0

Reki tez nie gwizdna ?

2

Młyn wraca ! Mam nadzieje ze byli na rozmówce z Laporta bo to co sie dzis odwaliło z biletami to dramat

1

I co z tych wbiegniec w pole karne jak nie ma komu podać. Lepiej zeby go zachaczyli i karnego zarobili

3

Jezu dlaczego nam takie nie wpadają ???? Ehhh

3

Co Mingueza jeszcze robi na boisku ?

0

Jak średniak Bundesligi nas zniszczy to trzeba dac sobie spokoj z futbolem na jakis czas…

3

Podaja na pale dołem, nie moge podnieść tej piłki ?

5

Dajcie juz tego Traore na prawa obronę bo gorszy sie będzie a przynajmniej szybki

1

Wstyd, żenada, kompromitacja

1

5 w linii obrony, zygam tymi autobusami

0

Mam nadzieje ze Fati wroci na lewe skrzydło i juz wiecej sie nie połamie go Ferran jest tam słaby

1

Tylko go musnął a gość od razu gleba XD

2

Haha a karnego dla Barcy nie ma co za psy

0

Dopiero jestem w domu, jak to bez De Jonga ?

2

Przestany 1 mecz i 1 połowa drugiego ;) Dobrze ze City przeszło dalej ;)
Benfica odpada ale duzo bardziej ich szanuje niz to Atletico ;)

0

Myslalem ze moze u siebie Atletico cokolwiek zagra. Szkoda czasu i wzroku na to ;)

7

Niestety nie mozna awansować jak sie daje w prezencie 2 gole ;)

0

Miałem dac 50 na awans Chelsea i Villa i byłby ponad 1000 ale oczywiscie zagrałem tylko jakies grosze.
Dzisiaj przez cały dzien miałem identyczne uczucie jak wtedy gdy odprawialismy PSG z hukiem na CN ;)

1

Dawaj Chelsea w regulaminowym !

0

Ehh przy 0-3 przełączyłem na Bayern a potem znow na Real i padło na 1-3 sorry :/

1

Mam dzis na kuponie na jaja awans Chelsea i Villa jazda ;)

0

Kiedys bym napisał ze takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo.
Szkoda ligowych remisów, tych juz za Xaviego, liga byłaby jeszcze mega ciekawa. Teraz juz sędziowie raczej nie dadzą zrobic krzywdy Realowi :)

0

Luuk uratował pieniążki ;)

0

Luuk pieprzony De Jong !

0

Tradycyjnie Klementynka

0

Jezus Maria Klementynka do 2026 ?

2

Ale nie odpuszczamy, Levante gra do końca i doskonale o tym wiemy. Dawac 3-1 i wtedy uspokoić

0

Już krzyczałem ze 2…

0

Przepraszać Aube ! Jak będą mu grali to będzie strzelał
Z Lewym będzie to samo

0

Kolejny raz Dembele nie używa mózgu
Az sie prosiło grać Aube była luka w pewnym momencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?