0

Delikatnie złe to dośrodkowanie ale na pewno Cash wrzuci cos na główkę Lewego ;)

8

Jaca naładowany jak cygan holujacy czołg ;)

0

Glik sie juz nagrał ?

0

Gwizdaj dziadu kazdy faul ;)

1

Mati Gotówka ładnie leciał z hymnem. Obyśmy awansowali i jeszcze spróbował wódeczki ;)

0

O Jezu tylko nie ten sędzia… ostatnio go przeklnąłem ;)

1

@Nano22 zapomnij o Halandzie, za same prowizje mozna miec drugiego grajka.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid wyłączyłem wiec nie wiem ;)

0

0

Co pograli Hiszpanie. Ale jest VAR ? Wydaje mi sie ze Alba na spalonym

1

Depay gol z karnego ;)

0

Na Polsatach w nc+ Niemcy ok, Holandia ok a mecz Hiszpanii nadal pikseloza :/

4

Zięć w kadrze bezbłędny

0

Co Gavi tam chodzi a obijają go niesamowicie

0

@Rewolucja123 nic nie pomyliłem, śmieszyło mnie tylko ze młodzian musi pokazywać staremu koniowi gdzie ma grać ;)

1

Gavi dyryguje Carvajalem ;)

3

Tak szybki tor, bandy to po co daja te tarki na kilku zakrętach ? Przeciez jak wyjada za linie w kwali to im skasują czas a podczas wyścigu tez dostaną ostrzeżenia i kary za wyjazdy a tak najeżdżają na te tarki i ich podbija i kolejny moze zrobic Micka…

3

A jednak Checo ;) mega ciekawie tam na przodzie

0

@notrac ogladam na nc+ i dramat, jakbym viaplay włączył XD
I to tylko ten kanał bo reszta ok

0

Tez macie taka beznadziejna jakość na Polsat Sport PPV 5 z meczu Hiszpanii ? Jakbym sobie mecz na necie odpalił taka pikseloza

2

Toto why ? Chlip, chlip :’(

1

Mbappe-Lewy-Salah ale to będzie chodziło ;) juz zapomniałem o Fatim…

1

@Image ponoć ojciec Mbappe chciał zeby dołączył do Barcy dawno temu ;)

2

@monsterrize gdzies czytałem ze tak czy siak będą musieli podać ta kwote w jakichs rozliczeniach

1

@macio_944 CzesioBall

0

Mamma Mia! Wiecej dodawać nie trzeba.
Barella zjazd a tak sie nim jaralem i chciałem do Barcy :/

1

@Kos111 mozna by miec takie skrzydełka a do tego Auba, Torres, Fati ktorzy moga zagrać i na 9 i na skrzydle
Tylko by to oznaczało pozbycie sie Depaya, Nazario. Odejście Dembele i Luuka.
Ewentualnie jeszcze pozostawić Adasia jezeli zgodzi sie byc rezerwowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?