1

Nie dał bałwanowi ewidentnej kartki wiec przez to sie zrobił dym i wtedy juz dał
Orsato to dno

3

Hahah atak od tylu i nic

0

Ah jakby w 1 meczu Pep miał boki obrony

0

Jeszcze ten dziad Orsato sędziuje no dramat

0

Co z Cancelo i Walkerem ? Czy City znow bez boków obrony ? Pasowałoby zeby ktos zgasił jak peta Viniciusa

24

City musisz… ale byłby bezstresowy finał, prawie do piwka z kumplami na wyebce sie pośmiać

0

@Peroso36 ale on juz miał lepsze kadry XD

0

Ktos kiedys pisał ze Dembele to by pasował do LFC, a po co Jurgenowi skrzydłowy który nie umie zdobywać bramek ? ;)

1

LFC myslal ze uda sie ekonomicznie bo jednak wyscig w lidze trwa ale trzeba było wrzucic wyższy bieg w drugiej połowie

0

No fajna mieli ta przygodę w pucharach. Było zagrać tak tez w 1 meczu. A noz byłoby 4-3 a potem 3-4 u siebie przy otwartej wymianie a potem dogryweczka i emocje.
Woleli zamurować 1 mecz i zostali skarceni

1

Kolejny raz jak na dłoni przykład, intensywność. Dopoki nie wrócimy do intensywności i szybkości to nie wrócimy na szczyt europejski

3

I po co ten VAR jest ? Gość dziabnął piłkę i wpadł w niego bramkarz

0

@LukaszFan identyczne mam ;)

0

Co to za sędzia ? Kolejny który kartek nie daje

0

Nie mozna było tak w 1 meczu tylko musieli napsuć krwi i sprawic ze na swiecie zaczęli mówić o hiszpańskiej murarce zamiast o pięknej grze ?

1

Betis nic nie gra w 2 połowie

19

@Hubsao a szkoda bo nie byłby gorszy wczoraj na PS od Ferrana…

0

Według Diario AS, Barca w ostatnich dniach podjęła decyzje o sprzedaży De Jonga i zastąpienia go Solerem.
Źródło raczej słabe ale poczekajmy na letnie okienko.

4

Golden uff nerwówka ;)

0

Uff uff do czego to doszło ze męczarnie z Mallorca i cieszymy sie z 3 pkt :/

1

Fajnie ze Dembele był zły po swojej głupocie a nie obojętny ale mimo wszystko bardzo czesto podejmuje złe wybory

1

O moj Boże Klementynka ;) No to Xavi wyciaga zawleczkę z granatu XD

0

Pierwsze wrażenie Fati nieco wolny :/

1

Nie wierze ściąga synka XD

Adaś chyba spalony w klubie juz

3

Hahaha takiego spalonego jeszcze nie grali

0

Jak zwykle pudło Ferrana mimo spalonego. Mozna gdzies w PL obstawiać z*****e sety w meczu ? Trzeba wykorzystac takiego pewniaczka

6

Piękna reakcja CN na rozgrzewkę Ansu.
Jak wejdzie i znowu strzeli gola to chyba ponownie łezka poleci ;) czekam na niego za każdym razem i bede czekał do samego końca

0

@pax to oglądaj po cichu XD

0

Obawiam sie wejścia Fatiego bo Mallorca zaczela kopać naszych

7

Tutaj mogła byc nawet czerwona…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?