SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i znowu rywal wjechał jak do siebie.
Ja nie wiem jak to jest ze jedna akcja rywala i to od razu jest bramkowa. W 1 połowie Alaves tez miało jedna jedyna główkę i jakby rywal lepiej dołożył głowę to byłoby 1-0
1
No no Depay. Masz byc taki jak teraz albo na samym poczatku, nie ma pol środka ;)
0
@FioletoweOczy jest La Masia, sa wymiany, sa wolni agenci jak ktos chce to potrafi a nie jak barto po 100 mln na lewo i prawo
0
@paweldunajecfcb Messi ich ogranicza ;)
1
@Neutral kazdy chyba tak ma ze jak pojawia sie ktos nowy to chces go zobaczyc w akcji
0
Trzeba to sobie jasno i szczerze powiedzieć, ze jak kolejny trener nie pomoże to czas brać sie za wyminę kadry bo moze to trener nie jest największym problemem.
0
@Kitek1640 tylko w Barcy takie cuda
0
No to sie naoglądałem Aguero…
0
Powiedzcie mi gdzie sie podział Depay z pierwszego meczu co pięta sobie przerzucił piłkę nad rywalem albo gdy pakował rakietę Bilbao ?
1
@Spoko_Hala_Fan ale nadal za wolno
0
Alaves juz gra na czas ;)
0
@aligator ale takie cos jest od razu tak jak np Depay z Fatim
0
Nie ma chemii między Aguero a Depayem
0
Wszystko fajnie, próbują cos ale nadal wiele rzeczy za wolno. Tak jak np zamiast od razu z pomocy zmienic ciężar na stronę Desta zeby zaskoczyć rywala to piłka przechodzi przez obu stoperów i dopiero dociera na skrzydło ale to za duzo czasu dla rywala który sie przesunie.
Albo wiele razy prosi sie zeby zagrać od razu do przodu i uruchomić kogos a Busi tylko wszerz. Co on nie pamieta jak grał kiedys ? Przeciez jakby sobie włączył kompilacje siebie od 2008 to by sie za głowę chwycił jak dało sie kiedys podawać. Młodzi wiem ze moga sie bać ale kurde on ?
1
Mingueza wrzucony na karuzele ze az nie wie co sie dzieje
0
@kejdzi próbujesz byc śmieszny ale nie jestes ;)
0
Po składach to dalej Barca Koemana tylko Mingueza za kontuzjowanego Roberto
0
Pierwsze połowy PSG to miód na moje serce ;) mam nadzieje ze tym razem nie wyciągną tego na farcie w końcówce
0
To jest po prostu dramat ze Atletico robi 2 karne Levante i uwala tyle kasy…
1
@NorbiTBOB ja juz od paru lat na to czekam, najgorsze ze w tej kadrze nie widać ani krzty ambicji
1
Cały czas nie moge zrozumiec jak Atletico takim składem moze meczyc tak ciagle bule…
1
Obserwujecie kto na IG nie pożegna Koemana ? Ja na razie wychwyciłem Umtitiego i Puiga ;)
2
@GadulkiGembulki_FCB złoto ;)
2
@MesQueUnClub96 albo jak w dwumeczu z Realem ;) dadzą nadzieje na wyrzucenie Realu zza burty a potem sami oglądają na tablecie co będzie…
3
@Kgorecki2500 to tak jak z moja dieta od jutra ;)
2
Przynajmniej Bayern również wyklucza sie z walki o potrójna koronę tak samo jak my XD
0
Chcialbym zeby Demir cos strzelił by mogl dostać szanse z innym trenerem jeszcze…
0
Historia zatoczy koło, Rudy powinien byc wywalony na zbity pysk z kolejnego klubu…
0
Powinno byc z 10 min ale ok…
0
Rayo prosze wbij ta 2 i skończ męczarnie