SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadal za wolno podania. Ok jest mokro ale sie prosi zeby szybciej podawać do wolnego kolegi. Co oni nigdy nie widzieli Barcy Pepa ?
Im dluzej zwlekają z podaniem tym rywal szybciej sie ustawia albo podwaja
1
@Kosteq73 jego gra podoba mi sie bardziej niz Pedriego i Gaviego
0
Nico jest piękny. Ależ ciąg do przodu szkoda ze koledzy nie pomagają
0
Nie potrafimy wyjsc z kontra. Za mało sie ich podłącza i trzeba wycofywać
1
Jazda ! Zapieprzac !
5
Xavi pijany czy niespełna rozumu ? Rozumiem, ze jest szpital ale granie Klementynka na obronie w 3 w tak ważnym meczu to jakby wyciągnąć zawleczkę z granatu i liczyć ze nie wybuchnie…
0
@Barca445 znowu Payet ? Chłop ma magnes chyba
Szklana butelka ?
0
Kolejny raz mecz Marsylii przerwany ?
0
No coz szkoda :/
0
Jakoś mozna walczyć koło w koło ? Na Silverstone sie nie dało
0
@Dertinho za to Alonso prawie skręcił w Maxa na starcie…
0
Alonso jak mozesz ułatwiać serkowi ?
1
Który debil wypchnął Maxa gdy szedł po 2 miejsce ?
0
@kuz nabiera prędkości ;)
0
@PatrykBarca Zizou jest wolny
1
@MarioVeB! Chyba ostatni raz Ci odp. Kto jest niby lepszy ? Pechowe przebicie w Baku gdzie Max dowoził spokojne zwycięstwo. W Silverstone piękne zachowanie fair play Hamiltona i Max kolejny raz bez pkt ( za co Max oddal mu we Włoszech zeby nie było). Węgry to głupota Bottasa w tamtych warunkach i szkoda tylko innych kierowców a nie tego czopka.
Gdyby Max dowiozl te wyścigi to mistrzostwa by sie juz rozstrzygały wiec jeszcze raz zapytam kto jest niby lepszy ?
2
No cóż Baku, Silverstone i Węgry… Hamilton nie powinien mieć w ogóle szans w tym sezonie ale podłączyli go do prądu. Jednak jeszcze jest szansa ze jego również ktoś „wywiezie” oczywiście w duchu fair play jak to było przeciez na Silverstone i Węgrzech ;)
2
Przecież to jest dramat, kazdy z nas moglby narobić dymu i chlewu a potem wejsc za taka kase do oktagonu, dac sie poobijać 2/3 rundy a potem sie zdyskwalifikować i bez ciężkiego nokautu wrócić sobie do domu…
7
Dajcie wygrać normalnie Arkowi najlepiej nokautem pomimo tych nieczystych zagrań Murana bo dalej będzie trwać saga…
3
Kończ to Arek nokautem
1
Arek kończ tego dziada bo sie skompromitujesz ze sie tyle trzyma jak Malczynski poleciał po sekundach
0
Nowy poziom blokowania ciosów twarzą ! Muran wyglada jakby chciał udusić Arka bo leci tylko z otwartymi rękami na niego
0
@Transu96 skompromitował sie z tlenem bo miał problem ze zdrowiem w trakcie walki ?
0
Team Aroy ! Szczegolnie ze pochodzę z miejscowości blisko jego pochodzenia i znam jego rodzine ;)
0
Powinni zrobic cos takiego jak jest narysowane na ringu taki mały oktagon
2
Jak młody muran tak śmiertelnie kontuzjowany to ja na jego miejscu bym siedział w domu i staral sie jak najmniej ruszac a ten tymczasem kreci szyja dookoła
0
Ciekawe co na ta orkę rodzice ktorzy wzięli swoje dzieci na ta gale ;)
2
29-28 buhaha a wczesniej 60-53
0
Najpierw przekręt a teraz podbija mu statystyki Boxdelem. Dlatego nie zamierzam im płacić ;)
6
Wrzosek powinien wygrać, pełno strzałów na ten pusty łeb Kasjo