SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jezu pooglądajcie kompilacje z MSN, co to był za atak. A to PSG takie pokraczne, chcieliby cos pograc ale nie moga
3
Tak szczerze to Leo słabiutki w tym PSG
0
@CZaras chyba kazdy to widzi oprócz Pepa. Az sie prosi zagrać czasem cos na ścianę środkiem a tu wszystko na skrzydła.
Kane albo Lewandowski jak ulał by pasowali City
4
Haha dopiero teraz zobaczyłem ten faul Rudego i kto sędziuje bo w 20 min musiałem wyjsc zadzwonic.
De Jongowi za gowno daje czerwo a tutaj bez czerwa buhaha
0
@GoodOldDay291110 nie wygrali LM i w tym roku tez tego nie zrobią.
Ile mozna lecieć na 3 skrzydłowych z przodu ?
9 az sie prosi do składu
2
Przeciez bez 9 z krwi i kości to City nic nie ugra w tym sezonie.
Az sie prosi by w tym składzie był Kane a najlepiej Lewandowski.
0
Pep juz zrezygnował z Ukrainca ze Cancelo na LO ?
3
@Encore oby, oby został nowa legenda ;)
0
@Panpiwkarz dobrze widzisz, tylko na C+ będzie, dziwie sie bo mecze z Realem i Atletico miały byc w obu stacjach chyba
3
Fekir prze kot. Żałuje ze nigdy nie trafił do Barcy
11
Teraz to sie juz rozkleiłem ! Wracaj pieprzony kocie !
1
Kończymy mecz z 4 ŚO w obronie
6
VAR w Hiszpanii to jest kpina
3
Az łezka sie a oku zakręciła. Wracaj cholerny kocie
3
Zeby tylko Fatiego nie zjadła ta presja ktora juz zaczyna wywierać CN i oby kolano okazało sie wytrzymałe po tych operacjach
1
@osa91 albo lepiej jakby przy kontrze jednak wycofał piłkę do Stegena jak Roberto ;)
0
@domisiek114 dla mnie jest zbedny. Tylko mlodosc i rywalizacja
4
Riki po zmianie top ;)
0
Jak dla mnie to o miejsca w pomocy mogliby walczyć De Jong, Nico, Pedri, Gavi i Riki. Nie ma to jak mlodosc i rywalizacja. Czas pożegnać leśnych dziadków
1
Dawać tego Fatiego i Demira a Depay na 9 !
Dawaj kocie i wracaj z ta nowa 10 !
0
Bezsensowne wrzutki Minguezy od paru prób
1
Dla Cou nie ma innej rady niz gra jako ofensywny pomocnik w 433 ale słabo to widze bo nie walczy w defensywie albo gra jako 10 w 4231 tylko ze musiałby miec ruchliwa 9 i skrzydłowych z krwi i kości zeby napędzać im akcje. W kazdym innym przypadku Cou jest niestety zbedny i pisze to z bólem serca
0
@BulaKG bo gra na lewej stronie a jest prawonozny ? Puknij sie w łeb
32
Dest wyglada lepiej na lewym bo ma na skrzydle Depaya i moga cos pograc. Z prawej wyglądałby słabo bo nie ma z kim grać.
0
No Luuk masz plusa ;) Grizi lubił spieprzyc sety ;)
0
Teraz daje karnego a w poprzednich meczach nic nie widzieli…
0
Nagle bez deszczu na GP Rosji ? Putin rozwiał chmury dronami ? Miało padać cały weekend
0
To jakie wymówki Koemana dzisiaj ? Co miałem poradzic na czerwo De Jonga ? Co mogłem poradzic na zmarnowane setki Depaya ? Co mogłem poradzic ze Demir to nie Messi ?
0
Jakby dał Rysiowi to by uratował mecz w tej kontrze
0
@Comfortable_ kto w dzisiejszym meczu nie traci ? A Busi baletnica co robi jak mota sie między rywalami ?
W obronie stało jeszcze 5 kołków ktorzy nie potrafią ze soba grać i sa zagubieni jak dzieci we mgle