0

No i znowu rywal wjechał jak do siebie.
Ja nie wiem jak to jest ze jedna akcja rywala i to od razu jest bramkowa. W 1 połowie Alaves tez miało jedna jedyna główkę i jakby rywal lepiej dołożył głowę to byłoby 1-0

1

No no Depay. Masz byc taki jak teraz albo na samym poczatku, nie ma pol środka ;)

0

@FioletoweOczy jest La Masia, sa wymiany, sa wolni agenci jak ktos chce to potrafi a nie jak barto po 100 mln na lewo i prawo

0

@paweldunajecfcb Messi ich ogranicza ;)

1

@Neutral kazdy chyba tak ma ze jak pojawia sie ktos nowy to chces go zobaczyc w akcji

0

Trzeba to sobie jasno i szczerze powiedzieć, ze jak kolejny trener nie pomoże to czas brać sie za wyminę kadry bo moze to trener nie jest największym problemem.

0

@Kitek1640 tylko w Barcy takie cuda

0

No to sie naoglądałem Aguero…

0

Powiedzcie mi gdzie sie podział Depay z pierwszego meczu co pięta sobie przerzucił piłkę nad rywalem albo gdy pakował rakietę Bilbao ?

1

@Spoko_Hala_Fan ale nadal za wolno

0

Alaves juz gra na czas ;)

0

@aligator ale takie cos jest od razu tak jak np Depay z Fatim

0

Nie ma chemii między Aguero a Depayem

0

Wszystko fajnie, próbują cos ale nadal wiele rzeczy za wolno. Tak jak np zamiast od razu z pomocy zmienic ciężar na stronę Desta zeby zaskoczyć rywala to piłka przechodzi przez obu stoperów i dopiero dociera na skrzydło ale to za duzo czasu dla rywala który sie przesunie.
Albo wiele razy prosi sie zeby zagrać od razu do przodu i uruchomić kogos a Busi tylko wszerz. Co on nie pamieta jak grał kiedys ? Przeciez jakby sobie włączył kompilacje siebie od 2008 to by sie za głowę chwycił jak dało sie kiedys podawać. Młodzi wiem ze moga sie bać ale kurde on ?

1

Mingueza wrzucony na karuzele ze az nie wie co sie dzieje

0

@kejdzi próbujesz byc śmieszny ale nie jestes ;)

0

Po składach to dalej Barca Koemana tylko Mingueza za kontuzjowanego Roberto

0

Pierwsze połowy PSG to miód na moje serce ;) mam nadzieje ze tym razem nie wyciągną tego na farcie w końcówce

0

To jest po prostu dramat ze Atletico robi 2 karne Levante i uwala tyle kasy…

1

@NorbiTBOB ja juz od paru lat na to czekam, najgorsze ze w tej kadrze nie widać ani krzty ambicji

1

Cały czas nie moge zrozumiec jak Atletico takim składem moze meczyc tak ciagle bule…

1

Obserwujecie kto na IG nie pożegna Koemana ? Ja na razie wychwyciłem Umtitiego i Puiga ;)

2

2

@MesQueUnClub96 albo jak w dwumeczu z Realem ;) dadzą nadzieje na wyrzucenie Realu zza burty a potem sami oglądają na tablecie co będzie…

3

@Kgorecki2500 to tak jak z moja dieta od jutra ;)

2

Przynajmniej Bayern również wyklucza sie z walki o potrójna koronę tak samo jak my XD

0

Chcialbym zeby Demir cos strzelił by mogl dostać szanse z innym trenerem jeszcze…

0

Historia zatoczy koło, Rudy powinien byc wywalony na zbity pysk z kolejnego klubu…

0

Powinno byc z 10 min ale ok…

0

Rayo prosze wbij ta 2 i skończ męczarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?