1

Auba moze juz nie ma dawnych ruchów ale zawsze cos wciśnie bo jako napastnik zawsze miał to „cos” ;)

2

@Michu94 żeby sie tylko nie pospieszyli

0

@klopx jak spotkam go kiedys w Barcy to nie wytrzymam

0

18 pkt do zdobycia Realu a 15 straty. Mistrzostwo dla prześcieradeł a to gunwo z Kadyksu mam nadzieje ze spadnie

0

3 podania i rywal ma setkę a my nadal nic

0

Gavi dostaje piłkę na polu karnym i zamiast uderzyć na bramkę do biegnie w stronę linii końcowej i jest wyblokowany. Jakby Real tak robił to nigdy by nie dokonał remontad

1

Przeciez to jest faul na czerwo :) ale za wszelka cenę trzeba pomagac Realowi
Camavinga wczoraj tez nie wyleciał ;)

0

@Octane to samo czuje
Ale nikt nie da mu 20+ bo nie jest decydujacy, nie umie strzelać bramek

0

@Bykunn co z tych jego podejść pod bramkę skoro równie dobrze moze oddac piłkę bramkarzowi
Strzela jakby miał post całe zycie i nie miał siły uderzyć

0

Dembele nigdy nie będzie decydujacy ;)

1

@matirix20 ja tez ;)

1

Mamy tylko jedna jedyna akcje, laga na skrzydło do Dembele i wrzutka. To nie jest Barcelona jaka kochaliśmy.
Ja wiem ze Cadiz muruje i ciezko zrobic cokolwiek środkiem ale nasza gra to dramat. A przez tyle lat śmialiśmy sie z 1000 i 1 wrzutki Realu.

Tymczasem rywal robi 3 podania i marnuje setkę

0

@Danger204 bo gra cały czas z rozwiązanymi zamiast zawiązać ?

0

Skoro Gavi nie umie wiązać butów to czemu nie założy tych Nike ze skarpeta czy juz ich nie ma ?
Przeciez będzie jakis kluczowy moment, rywal mu nadepnie na sznurówkę i pograne

0

Nasi wyszli naładowani ale zobaczymy na ile im wystarczy tej pary

0

Nie ma co jarac sie Sevilla bo trzeba wygrać z Cadiz.
Gdyby nie pare naszych frajerskich remisów juz za Xaviego („ery” Koemana nie licze) to nie spoglądalibyśmy na nikogo tylko szli krok po kroku do celu

1

@JarekS u mnie identycznie, nie śmieją sie z wyniku sportowego bo Barca to kolos na glinianych nogach tylko z tego co sie stało na trybunach :/

0

@Kacper12345665 imienne bilety i hiszpańskie janusze juz nie sprzedadzą biletu

12

Obrazki po meczu na stadionie… Jezu jaki wstyd. Kazdy socio który sprzedał miejsce dla paru euro powinien zostać wywalony

2

Niech piłkarze Eintrachtu podziękują sędziemu jeszcze na boisku. 2 karne a przynajmniej 1 wczesniej…

2

Dzięki Portugalczyku wczesniej buły 2 karne

0

Teraz to sobie wsadź tego karnego

1

Nie dało sie przyspieszyć od poczatku ? Pare szybkich podan do Gaviego i Franka i było zagrożenie
Jesteśmy po prostu za wolni do gry

0

Franek pokazali ci z Frankfurtu wchodzisz i uderzasz a nie jakies chu***e podania

1

Cyrk to co robi dzis Portugalczyk to cyrk

1

Jezu dlaczego ? Araujo od razu czemu nie po krótkim ?

0

Za pozno na strzelanie
Zamiast wchodzić do bramki trzeba uderzać

4

Azjata ma chyba z 10 fauli i bez kartki buhahah

1

Piłkarze Eintrachtu podejdą do sędziego po meczu podziękować ?

2

Wstyd żenada i kompromitacja x2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?