1

Dawaj Sharletto bierz sie za tego ogóra ;)

2

Piękny będzie miała Alfa skład, pokraka i drugi Mazespin ;)

0


Lecymy duur ;)

3

Eh żaden czopek nie potrafił zatrzymać Hamiltona. Liczylem na Fernando i Daniela a w ostateczności na Gasly’ego ale niestety

0

@Ascend nie zmienia to faktu ze to Sainz odbił w jego stronę i przez to go wypchnął

0

Max sie boi o bolid bo jutrzejsze pkt będą najważniejsze a Sainz debil go wypycha

0

Umtiti w Paryżu ? Jak mu tak tęskno za Francja niech poszuka sobie klubu nawet za chociaż 5-10 mln i oby zszedł z dwucyfrowej liczby wynagrodzenia w Barcy ;)

28

Xavi już jest, Alves nadchodzi, Puyol niedługo. Wymienić Inieste na Roberto i dzwonić po Leo, ze głupia sprawa wyszła i tak w ogóle pensja Aguero sie zwolni moze wroci i lecimy po tryplet ;)

0

Pięknie sie popisali Szwedzi…
Wyczuwam baranzyk z nami ;)

0

@szymon6847 niby tak ale według mnie jego prime minął razem z MŚ2018

0

Na jednej ze stron o tematyce Barcy mignął mi jakiś obrazek, że niby Xavi chce „darmowego” Brozovicia skoro ten się ostatni nam zaoferował…

2

Który trener wszedł do drużyny i z miejsca praktycznie odmienił oblicze drużyny ? Ja na szybko przypominam sobie w ostatnim czasie Tuchela w Chelsea i Flicka w Bayernie ;)

0

Jednak nie obejrzę 3 mapy. Zostaje na noc jeszcze Brooklyn ;)

1

Teraz s1mple odpowiada niko

0

Co gość nic nie gra i nagle wygrywa mega wazna rundę

2

No to chyba obejrzałem 3 mapę ;) G2 jak Barca ;)

0

I teraz pytanie Brooklyn czy 3 mapa Majora ? Chyba ze NaVi jakims cudem to wyciągnie

1

@MesQueUnClub96 Max Max Max super Max ;)

1

Max i Checo piękny duet ! Szkoda, ze tak późno dowożą obaj

0

Ta sekunda straty Pereza zaważy na wszystkim. Miał mniej niz sekunda i cos sie stało bo nagle było ponad 2 :/

0

@mekston Toto robi w gacie, cos pięknego

1

Hahah Max chciał przyblokować Bottasa zeby nie odebrał mu pkt ;) Uwielbiam go hahah

0

Coś sie stało, Perez stracił troche, moze braknąć okrążeń o ile utrzyma tempo :/

1

Jazda Checo ! Robisz z niego burrito ;)

0

Perez co odrabia ale boje sie ze braknie czasu na wyprzedzenie w bezpośredniej walce

0

Eh czemu nie próbowali podciąć Hamiltona Perezem… a nóż Mercedes popełniłby błąd pod presja…

4

@Kamiloza91 lepiej postawic na kogos młodszego

1

@mekston blokował Hamiltona ;)

0

0

Max Max Max !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?