0

Nadal za wolno podania. Ok jest mokro ale sie prosi zeby szybciej podawać do wolnego kolegi. Co oni nigdy nie widzieli Barcy Pepa ?
Im dluzej zwlekają z podaniem tym rywal szybciej sie ustawia albo podwaja

1

@Kosteq73 jego gra podoba mi sie bardziej niz Pedriego i Gaviego

0

Nico jest piękny. Ależ ciąg do przodu szkoda ze koledzy nie pomagają

0

Nie potrafimy wyjsc z kontra. Za mało sie ich podłącza i trzeba wycofywać

1

Jazda ! Zapieprzac !

5

Xavi pijany czy niespełna rozumu ? Rozumiem, ze jest szpital ale granie Klementynka na obronie w 3 w tak ważnym meczu to jakby wyciągnąć zawleczkę z granatu i liczyć ze nie wybuchnie…

0

@Barca445 znowu Payet ? Chłop ma magnes chyba
Szklana butelka ?

0

Kolejny raz mecz Marsylii przerwany ?

0

No coz szkoda :/

0

Jakoś mozna walczyć koło w koło ? Na Silverstone sie nie dało

0

@Dertinho za to Alonso prawie skręcił w Maxa na starcie…

0

Alonso jak mozesz ułatwiać serkowi ?

1

Który debil wypchnął Maxa gdy szedł po 2 miejsce ?

0

@kuz nabiera prędkości ;)

0

@PatrykBarca Zizou jest wolny

1

@MarioVeB! Chyba ostatni raz Ci odp. Kto jest niby lepszy ? Pechowe przebicie w Baku gdzie Max dowoził spokojne zwycięstwo. W Silverstone piękne zachowanie fair play Hamiltona i Max kolejny raz bez pkt ( za co Max oddal mu we Włoszech zeby nie było). Węgry to głupota Bottasa w tamtych warunkach i szkoda tylko innych kierowców a nie tego czopka.
Gdyby Max dowiozl te wyścigi to mistrzostwa by sie juz rozstrzygały wiec jeszcze raz zapytam kto jest niby lepszy ?

2

No cóż Baku, Silverstone i Węgry… Hamilton nie powinien mieć w ogóle szans w tym sezonie ale podłączyli go do prądu. Jednak jeszcze jest szansa ze jego również ktoś „wywiezie” oczywiście w duchu fair play jak to było przeciez na Silverstone i Węgrzech ;)

2

Przecież to jest dramat, kazdy z nas moglby narobić dymu i chlewu a potem wejsc za taka kase do oktagonu, dac sie poobijać 2/3 rundy a potem sie zdyskwalifikować i bez ciężkiego nokautu wrócić sobie do domu…

7

Dajcie wygrać normalnie Arkowi najlepiej nokautem pomimo tych nieczystych zagrań Murana bo dalej będzie trwać saga…

3

Kończ to Arek nokautem

1

Arek kończ tego dziada bo sie skompromitujesz ze sie tyle trzyma jak Malczynski poleciał po sekundach

0

Nowy poziom blokowania ciosów twarzą ! Muran wyglada jakby chciał udusić Arka bo leci tylko z otwartymi rękami na niego

0

@Transu96 skompromitował sie z tlenem bo miał problem ze zdrowiem w trakcie walki ?

0

Team Aroy ! Szczegolnie ze pochodzę z miejscowości blisko jego pochodzenia i znam jego rodzine ;)

0

Powinni zrobic cos takiego jak jest narysowane na ringu taki mały oktagon

2

Jak młody muran tak śmiertelnie kontuzjowany to ja na jego miejscu bym siedział w domu i staral sie jak najmniej ruszac a ten tymczasem kreci szyja dookoła

0

Ciekawe co na ta orkę rodzice ktorzy wzięli swoje dzieci na ta gale ;)

2

29-28 buhaha a wczesniej 60-53

0

Najpierw przekręt a teraz podbija mu statystyki Boxdelem. Dlatego nie zamierzam im płacić ;)

6

Wrzosek powinien wygrać, pełno strzałów na ten pusty łeb Kasjo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?