1

Pięknie prad odcięło Busiemu

0

Czuje w moczu frajerski remis…

2

No rywal ma jeszcze szanse bo Roberto wchodzi

2

Lenglet dzban po co tyka rywala w polu karnym ? Z Realem byłby to juz karny

0

Cholernie brak nam drugiego skrzydła. Na lewej Fati a na prawej pustki

0

@kulka Koeman go spalił psychicznie na Bilbao, baskijskie rzezniki odcisnęły na nim piętno

4

@BulaKG mam takie samo zdanie, żałowałem ze ostatnio Roberto dostał 70 min które Oscar moglby wykorzystac

1

@kuz sęk w tym ze on chce tylko Laporta mu go nie chce podstawić

1

Cou chyba wszedł do pomocy a Gavi bardziej na skrzydło

0

Dałby Aguero na cała polowe. Rywal nie gra jakos brutalnie

0

Tymczasem Lenglet sie bawi w Samu i kładzie sie w polu karnym ;)

15

Depay kończ to chłopie sam nie podawaj do tego drewna

2

Maja farta ze ten pistolet Luuka przed chwila nie wystrzelił w tym polu karnym bo nie byłoby co zbierac

1

Co sie przestraszyli Luuka ze az musieli go podwoić i zapomnieli o Pique ;)

2

@BarcaInfo przeciez my trupa pudrujemy juz kolejny rok ;)

0

Dobra nieKumam wrzuta na banie i kończymy balet ;)

3

Luuk odpalił Joga Bonito ale zapomniał ze jest z drewna ;)

0

@bari_94 nie pamietam juz dokładnie, dawniej wyrzucił ich ze stadionu i przez lata jeździli tylko na wyjazdy. Wiec teraz tez tak będzie.
Jak jestes ciekawy to doczytaj w necie

0

Dobry Boże to powinno trzepotać w okienku juz…

0

@Davvd hamuje wstecznym ;)

0

Kurde Dest przestan sie kiwać sam ze soba tylko tak jak w Ajaxie do cholery…

0

@masq + trzęsienie portkami jak rywal wbiega w pole karne
Czyli standard

0

@bari_94 dziesiątki pytan juz o to było. To byli Boixos Nois ale oni maja kosę z Laporta wiec odkad wrocil jako prezydent to oni będą ale tylko na wyjazdach.

0

Bierzmy tego gościa z Salzburga na prawde… na podopiecznego pana Raioli i jego premie stac nas nie będzie

1

Alba swietne wejście w mecz…

0

Aj ale ich prawie powiązał Depay ;)

1

@masq ma piłkę juz gdzies i walił prosecco ze starym ;)
Kontuzja pachwiny na treningu po kadrze

5

@fart w Ajaxie cos stworzy potem to rozkupia i znow cos stworzył wiec moze chciałby porzeźbić w gunwie Barcelony

0

@barcowy1899 rozprawa startuje jutro a gala ZP koniec listopada

0

Co wy pieprzycie o ZP dla Benzyny jak on zaraz będzie miał rozprawę o szantażowanie Valbueny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?