SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wichniarek w viaplay ? Odszedł z Polsatu ?
0
@szymon6847 Eric nieslugo chyba zastapi Busiego
1
@Sulimo bo to jest jelop
2
Patrze na ta powtórkę Franka i sie nadal zastanawiam jakim cudem nie pruł od razu po krótkim… przeciez to sie az prosiło…
2
Auba prawie ehh poprzeczka
3
Ani jednego wiecej meczu z Orsato. Mam dosyc tego dziadyge
0
Jest tak k***a Pedri !
0
Sory Franek do zmiany
0
Orsato to jest pała
2
Hahah 1 faul i kartka a turasy kopia od 1 minuty i nic
1
Jezu trenujcie te strzały… ileż mozna prac po trybunach zza 16 nastki
1
Eh po golu Franka by sie inaczej grało
0
Ten Orsato jest tak cienki, kiedy pójdzie na emeryturę ?
1
3 faul bez żadnej reakcji sędziego, sami ich nakręcają
0
Kopia na oczach sędziego a ten siwy dziad nic
0
Gdzie sa kartki dla Turków ? Beznadziejny sędzia do takiego meczu
0
Co k***a robi Garcia
1
Ja pier**** czemu nie po krótkim ? Szukaja tego długiego i zawsze przestrzelone
0
Ferran z dystansu powoli jak Dembele tylko trybuny
0
@pt9 cos nie wiemy o LM ?
2
Xavi zyebales dawaj Araujo bo Garcia przegra ten mecz
0
Gomis jaki cienki
0
Garcia obsrany po kolana
0
@Pogba a co sie stało ?
2
Przeciez to jest dramat z tymi agentami piłkarzy… z jakiej paki mamy płacić grubemu i ojcu ze spłodził piłkarza ?
Fifa i Uefa sie powinna tym zająć. Jak jakis piłkarz chce miec „świetnego” agenta to niech mu powie „słuchaj stary wynegocjuj mi taka pensje zebym był zadowolony i mogl jeszcze Ciebie oplacic” np 10 mln rocznie z czego 8 do kieszeni piłkarza a 2 dla agenta za to ze dla niego pracuje i mu wywalczą bajeczny kontrakt. Przeciez to pracownik piłkarza a nie klubu.
Co innego jak klub sobie opłaca np skauta czy agenta w takiej Brazylii zeby śledził i wyławiał jakies talenty.
A nie ze oni sobie bezczelnie doją jakis klub.
10
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1504376892299923456
A kasa dla mamy gdzie ?
1
@Tasde ja juz dałem sobie spokoj po 2 sezonie ;) najważniejsze ze sledze F1 na bieżąco ;)
0
@MrCental niestety za pozno na taki ruch ale szkoda ze jakis czas temu nie wymieniliśmy Dembele za Neymara. Jeszcze wtedy mozna było Neya odbudować a teraz juz po zawodach, wtopimy wszystko co wpakowaliśmy w Dembele
0
@messi564 liczyłem na atut własnego boiska i Vlaho niestety jak zwykle 1 błąd
0
@messi564 takie kluby zawsze sa faworytem