6

@Roobo przeciez Xavi mówił ze u niego grałby w 1 składzie

0

@pt9 oddałbym wszystko za Kante ale no coz…

2

Piękna powtórka 2 gola. Pique nawet nie popatrzył do góry czy złapie Suareza na spalonym

0

Jest i gejmczeńdżer Kumana i taktyka tysiąca wrzutek ;)

0

@clyde jak człowiek pomyśli ze kiedys było ze 20 strzałów na bramkę, wiekszosc celnych i najczęściej po 2 słupki i 2 poprzeczki w meczu…

3

Co robi Pique ? Araujo pokazuje mu zeby zszedł do środka a ten kryje powietrze a Felix dostaje piłkę przed polem karnym

0

Dobra Gryży wchodź i kończ ta męczarnie na 3-0…

0

@Mack10 oba gole zawalił Pique bo musi zwracać uwagę na linie spalonego przy tak wysoko grającej linii obrony. Powinien 2 razy złapać na spalonym rywala i nie byłoby 2 okazji bramkowych.
Przy golu Suareza nawet nie popatrzył co sie dzieje u góry

0

@nicola1341 przecież Dembele jak wroci to sie znow połamie, zejdzie na ziemie ludzie gość tu juz 4 lata jest

0

@Azi z tego co pamietam to Valencia wtedy po odejściu Koemana walczyła w czubie.
Aczkolwiek tam wtedy tez mieli kółeczko Amigosow

0

Nico chyba wie za co zszedł a jak nie to niech zobaczy powtórkę 1 gola.
Gorzej bo wchodzi jeszcze gorszy piłkarz

1

Po meczu. Wystrzelać w przerwie po pyskach. Powiedzieć im w twarz co o nich myślimy a na nastepny mecz ligowy wystawić chlopakow z Barcy B bo na pewno będą miec wiecej ambicji.
PS. Pique 2 raz złamał linie spalonego. Jakby patrzył, myslal i był szybszy to by 2 razy złapał rywala na spalonym i nie byłoby 2 bramek.

5

Gdzie sa kartki dla Atletico ? Chwile temu faul w piszczel Gabiego teraz ręka

0

Kartek dla Atletico nie ma ?

0

Czemu w polu karnym jest tylko Depay i wchodzący Franek a reszta stoi za 16 i sie gapi ?
Kiedys Alves na skrzydle miał ze 3 wybory podan w pole karne…

0

@clyde od pol roku to pisze

1

3 ich tylko było na naszej połowie, 3 podania i nas rozmontowali

1

Gavi zaczyna złomować rywali ;) podoba mi sie jego waleczność. Gość nie ma 18 i powinni go przestawiać weterani a to on ich przestawia

3

Czy u nas nikt nie potrafi zabrac sie z piłka, minąć 2 i wywalczyć faul jak Felix ?
Szkoda ze ta wymiana nie doszła do skutku ale prezydent Atletico nie jest az tak głupi zeby wzmacniać rywala

1

Gruby wstydziłby sie odwalać pajacerke przeciwko swoim

0

@PatrykBarca


Byc moze juz nawet oblewa nowa prace ;)

0



Nie bójcie żaby, z Pirlo będą strzelać jak na zawołanie ;)

1

@Emhyr



Z Pirlo żadnej sety nie zmarnują ;)

1

Dawaj Benfica 4
Ale wstyd ja p*****e, zlomuje nas Benfica

0

Włączyłem bo ojciec darł sie ze Fati wchodzi i juz wyłączam.
Brawo Benfica, jeszcze z jedna a najlepiej 4-0 i niech ten rudy **** spada.

4

Czekałem na wieczór ale pan trener postanowił mi obrzydzić dzisiejszy mecz.
Całe szczęście ze sa inne ciekawe spotkania. Piszcie jak Fati będzie wchodził to dopiero bedzie mozna wrocic do oglądania.
Z 90% ludzi juz wie jak bedzie wyglądał dzisiaj mecz. Oby tylko Benfica nas nie wyjaśniła bo bedzie wstyd.

0

Kazdy mowi o 9 dla City a Pep nadal swoje. Wszystkie akcje na skrzydła, do bólu przewidywalne

0

No i City raz zostawiło miejsce. I mimo ze grali imo lepiej to przegrywaja 0-2

0

@Trexas e tam prawie powiązał PSG w polu karnym przed chwila

0

Mbappe akcja do nikogo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?