SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sharletto ! Ciezko bedzie byc kibicem Charlesa i Maxa przez najbliższa dekadę a jestem fanem obu :/
2
@Medium ostatnio Juve mi tysiaka uwalilo…
1
Pogoń ładnie, jeszcze Wilki dowiozą i 300 w kieszeni ;)
2
Raphinia jakas kontuzja ? Odpaliłem Leeds ze go poobserwuje a tu lipa
0
@zadafcb co oni to z tektury robili ? Ale no tak ograniczyli budżety
0
Chciałbym Brage ale wyczuwam Atalante albo Rangers
0
@Medium Bayern/City/LFC to nie topór tylko leszcze ?
0
Prześcieradła jak zwykle uciekły spod największego topora.
Ale mam nadzieje ze Chelsea znow ich pozamiata.
1
@kejdzi najlepiej chyba będzie Brage trafic
21
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1504544021410111488
0
Pedri holuje za długo
1
Ferran stoi na tym spalonym jak byk
3
To jest czerwona panie sędzio
4
Dembele jeszcze słabszy niz Adama
3
Budzimy sie trzeba wsadzić 3 bo nie dowieziemy
7
Goście kopia Busiego i kartek nie ma
2
Zlomuj ich Gavi dalej
22
Tak tak dzieciak zabił chłopa
17
Niech UEFA wysle tego Orsato na emeryturę
0
Zlomuj Gavi zlomuj
0
Jakby zastapic kims Busiego kto ma tez uderzenie z dystansu takie kopyto
0
Uff dobrze ze Franek bo nic nie gra dzis i trzeba to głośno powiedzieć
Jak gra dobrxe to gra dobrze ale dzis nie
2
Gavi za Franka juz
10
Gdzie ten siwy dziad ma kartki dla Turków ? Nie moge na niego patrzeć juz
4
Franek poza asysta dramat
14
Siadać na nich i spuścić Gaviego ze smyczy
0
Jazda siadać na nich
0
Jest !!! Na 3 razy ale jest jazda !
0
Faulował i sie skontuzjowal swietnie
2
K***a Franek graj do Auby z pierwszej a nie do tylu !!!