SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dawaj Sharletto bierz sie za tego ogóra ;)
2
Piękny będzie miała Alfa skład, pokraka i drugi Mazespin ;)
0
Lecymy duur ;)
3
Eh żaden czopek nie potrafił zatrzymać Hamiltona. Liczylem na Fernando i Daniela a w ostateczności na Gasly’ego ale niestety
0
@Ascend nie zmienia to faktu ze to Sainz odbił w jego stronę i przez to go wypchnął
0
Max sie boi o bolid bo jutrzejsze pkt będą najważniejsze a Sainz debil go wypycha
0
Umtiti w Paryżu ? Jak mu tak tęskno za Francja niech poszuka sobie klubu nawet za chociaż 5-10 mln i oby zszedł z dwucyfrowej liczby wynagrodzenia w Barcy ;)
28
Xavi już jest, Alves nadchodzi, Puyol niedługo. Wymienić Inieste na Roberto i dzwonić po Leo, ze głupia sprawa wyszła i tak w ogóle pensja Aguero sie zwolni moze wroci i lecimy po tryplet ;)
0
Pięknie sie popisali Szwedzi…
Wyczuwam baranzyk z nami ;)
0
@szymon6847 niby tak ale według mnie jego prime minął razem z MŚ2018
0
Na jednej ze stron o tematyce Barcy mignął mi jakiś obrazek, że niby Xavi chce „darmowego” Brozovicia skoro ten się ostatni nam zaoferował…
2
Który trener wszedł do drużyny i z miejsca praktycznie odmienił oblicze drużyny ? Ja na szybko przypominam sobie w ostatnim czasie Tuchela w Chelsea i Flicka w Bayernie ;)
0
Jednak nie obejrzę 3 mapy. Zostaje na noc jeszcze Brooklyn ;)
1
Teraz s1mple odpowiada niko
0
Co gość nic nie gra i nagle wygrywa mega wazna rundę
2
No to chyba obejrzałem 3 mapę ;) G2 jak Barca ;)
0
I teraz pytanie Brooklyn czy 3 mapa Majora ? Chyba ze NaVi jakims cudem to wyciągnie
1
@MesQueUnClub96 Max Max Max super Max ;)
1
Max i Checo piękny duet ! Szkoda, ze tak późno dowożą obaj
0
Ta sekunda straty Pereza zaważy na wszystkim. Miał mniej niz sekunda i cos sie stało bo nagle było ponad 2 :/
0
@mekston Toto robi w gacie, cos pięknego
1
Hahah Max chciał przyblokować Bottasa zeby nie odebrał mu pkt ;) Uwielbiam go hahah
0
Coś sie stało, Perez stracił troche, moze braknąć okrążeń o ile utrzyma tempo :/
1
Jazda Checo ! Robisz z niego burrito ;)
0
Perez co odrabia ale boje sie ze braknie czasu na wyprzedzenie w bezpośredniej walce
0
Eh czemu nie próbowali podciąć Hamiltona Perezem… a nóż Mercedes popełniłby błąd pod presja…
4
@Kamiloza91 lepiej postawic na kogos młodszego
1
@mekston blokował Hamiltona ;)
0
@against_modern_football wlasnie ;)
0
Max Max Max !!!