SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech ze ten Lahoz juz skończy ta karierę bo patrzyc na niego nie moge.
0
Bayern wyszedł 3 obrońcami z czego jeden to PO, 2 pomocnikami a cała reszta to napastnicy. Stłamszenie rywala pressingiem i dobre decyzje w ataku skutkują wysokim wynikiem
0
@MESSIah16 na Wołyniu nie mordowali pod flaga Ukrainy tylko bandery
1
Głupota Salzburga ale no musiał bo teraz by juz strzelił a nie tak jak w 1 minucie
0
@Kamilos84 z podniecenia jak Lewy przy piłce
1
@arasz1819 zdjąć emblematy, systemy NATO, zmienic malowanie lekko i skad ruski będą wiedziec czy to nasze czy nie
1
@Hubsao badan na pochodzenie nie trzeba ;) wyryte na twarzy
0
Lewy maści setkę na dzien dobry
0
Co Bayern w ofensywie
0
Salzburg skład taki jak w 1 meczu czy nie ?
2
Dzięki dziady we Włoszech… jak postawisz under to nawala goli jak zagrasz over to pyta… człowiek nawet paru groszy zarobic nie moze :/
Tak przy okazji to w Serie A tez jest ten 1xbet czemu jeszcze nie zerwali z nimi umowy ?
4
Manchester is Blue ;)
1
@barcanawieki sa ludzie na tym swiecie co całe życie czekali by moc powojowac z Rosja
1
@VamosRakieta ciekawe co bys napisał jakby jednak zmarnował a tez mu sie zdarzało
1
@Emhyr jeszcze nie potrafi sie odnaleźć gdyby to on był w sytuacjach Franka albo paru Torresa to by wsadził, kwestia tez ze probowal wychodzic a czasami nie wybierali akurat jego
1
@Bartek22 https://soccercatch.com/matches/18165982/elche-vs-fc-barcelona#media
Klikasz 1st half a z reszta sobie poradzisz
0
https://transfery.info/aktualnosci/dyrektor-szachtara-donieck-z-apelem-do-rosjan-po-smierci-trenera-juniorow-wasze-milczenie-wspoludzial-w-masowym-mordzie/162918
Wow ale mocny tekst
0
Zamiast tej reki wolałbym teraz karnego na Adamie
2
Klękać przed Mareczkiem
0
Pique pokazał kartke za pyskówkę a im co ?
4
Mieli szanse zamknac mecz to teraz będzie nerwówka
0
Czemu nie nacisną i nie wsadza 3 tylko teraz stopuje akcje. Zeby sie jeszcze na tym nie przejechali juz wystarczajaco baboli w tym sezonie
0
Wsadził Depay !
0
Uff ktos przeciwko nam odstawia Lengleta :)
1
Jezu prosze chociaz jedna bramka i do domu
1
Gość z Elche potrafił zmieścić przy słupku a Ferran wiadomo w bramkarza…
1
Wiec jednak bez Luuka
0
City juz prowadzi ?
0
Za kogo on chce wpuścić Nico ? Ostatnio ma słabe wejścia :/
0
Klękać przed Mareczkiem