SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie dał bałwanowi ewidentnej kartki wiec przez to sie zrobił dym i wtedy juz dał
Orsato to dno
3
Hahah atak od tylu i nic
0
Ah jakby w 1 meczu Pep miał boki obrony
0
Jeszcze ten dziad Orsato sędziuje no dramat
0
Co z Cancelo i Walkerem ? Czy City znow bez boków obrony ? Pasowałoby zeby ktos zgasił jak peta Viniciusa
24
City musisz… ale byłby bezstresowy finał, prawie do piwka z kumplami na wyebce sie pośmiać
0
@Peroso36 ale on juz miał lepsze kadry XD
0
Ktos kiedys pisał ze Dembele to by pasował do LFC, a po co Jurgenowi skrzydłowy który nie umie zdobywać bramek ? ;)
1
LFC myslal ze uda sie ekonomicznie bo jednak wyscig w lidze trwa ale trzeba było wrzucic wyższy bieg w drugiej połowie
0
No fajna mieli ta przygodę w pucharach. Było zagrać tak tez w 1 meczu. A noz byłoby 4-3 a potem 3-4 u siebie przy otwartej wymianie a potem dogryweczka i emocje.
Woleli zamurować 1 mecz i zostali skarceni
1
Kolejny raz jak na dłoni przykład, intensywność. Dopoki nie wrócimy do intensywności i szybkości to nie wrócimy na szczyt europejski
3
I po co ten VAR jest ? Gość dziabnął piłkę i wpadł w niego bramkarz
0
@LukaszFan identyczne mam ;)
0
Co to za sędzia ? Kolejny który kartek nie daje
0
Nie mozna było tak w 1 meczu tylko musieli napsuć krwi i sprawic ze na swiecie zaczęli mówić o hiszpańskiej murarce zamiast o pięknej grze ?
1
Betis nic nie gra w 2 połowie
19
@Hubsao a szkoda bo nie byłby gorszy wczoraj na PS od Ferrana…
0
Według Diario AS, Barca w ostatnich dniach podjęła decyzje o sprzedaży De Jonga i zastąpienia go Solerem.
Źródło raczej słabe ale poczekajmy na letnie okienko.
4
Golden uff nerwówka ;)
0
Uff uff do czego to doszło ze męczarnie z Mallorca i cieszymy sie z 3 pkt :/
1
Fajnie ze Dembele był zły po swojej głupocie a nie obojętny ale mimo wszystko bardzo czesto podejmuje złe wybory
1
O moj Boże Klementynka ;) No to Xavi wyciaga zawleczkę z granatu XD
0
Pierwsze wrażenie Fati nieco wolny :/
1
Nie wierze ściąga synka XD
Adaś chyba spalony w klubie juz
3
Hahaha takiego spalonego jeszcze nie grali
0
Jak zwykle pudło Ferrana mimo spalonego. Mozna gdzies w PL obstawiać z*****e sety w meczu ? Trzeba wykorzystac takiego pewniaczka
6
Piękna reakcja CN na rozgrzewkę Ansu.
Jak wejdzie i znowu strzeli gola to chyba ponownie łezka poleci ;) czekam na niego za każdym razem i bede czekał do samego końca
0
@pax to oglądaj po cichu XD
0
Obawiam sie wejścia Fatiego bo Mallorca zaczela kopać naszych
7
Tutaj mogła byc nawet czerwona…