SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o tym nowym nabytku LFC, Fabio Carvalho ?
0
Carvajal jeszcze moglby dostać kartke za buta w twarz
0
Chelsea ma emblemat LM na ramieniu ale nie maja tam napisanej cyfry 2, wie ktos dlaczego ?
0
I mowilem ze trafili łatwo. Chciałem zeby dostali City albo LFC…
Eh i znowu sie zaczyna mówienie ze w następnej fazie ich odprawia
2
Dobrze ze wychodzę z domu bo na murarkę Atletico nie da sie patrzeć ;)
0
Kondogbia zamiast De Paula w pomocy. Ale będzie murarka Atletico ;)
0
Uff uff ! 3 pkt
Gdyby nie te remisy juz za kadencji Xaviego to walczylibyśmy jeszcze o mistrzostwo. „Ery Koemana” nie chce nawet wspominać.
3
Zawsze bramkarz rywala musi miec mecz zycia…
0
Franek ponad 10 km a dopiero 70 min no no
1
Jezu dwa razy krzyczałem uderzaj i w koncu kropnął !
1
Jeszcze kilka minut i czas na Luuk time bo środkiem nic nie wciśniemy tylko dośrodkowania
5
ArauDZIK ! Musimy go zatrzymać w klubie…
0
Dembele, Dembele, Dembele… i do nikogo ;)
4
Standardowy Ferran :/
4
Jak tam nie było karnego ? Gość ciagnie Aube za reke gdy ten leci do piłki
0
Będzie ciezko, Sevilla ma najmniej straconych goli w lidze. Nie zostawiają tyle miejsca co Real w ostatnim meczu.
Szkoda tego strzału Ferrana
0
Osłabia mnie dzis Dembele, same złe decyzje i jeszcze za wolno podjete. Wrzutki na pale poza jedna na głowę Franka.
0
Auba juz chyba ze 3/4 odbiory
0
Auba dzisiaj będzie miał ciezko z Kundelkiem ;)
0
I na cholere on to przekłada zamiast uderzyć albo podać ? Co mu to dało ? Ile razy juz to widać w takich sytuacjach. Cały czas sie nie uczy
0
To jest niemożliwe. Mając taki potencjał kadrowy Atletico gra jak zwykle na 1-0 zamiast dobić rywala.
1
Kolesia juz chyba po jakims głębszym ;) troche krawat przekrzywiony przed tv ;)
0
Laga na Zlatana
0
Nigdy nie lubiłem rudych
2
Book SA zamknij ten mecz ;)
0
Czesioneta ;)
0
Jak myślicie lepiej zaatakować i strzelić 2 czy bronić ? Wydaje mi sie ze jak zaczniemy bronić to głupio stracimy cos na koniec :/
0
Chcialbym zeby nasi mieli taka lekkość w podaniach. U nas to kazdy od razu ma 200 kg w spodniach jak trzeba podać
0
Nie mozemy grać na 4 obrońców ?
Przy tej 3 zawsze kogos z boku brakuje.
Glik został sam na 2 i nie wiedział kogo kryć
0
Ale celniej te lagi na Lewego