SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pięknie prad odcięło Busiemu
0
Czuje w moczu frajerski remis…
2
No rywal ma jeszcze szanse bo Roberto wchodzi
2
Lenglet dzban po co tyka rywala w polu karnym ? Z Realem byłby to juz karny
0
Cholernie brak nam drugiego skrzydła. Na lewej Fati a na prawej pustki
0
@kulka Koeman go spalił psychicznie na Bilbao, baskijskie rzezniki odcisnęły na nim piętno
4
@BulaKG mam takie samo zdanie, żałowałem ze ostatnio Roberto dostał 70 min które Oscar moglby wykorzystac
1
@kuz sęk w tym ze on chce tylko Laporta mu go nie chce podstawić
1
Cou chyba wszedł do pomocy a Gavi bardziej na skrzydło
0
Dałby Aguero na cała polowe. Rywal nie gra jakos brutalnie
0
Tymczasem Lenglet sie bawi w Samu i kładzie sie w polu karnym ;)
15
Depay kończ to chłopie sam nie podawaj do tego drewna
2
Maja farta ze ten pistolet Luuka przed chwila nie wystrzelił w tym polu karnym bo nie byłoby co zbierac
1
Co sie przestraszyli Luuka ze az musieli go podwoić i zapomnieli o Pique ;)
2
@BarcaInfo przeciez my trupa pudrujemy juz kolejny rok ;)
0
Dobra nieKumam wrzuta na banie i kończymy balet ;)
3
Luuk odpalił Joga Bonito ale zapomniał ze jest z drewna ;)
0
@bari_94 nie pamietam juz dokładnie, dawniej wyrzucił ich ze stadionu i przez lata jeździli tylko na wyjazdy. Wiec teraz tez tak będzie.
Jak jestes ciekawy to doczytaj w necie
0
Dobry Boże to powinno trzepotać w okienku juz…
0
@Davvd hamuje wstecznym ;)
0
Kurde Dest przestan sie kiwać sam ze soba tylko tak jak w Ajaxie do cholery…
0
@masq + trzęsienie portkami jak rywal wbiega w pole karne
Czyli standard
0
@bari_94 dziesiątki pytan juz o to było. To byli Boixos Nois ale oni maja kosę z Laporta wiec odkad wrocil jako prezydent to oni będą ale tylko na wyjazdach.
0
Bierzmy tego gościa z Salzburga na prawde… na podopiecznego pana Raioli i jego premie stac nas nie będzie
1
Alba swietne wejście w mecz…
0
Aj ale ich prawie powiązał Depay ;)
1
@masq ma piłkę juz gdzies i walił prosecco ze starym ;)
Kontuzja pachwiny na treningu po kadrze
5
@fart w Ajaxie cos stworzy potem to rozkupia i znow cos stworzył wiec moze chciałby porzeźbić w gunwie Barcelony
0
@barcowy1899 rozprawa startuje jutro a gala ZP koniec listopada
0
Co wy pieprzycie o ZP dla Benzyny jak on zaraz będzie miał rozprawę o szantażowanie Valbueny ;)