SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Delikatnie złe to dośrodkowanie ale na pewno Cash wrzuci cos na główkę Lewego ;)
8
Jaca naładowany jak cygan holujacy czołg ;)
0
Glik sie juz nagrał ?
0
Gwizdaj dziadu kazdy faul ;)
1
Mati Gotówka ładnie leciał z hymnem. Obyśmy awansowali i jeszcze spróbował wódeczki ;)
0
O Jezu tylko nie ten sędzia… ostatnio go przeklnąłem ;)
1
@Nano22 zapomnij o Halandzie, za same prowizje mozna miec drugiego grajka.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid wyłączyłem wiec nie wiem ;)
0
@IronSanHybrid hmm ?
0
Co pograli Hiszpanie. Ale jest VAR ? Wydaje mi sie ze Alba na spalonym
1
Depay gol z karnego ;)
0
Na Polsatach w nc+ Niemcy ok, Holandia ok a mecz Hiszpanii nadal pikseloza :/
4
Zięć w kadrze bezbłędny
0
Co Gavi tam chodzi a obijają go niesamowicie
0
@Rewolucja123 nic nie pomyliłem, śmieszyło mnie tylko ze młodzian musi pokazywać staremu koniowi gdzie ma grać ;)
1
Gavi dyryguje Carvajalem ;)
3
Tak szybki tor, bandy to po co daja te tarki na kilku zakrętach ? Przeciez jak wyjada za linie w kwali to im skasują czas a podczas wyścigu tez dostaną ostrzeżenia i kary za wyjazdy a tak najeżdżają na te tarki i ich podbija i kolejny moze zrobic Micka…
3
A jednak Checo ;) mega ciekawie tam na przodzie
0
@notrac ogladam na nc+ i dramat, jakbym viaplay włączył XD
I to tylko ten kanał bo reszta ok
0
Tez macie taka beznadziejna jakość na Polsat Sport PPV 5 z meczu Hiszpanii ? Jakbym sobie mecz na necie odpalił taka pikseloza
2
Toto why ? Chlip, chlip :’(
1
Mbappe-Lewy-Salah ale to będzie chodziło ;) juz zapomniałem o Fatim…
1
@Image ponoć ojciec Mbappe chciał zeby dołączył do Barcy dawno temu ;)
2
https://www.instagram.com/reel/CbK9hHnPdSX/?utm_medium=copy_link
XD
2
@monsterrize gdzies czytałem ze tak czy siak będą musieli podać ta kwote w jakichs rozliczeniach
1
@macio_944 CzesioBall
0
Mamma Mia! Wiecej dodawać nie trzeba.
Barella zjazd a tak sie nim jaralem i chciałem do Barcy :/
1
@Kos111 mozna by miec takie skrzydełka a do tego Auba, Torres, Fati ktorzy moga zagrać i na 9 i na skrzydle
Tylko by to oznaczało pozbycie sie Depaya, Nazario. Odejście Dembele i Luuka.
Ewentualnie jeszcze pozostawić Adasia jezeli zgodzi sie byc rezerwowym.
1
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,28256540,nie-do-wiary-uefa-potwierdza-ze-ma-gdzies-wojne-w-ukrainie.html#do_w=107&do_v=422&do_st=RS&do_sid=775&do_a=775&s=SMT_Link_1
Cyrk i kpina, pajace uefowskie