SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Roobo przeciez Xavi mówił ze u niego grałby w 1 składzie
0
@pt9 oddałbym wszystko za Kante ale no coz…
2
Piękna powtórka 2 gola. Pique nawet nie popatrzył do góry czy złapie Suareza na spalonym
0
Jest i gejmczeńdżer Kumana i taktyka tysiąca wrzutek ;)
0
@clyde jak człowiek pomyśli ze kiedys było ze 20 strzałów na bramkę, wiekszosc celnych i najczęściej po 2 słupki i 2 poprzeczki w meczu…
3
Co robi Pique ? Araujo pokazuje mu zeby zszedł do środka a ten kryje powietrze a Felix dostaje piłkę przed polem karnym
0
Dobra Gryży wchodź i kończ ta męczarnie na 3-0…
0
@Mack10 oba gole zawalił Pique bo musi zwracać uwagę na linie spalonego przy tak wysoko grającej linii obrony. Powinien 2 razy złapać na spalonym rywala i nie byłoby 2 okazji bramkowych.
Przy golu Suareza nawet nie popatrzył co sie dzieje u góry
0
@nicola1341 przecież Dembele jak wroci to sie znow połamie, zejdzie na ziemie ludzie gość tu juz 4 lata jest
0
@Azi z tego co pamietam to Valencia wtedy po odejściu Koemana walczyła w czubie.
Aczkolwiek tam wtedy tez mieli kółeczko Amigosow
0
Nico chyba wie za co zszedł a jak nie to niech zobaczy powtórkę 1 gola.
Gorzej bo wchodzi jeszcze gorszy piłkarz
1
Po meczu. Wystrzelać w przerwie po pyskach. Powiedzieć im w twarz co o nich myślimy a na nastepny mecz ligowy wystawić chlopakow z Barcy B bo na pewno będą miec wiecej ambicji.
PS. Pique 2 raz złamał linie spalonego. Jakby patrzył, myslal i był szybszy to by 2 razy złapał rywala na spalonym i nie byłoby 2 bramek.
5
Gdzie sa kartki dla Atletico ? Chwile temu faul w piszczel Gabiego teraz ręka
0
Kartek dla Atletico nie ma ?
0
Czemu w polu karnym jest tylko Depay i wchodzący Franek a reszta stoi za 16 i sie gapi ?
Kiedys Alves na skrzydle miał ze 3 wybory podan w pole karne…
0
@clyde od pol roku to pisze
1
3 ich tylko było na naszej połowie, 3 podania i nas rozmontowali
1
Gavi zaczyna złomować rywali ;) podoba mi sie jego waleczność. Gość nie ma 18 i powinni go przestawiać weterani a to on ich przestawia
3
Czy u nas nikt nie potrafi zabrac sie z piłka, minąć 2 i wywalczyć faul jak Felix ?
Szkoda ze ta wymiana nie doszła do skutku ale prezydent Atletico nie jest az tak głupi zeby wzmacniać rywala
1
Gruby wstydziłby sie odwalać pajacerke przeciwko swoim
0
@PatrykBarca
Byc moze juz nawet oblewa nowa prace ;)
0
Nie bójcie żaby, z Pirlo będą strzelać jak na zawołanie ;)
1
@Emhyr
Z Pirlo żadnej sety nie zmarnują ;)
1
Dawaj Benfica 4
Ale wstyd ja p*****e, zlomuje nas Benfica
0
Włączyłem bo ojciec darł sie ze Fati wchodzi i juz wyłączam.
Brawo Benfica, jeszcze z jedna a najlepiej 4-0 i niech ten rudy **** spada.
4
Czekałem na wieczór ale pan trener postanowił mi obrzydzić dzisiejszy mecz.
Całe szczęście ze sa inne ciekawe spotkania. Piszcie jak Fati będzie wchodził to dopiero bedzie mozna wrocic do oglądania.
Z 90% ludzi juz wie jak bedzie wyglądał dzisiaj mecz. Oby tylko Benfica nas nie wyjaśniła bo bedzie wstyd.
0
Kazdy mowi o 9 dla City a Pep nadal swoje. Wszystkie akcje na skrzydła, do bólu przewidywalne
0
No i City raz zostawiło miejsce. I mimo ze grali imo lepiej to przegrywaja 0-2
0
@Trexas e tam prawie powiązał PSG w polu karnym przed chwila
0
Mbappe akcja do nikogo ?