SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ah ze sie nie zabrał z tym Auba…
Klementynka to moze byc jeszcze ciekawie
1
Pedri cyborg ;)
0
Dawac jeszcze 1 do przerwy i zmiany na 2 polowe
0
Co ten Busi dzis zagrywa :/
1
Auba ! Mamy w koncu 9
0
Osa juz stoi będzie goleada
7
Co komentator rzucił tekstem z ta pralka ;)
1
Nareszcie, mozesz nie miec dryblingu i szybkości ale masz konczyc jak Villa
0
Ferran zejść i uderzyć… musisz sie przelamac z dystansu
0
Jak Osa siądzie to będzie goleada, fajnie by było
1
Bardzo fajnie, sędzia nie boi sie wyciągać kartek.
1
@Filipfcb2000 a wszyscy znow sie nabrali
0
Czemu nie Auba ???
1
@Firestone głowa również nie pracuje
0
@Virusk3 identycznie mam juz od dluzszego czasu
0
Standardowy Dembele x2… ehh
0
Standardowy Dembele… po co wyjsc z setka lepiej sie zaplatać
1
Aj jakby ta wrzutka przeszła to Pedri powinien byc z golem
2
X3 Garcia w Osasunie i jeszcze jeden w Barcy ;)
5
Dembele ani strzelić ani wrzucic…
3
Niektórzy chyba nie pamiętają meczu z Celticiem albo innymi autobusami skoro narzekają. Ciezko sie gra przeciwko takiej murarce
3
Wymordujcie chociaz to 1-0 ale rewanż będzie piekielnie trudny
0
Standardowy Dembele, zejście do środka a strzał i tak trybuny… chociaz raz by mu sie Modric z dystansu włączył
5
Bez sporej zaliczki będzie ciezko na wyjezdzie. Zrobią tam kibice kocioł i nasi znow narobią w gacie jak PSG
0
Dużo tych wrzutek ale wiekszosc bez pomysłu
0
Jezu Adaś z pierwszej
1
Busi sęk ale nie taki jak Luuk
0
Nie bylo mnie chwile i co to za beznadziejne zmiany :/
0
Już na czas grają ? ;)
0
Uwielbiam takich wariatów jak Adaś ;)