SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Auba moze juz nie ma dawnych ruchów ale zawsze cos wciśnie bo jako napastnik zawsze miał to „cos” ;)
2
@Michu94 żeby sie tylko nie pospieszyli
0
@klopx jak spotkam go kiedys w Barcy to nie wytrzymam
0
18 pkt do zdobycia Realu a 15 straty. Mistrzostwo dla prześcieradeł a to gunwo z Kadyksu mam nadzieje ze spadnie
0
3 podania i rywal ma setkę a my nadal nic
0
Gavi dostaje piłkę na polu karnym i zamiast uderzyć na bramkę do biegnie w stronę linii końcowej i jest wyblokowany. Jakby Real tak robił to nigdy by nie dokonał remontad
1
Przeciez to jest faul na czerwo :) ale za wszelka cenę trzeba pomagac Realowi
Camavinga wczoraj tez nie wyleciał ;)
0
@Octane to samo czuje
Ale nikt nie da mu 20+ bo nie jest decydujacy, nie umie strzelać bramek
0
@Bykunn co z tych jego podejść pod bramkę skoro równie dobrze moze oddac piłkę bramkarzowi
Strzela jakby miał post całe zycie i nie miał siły uderzyć
0
Dembele nigdy nie będzie decydujacy ;)
1
@matirix20 ja tez ;)
1
Mamy tylko jedna jedyna akcje, laga na skrzydło do Dembele i wrzutka. To nie jest Barcelona jaka kochaliśmy.
Ja wiem ze Cadiz muruje i ciezko zrobic cokolwiek środkiem ale nasza gra to dramat. A przez tyle lat śmialiśmy sie z 1000 i 1 wrzutki Realu.
Tymczasem rywal robi 3 podania i marnuje setkę
0
@Danger204 bo gra cały czas z rozwiązanymi zamiast zawiązać ?
0
Skoro Gavi nie umie wiązać butów to czemu nie założy tych Nike ze skarpeta czy juz ich nie ma ?
Przeciez będzie jakis kluczowy moment, rywal mu nadepnie na sznurówkę i pograne
0
Nasi wyszli naładowani ale zobaczymy na ile im wystarczy tej pary
0
Nie ma co jarac sie Sevilla bo trzeba wygrać z Cadiz.
Gdyby nie pare naszych frajerskich remisów juz za Xaviego („ery” Koemana nie licze) to nie spoglądalibyśmy na nikogo tylko szli krok po kroku do celu
1
@JarekS u mnie identycznie, nie śmieją sie z wyniku sportowego bo Barca to kolos na glinianych nogach tylko z tego co sie stało na trybunach :/
0
@Kacper12345665 imienne bilety i hiszpańskie janusze juz nie sprzedadzą biletu
12
Obrazki po meczu na stadionie… Jezu jaki wstyd. Kazdy socio który sprzedał miejsce dla paru euro powinien zostać wywalony
2
Niech piłkarze Eintrachtu podziękują sędziemu jeszcze na boisku. 2 karne a przynajmniej 1 wczesniej…
2
Dzięki Portugalczyku wczesniej buły 2 karne
0
Teraz to sobie wsadź tego karnego
1
Nie dało sie przyspieszyć od poczatku ? Pare szybkich podan do Gaviego i Franka i było zagrożenie
Jesteśmy po prostu za wolni do gry
0
Franek pokazali ci z Frankfurtu wchodzisz i uderzasz a nie jakies chu***e podania
1
Cyrk to co robi dzis Portugalczyk to cyrk
1
Jezu dlaczego ? Araujo od razu czemu nie po krótkim ?
0
Za pozno na strzelanie
Zamiast wchodzić do bramki trzeba uderzać
4
Azjata ma chyba z 10 fauli i bez kartki buhahah
1
Piłkarze Eintrachtu podejdą do sędziego po meczu podziękować ?
2
Wstyd żenada i kompromitacja x2