SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reki tez nie gwizdna ?
2
Młyn wraca ! Mam nadzieje ze byli na rozmówce z Laporta bo to co sie dzis odwaliło z biletami to dramat
1
I co z tych wbiegniec w pole karne jak nie ma komu podać. Lepiej zeby go zachaczyli i karnego zarobili
3
Jezu dlaczego nam takie nie wpadają ???? Ehhh
3
Co Mingueza jeszcze robi na boisku ?
0
Jak średniak Bundesligi nas zniszczy to trzeba dac sobie spokoj z futbolem na jakis czas…
3
Podaja na pale dołem, nie moge podnieść tej piłki ?
5
Dajcie juz tego Traore na prawa obronę bo gorszy sie będzie a przynajmniej szybki
1
Wstyd, żenada, kompromitacja
1
5 w linii obrony, zygam tymi autobusami
0
Mam nadzieje ze Fati wroci na lewe skrzydło i juz wiecej sie nie połamie go Ferran jest tam słaby
1
Tylko go musnął a gość od razu gleba XD
2
Haha a karnego dla Barcy nie ma co za psy
0
Dopiero jestem w domu, jak to bez De Jonga ?
2
Przestany 1 mecz i 1 połowa drugiego ;) Dobrze ze City przeszło dalej ;)
Benfica odpada ale duzo bardziej ich szanuje niz to Atletico ;)
0
Myslalem ze moze u siebie Atletico cokolwiek zagra. Szkoda czasu i wzroku na to ;)
7
Niestety nie mozna awansować jak sie daje w prezencie 2 gole ;)
0
Miałem dac 50 na awans Chelsea i Villa i byłby ponad 1000 ale oczywiscie zagrałem tylko jakies grosze.
Dzisiaj przez cały dzien miałem identyczne uczucie jak wtedy gdy odprawialismy PSG z hukiem na CN ;)
1
Dawaj Chelsea w regulaminowym !
0
Ehh przy 0-3 przełączyłem na Bayern a potem znow na Real i padło na 1-3 sorry :/
1
Mam dzis na kuponie na jaja awans Chelsea i Villa jazda ;)
0
Kiedys bym napisał ze takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo.
Szkoda ligowych remisów, tych juz za Xaviego, liga byłaby jeszcze mega ciekawa. Teraz juz sędziowie raczej nie dadzą zrobic krzywdy Realowi :)
0
Luuk uratował pieniążki ;)
0
Luuk pieprzony De Jong !
0
Tradycyjnie Klementynka
0
Jezus Maria Klementynka do 2026 ?
2
Ale nie odpuszczamy, Levante gra do końca i doskonale o tym wiemy. Dawac 3-1 i wtedy uspokoić
0
Już krzyczałem ze 2…
0
Przepraszać Aube ! Jak będą mu grali to będzie strzelał
Z Lewym będzie to samo
0
Kolejny raz Dembele nie używa mózgu
Az sie prosiło grać Aube była luka w pewnym momencie