5

Sharletto ! Ciezko bedzie byc kibicem Charlesa i Maxa przez najbliższa dekadę a jestem fanem obu :/

2

@Medium ostatnio Juve mi tysiaka uwalilo…

1

Pogoń ładnie, jeszcze Wilki dowiozą i 300 w kieszeni ;)

2

Raphinia jakas kontuzja ? Odpaliłem Leeds ze go poobserwuje a tu lipa

0

@zadafcb co oni to z tektury robili ? Ale no tak ograniczyli budżety

0

Chciałbym Brage ale wyczuwam Atalante albo Rangers

0

@Medium Bayern/City/LFC to nie topór tylko leszcze ?

0

Prześcieradła jak zwykle uciekły spod największego topora.
Ale mam nadzieje ze Chelsea znow ich pozamiata.

1

@kejdzi najlepiej chyba będzie Brage trafic

0

Pedri holuje za długo

1

Ferran stoi na tym spalonym jak byk

3

To jest czerwona panie sędzio

4

Dembele jeszcze słabszy niz Adama

3

Budzimy sie trzeba wsadzić 3 bo nie dowieziemy

7

Goście kopia Busiego i kartek nie ma

2

Zlomuj ich Gavi dalej

22

Tak tak dzieciak zabił chłopa

17

Niech UEFA wysle tego Orsato na emeryturę

0

Zlomuj Gavi zlomuj

0

Jakby zastapic kims Busiego kto ma tez uderzenie z dystansu takie kopyto

0

Uff dobrze ze Franek bo nic nie gra dzis i trzeba to głośno powiedzieć
Jak gra dobrxe to gra dobrze ale dzis nie

2

Gavi za Franka juz

10

Gdzie ten siwy dziad ma kartki dla Turków ? Nie moge na niego patrzeć juz

4

Franek poza asysta dramat

14

Siadać na nich i spuścić Gaviego ze smyczy

0

Jazda siadać na nich

0

Jest !!! Na 3 razy ale jest jazda !

0

Faulował i sie skontuzjowal swietnie

2

K***a Franek graj do Auby z pierwszej a nie do tylu !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?