6

Ah ze sie nie zabrał z tym Auba…
Klementynka to moze byc jeszcze ciekawie

1

Pedri cyborg ;)

0

Dawac jeszcze 1 do przerwy i zmiany na 2 polowe

0

Co ten Busi dzis zagrywa :/

1

Auba ! Mamy w koncu 9

0

Osa juz stoi będzie goleada

7

Co komentator rzucił tekstem z ta pralka ;)

1

Nareszcie, mozesz nie miec dryblingu i szybkości ale masz konczyc jak Villa

0

Ferran zejść i uderzyć… musisz sie przelamac z dystansu

0

Jak Osa siądzie to będzie goleada, fajnie by było

1

Bardzo fajnie, sędzia nie boi sie wyciągać kartek.

1

@Filipfcb2000 a wszyscy znow sie nabrali

0

Czemu nie Auba ???

1

@Firestone głowa również nie pracuje

0

@Virusk3 identycznie mam juz od dluzszego czasu

0

Standardowy Dembele x2… ehh

0

Standardowy Dembele… po co wyjsc z setka lepiej sie zaplatać

1

Aj jakby ta wrzutka przeszła to Pedri powinien byc z golem

2

X3 Garcia w Osasunie i jeszcze jeden w Barcy ;)

5

Dembele ani strzelić ani wrzucic…

3

Niektórzy chyba nie pamiętają meczu z Celticiem albo innymi autobusami skoro narzekają. Ciezko sie gra przeciwko takiej murarce

3

Wymordujcie chociaz to 1-0 ale rewanż będzie piekielnie trudny

0

Standardowy Dembele, zejście do środka a strzał i tak trybuny… chociaz raz by mu sie Modric z dystansu włączył

5

Bez sporej zaliczki będzie ciezko na wyjezdzie. Zrobią tam kibice kocioł i nasi znow narobią w gacie jak PSG

0

Dużo tych wrzutek ale wiekszosc bez pomysłu

0

Jezu Adaś z pierwszej

1

Busi sęk ale nie taki jak Luuk

0

Nie bylo mnie chwile i co to za beznadziejne zmiany :/

0

Już na czas grają ? ;)

0

Uwielbiam takich wariatów jak Adaś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?