo cofa zeby tylko wymienić podanie z Leo a nie zawsze trzeba tak robic.
Leo szuka podaniami kolegow ale tak czysto ofensywnie w solowych akcjach to juz nie ten sam Leo

0

Jakby PSG miało wieksza zaliczkę po 1 meczu to by grali spokojniej

1

To jest taki mecz w którym chciałbym aby oba zespoły przegrały ale sie nie da.
Wole zeby teraz odpadł Real a potem PSG w jakis spektakularny sposob z kim silnym.

0

PSG na dzien dobry ma flashbacki z remontady ;)

0

@kazbychu Hmm ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?