0

Wichniarek w viaplay ? Odszedł z Polsatu ?

0

@szymon6847 Eric nieslugo chyba zastapi Busiego

1

@Sulimo bo to jest jelop

2

Patrze na ta powtórkę Franka i sie nadal zastanawiam jakim cudem nie pruł od razu po krótkim… przeciez to sie az prosiło…

2

Auba prawie ehh poprzeczka

3

Ani jednego wiecej meczu z Orsato. Mam dosyc tego dziadyge

0

Jest tak k***a Pedri !

0

Sory Franek do zmiany

0

Orsato to jest pała

2

Hahah 1 faul i kartka a turasy kopia od 1 minuty i nic

1

Jezu trenujcie te strzały… ileż mozna prac po trybunach zza 16 nastki

1

Eh po golu Franka by sie inaczej grało

0

Ten Orsato jest tak cienki, kiedy pójdzie na emeryturę ?

1

3 faul bez żadnej reakcji sędziego, sami ich nakręcają

0

Kopia na oczach sędziego a ten siwy dziad nic

0

Gdzie sa kartki dla Turków ? Beznadziejny sędzia do takiego meczu

0

Co k***a robi Garcia

1

Ja pier**** czemu nie po krótkim ? Szukaja tego długiego i zawsze przestrzelone

0

Ferran z dystansu powoli jak Dembele tylko trybuny

0

@pt9 cos nie wiemy o LM ?

2

Xavi zyebales dawaj Araujo bo Garcia przegra ten mecz

0

Gomis jaki cienki

0

Garcia obsrany po kolana

0

@Pogba a co sie stało ?

2

Przeciez to jest dramat z tymi agentami piłkarzy… z jakiej paki mamy płacić grubemu i ojcu ze spłodził piłkarza ?
Fifa i Uefa sie powinna tym zająć. Jak jakis piłkarz chce miec „świetnego” agenta to niech mu powie „słuchaj stary wynegocjuj mi taka pensje zebym był zadowolony i mogl jeszcze Ciebie oplacic” np 10 mln rocznie z czego 8 do kieszeni piłkarza a 2 dla agenta za to ze dla niego pracuje i mu wywalczą bajeczny kontrakt. Przeciez to pracownik piłkarza a nie klubu.
Co innego jak klub sobie opłaca np skauta czy agenta w takiej Brazylii zeby śledził i wyławiał jakies talenty.
A nie ze oni sobie bezczelnie doją jakis klub.

10

1

@Tasde ja juz dałem sobie spokoj po 2 sezonie ;) najważniejsze ze sledze F1 na bieżąco ;)

0

@MrCental niestety za pozno na taki ruch ale szkoda ze jakis czas temu nie wymieniliśmy Dembele za Neymara. Jeszcze wtedy mozna było Neya odbudować a teraz juz po zawodach, wtopimy wszystko co wpakowaliśmy w Dembele

0

@messi564 liczyłem na atut własnego boiska i Vlaho niestety jak zwykle 1 błąd

0

@messi564 takie kluby zawsze sa faworytem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?