0

Co sądzicie o tym nowym nabytku LFC, Fabio Carvalho ?

0

Carvajal jeszcze moglby dostać kartke za buta w twarz

0

Chelsea ma emblemat LM na ramieniu ale nie maja tam napisanej cyfry 2, wie ktos dlaczego ?

0

I mowilem ze trafili łatwo. Chciałem zeby dostali City albo LFC…
Eh i znowu sie zaczyna mówienie ze w następnej fazie ich odprawia

2

Dobrze ze wychodzę z domu bo na murarkę Atletico nie da sie patrzeć ;)

0

Kondogbia zamiast De Paula w pomocy. Ale będzie murarka Atletico ;)

0

Uff uff ! 3 pkt
Gdyby nie te remisy juz za kadencji Xaviego to walczylibyśmy jeszcze o mistrzostwo. „Ery Koemana” nie chce nawet wspominać.

3

Zawsze bramkarz rywala musi miec mecz zycia…

0

Franek ponad 10 km a dopiero 70 min no no

1

Jezu dwa razy krzyczałem uderzaj i w koncu kropnął !

1

Jeszcze kilka minut i czas na Luuk time bo środkiem nic nie wciśniemy tylko dośrodkowania

5

ArauDZIK ! Musimy go zatrzymać w klubie…

0

Dembele, Dembele, Dembele… i do nikogo ;)

4

Standardowy Ferran :/

4

Jak tam nie było karnego ? Gość ciagnie Aube za reke gdy ten leci do piłki

0

Będzie ciezko, Sevilla ma najmniej straconych goli w lidze. Nie zostawiają tyle miejsca co Real w ostatnim meczu.
Szkoda tego strzału Ferrana

0

Osłabia mnie dzis Dembele, same złe decyzje i jeszcze za wolno podjete. Wrzutki na pale poza jedna na głowę Franka.

0

Auba juz chyba ze 3/4 odbiory

0

Auba dzisiaj będzie miał ciezko z Kundelkiem ;)

0

I na cholere on to przekłada zamiast uderzyć albo podać ? Co mu to dało ? Ile razy juz to widać w takich sytuacjach. Cały czas sie nie uczy

0

To jest niemożliwe. Mając taki potencjał kadrowy Atletico gra jak zwykle na 1-0 zamiast dobić rywala.

1

Kolesia juz chyba po jakims głębszym ;) troche krawat przekrzywiony przed tv ;)

0

Laga na Zlatana

0

Nigdy nie lubiłem rudych

2

Book SA zamknij ten mecz ;)

0

Czesioneta ;)

0

Jak myślicie lepiej zaatakować i strzelić 2 czy bronić ? Wydaje mi sie ze jak zaczniemy bronić to głupio stracimy cos na koniec :/

0

Chcialbym zeby nasi mieli taka lekkość w podaniach. U nas to kazdy od razu ma 200 kg w spodniach jak trzeba podać

0

Nie mozemy grać na 4 obrońców ?
Przy tej 3 zawsze kogos z boku brakuje.
Glik został sam na 2 i nie wiedział kogo kryć

0

Ale celniej te lagi na Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?