SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak Auba dzis nie będzie miał hat tricka to będzie pech
2
Jezu Auba dzisiaj sam powinien miec z 5
0
Doping Barcy na Bernabeu !
0
Dawac manite niech ich stroje sa brązowe !
2
Jazda jazda jazda !!! Manita jest możliwa
0
Szkoda ze nie maja dzisiaj białych strojów bo by były biało brązowe ;)
0
Weźcie go do tego City na prawde…
1
Ehh gdyby nie te frajerskie straty pkt juz za Xaviego :/ etapu Koemana wole nie wspominać.
Ale tych pare pkt wiecej juz za Xaviego i liga byłaby jeszcze mega ciekawa a tak no trzeba liczyć na cud
1
Jezu to powinna byc 3
0
Franek mija 1 i sie zatrzymuje ? Po co ? Valverde poszedł to mieliśmy goraco w gaciach, oni mieli by tak samo tylko sie zatrzymujemy
0
Jakbyśmy dzisiaj im wrzucili to ciekawe jak im będzie smakować to mistrzostwo
0
ArauDZIK !!! Jazda dzis z nimi
1
Jezu ale nur, to będzie viral
1
Co ten Auba dzis robi ? Juz powinien miec hat trick
0
Naciskać ich, Militao wywala byle gdzie, Alaba tez nerwowy dzis
0
Naciskać Militao, wywala byle gdzie
2
Torres zwlekał ze strzałem, było prac z powietrza od razu
0
Real wystarczy ze przyspieszy a nasi kupa w majtach.
My robimy tylko zagrożenie jak jest miejsce. Jak ruszamy na cały blok obronny to zawsze sie odbijamy
Brakuje nam takich akcji
0
Torres strzelił z Bilbao i juz potem nie moze wycelować ?
1
Murarka i laga na 2 szybkich, Real ma zapas pkt i LM przed soba
1
Jezu jakim cudem on tego nie strzelił ?
Czemu my zawsze marnujemy takie setki ???
0
Przychodzi co do czego i Pedri nie istnieje i pomoc Barcy tez ;)
Busi jest za wolny Franek tez. Pokazał Valverde jak sie rusza
0
Nie boj sie Frenkie. Pokazał Ci Valverde jak sie rusza do przodu
2
Jezu czemu on tego pięta nie zatrzymał ?
0
@Oskar00 tak samo ;)
0
Busi by za takie cos juz na dzien dobry by dostał żółtko
0
Jazda, macie dzisiaj gryźć trawe !
Taki wazny mecz a oni tylko o rasizmie. Gdzie stop war ? To leci na cały swiat
0
Ehh ale pech RB :/
2
Mam uroczystość rodzinna ale chciałem obejrzec poczatek wyścigu. Troche nuda w tym przodzie. Miało byc wiecej wyprzedzania a bolidy miały jechac blizej za soba. Entuzjazm trochę przygasł
0
„Rudygier” do Juve ? Ponoć krzyczał 12 a teraz piszą o 6,5 ?
Z Zakaria było to samo. Czyżby plotki o Barcy i Realu to próba podbicia ofert od innych klubów ?
Czy moze Barca przez barto uchodzi za dojna krowę i najpierw sie probuje krzyknac u Barcy a noz przepłaca jak to przeplacal szczur. A ze teraz na to nie mamy to chociaz podbijają sobie na Barcy oferty.
I jeszcze kwestia Juve. Smiali sie ze biedni jak mysz pod miotła a tu Vlaho, Zakaria i jeszcze teraz to.
Trochę szkoda… wolałbym Niemca od Duńczyka ale trudno sie mowi.