SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wole Formule do obiadu niz do kolacji ale lecimy ;)
1
@kiper09 wiecznie spóźniony na PO bo sie czuje jaki SO i sie przykleja niepotrzebnie do jednego ze stoperów…
1
Tragedia, praktycznie wybijamy na pale z pola karnego.
1
Zaczęliśmy wyglądać jak ślimaki a rywal jakby był na speedzie
1
Ależ akcja Franka mogła dac spokoj… szkoda ze to nie wpadło, potrzebne mu to było
9
Tak masz grać Franek…
1
Demir całkiem spalony po Bilbao… ale go Koeman skończył tym meczem. Było wiadomo ze zrobią z niego tam mielonke rzeźnicy z Bilbao
1
Stawiać domu na Celte… my w drugiej połowie stoimy
0
W ogole teraz ogarnalem ze Alba sobie przeszczepik włosów zafundował ;)
0
Mamy dzis fuksa, spokojnie mogło byc juz 3-3
0
Alba 2 asysty a po 2 chyba ani jednego celnego dośrodkowania…
0
Mingueza jest zbyt elektryczny na tym PO
1
@Kubox mamy swojego Goretzke
1
Napisze to kolejny raz… Nico jest przepiękny !
1
Mingueza sie nie nadaje na PO, on sie cały czas czuje jak SO. Jakby pilnował bardziej boku to jeszcze zdążyłby skasować ten atak a tak przyklejony do SO i dziura na boku
0
No no Lenglet broni jajami. Dej Boże ze wstał dzis i mu cos przeskoczyło i nie będzie walił takich baboli
6
Nie podoba mi sie granie bocznymi obrońcami na skrzydle…
0
Nico jest piękny ;)
3
Nico rośnie w oczach ;) juz myslalem ze Koeman po Atletico go zniszczył ;)
1
Odważny Nico jest przepiękny ! Mamy swojego Goretzke
0
To nie Denis jest taki genialny tylko my sie nadal złe ustawiamy w obronie ;)
0
Ale wsadził ! Tylko takiego chce Cie ogladac !!
0
2 minuta i juz gorąco
2
@GeneralXavi sa tez historie jak „The Special Five” specjalnie karze orać murawę przed Barca ;)
0
@Archie u Koemana nie grali Ci na których sie uwziął ;)
4
Ja was tylko proszę, po 3 meczach nie piszcie „karakanie wracaj do Doha”. Jak sie nie uda to trudno a nóż powtórzymy piękna historie Pepa, trzeba próbować wszystkiego.
Mimo iz Xavi nie był moim 1 wyborem bo jednak wolałbym zeby przyszedł po erze Messiego, Busiego i Pique a bardziej chciałem tutaj Ten Haga (który juz raz zbudował potwora którego rozkupili a teraz ponownie pokazuje ze potrafi zrobic cos z niczego) to trzeba Generała wspierać z całych sił.
Jako cule jestem tez pełen obaw, ponieważ wszystkie decyzje które sa podejmowane teraz moga sprawic, ze odbijemy sie od dna ale tez moga doprowadzić do tego ze na tym dnie pozostaniemy na dluzej.
Oby jednak jak najszybciej wyszło słońce nad Camp Nou !
0
@kuz widziałem taki komentarz, to ty o tym pisales ? Prosze powiedz ze postawiłeś dom na to ;)
0
Ktos tam przed przerwa pisał ze sie jeszcze 1-4 skonczy. Mam nadzieje ze postawiłeś na to dom ;)
2
Co prawie wkręcił…
0
@Vebrol a kasa dla Valverde ? Sam nie odszedł. Za to mozna kupic juz jakiegos grajka…