2

Jezu pooglądajcie kompilacje z MSN, co to był za atak. A to PSG takie pokraczne, chcieliby cos pograc ale nie moga

3

Tak szczerze to Leo słabiutki w tym PSG

0

@CZaras chyba kazdy to widzi oprócz Pepa. Az sie prosi zagrać czasem cos na ścianę środkiem a tu wszystko na skrzydła.
Kane albo Lewandowski jak ulał by pasowali City

4

Haha dopiero teraz zobaczyłem ten faul Rudego i kto sędziuje bo w 20 min musiałem wyjsc zadzwonic.
De Jongowi za gowno daje czerwo a tutaj bez czerwa buhaha

0

@GoodOldDay291110 nie wygrali LM i w tym roku tez tego nie zrobią.
Ile mozna lecieć na 3 skrzydłowych z przodu ?
9 az sie prosi do składu

2

Przeciez bez 9 z krwi i kości to City nic nie ugra w tym sezonie.
Az sie prosi by w tym składzie był Kane a najlepiej Lewandowski.

0

Pep juz zrezygnował z Ukrainca ze Cancelo na LO ?

3

@Encore oby, oby został nowa legenda ;)

0

@Panpiwkarz dobrze widzisz, tylko na C+ będzie, dziwie sie bo mecze z Realem i Atletico miały byc w obu stacjach chyba

3

Fekir prze kot. Żałuje ze nigdy nie trafił do Barcy

11

Teraz to sie juz rozkleiłem ! Wracaj pieprzony kocie !

1

Kończymy mecz z 4 ŚO w obronie

6

VAR w Hiszpanii to jest kpina

3

Az łezka sie a oku zakręciła. Wracaj cholerny kocie

3

Zeby tylko Fatiego nie zjadła ta presja ktora juz zaczyna wywierać CN i oby kolano okazało sie wytrzymałe po tych operacjach

1

@osa91 albo lepiej jakby przy kontrze jednak wycofał piłkę do Stegena jak Roberto ;)

0

@domisiek114 dla mnie jest zbedny. Tylko mlodosc i rywalizacja

4

Riki po zmianie top ;)

0

Jak dla mnie to o miejsca w pomocy mogliby walczyć De Jong, Nico, Pedri, Gavi i Riki. Nie ma to jak mlodosc i rywalizacja. Czas pożegnać leśnych dziadków

1

Dawać tego Fatiego i Demira a Depay na 9 !
Dawaj kocie i wracaj z ta nowa 10 !

0

Bezsensowne wrzutki Minguezy od paru prób

1

Dla Cou nie ma innej rady niz gra jako ofensywny pomocnik w 433 ale słabo to widze bo nie walczy w defensywie albo gra jako 10 w 4231 tylko ze musiałby miec ruchliwa 9 i skrzydłowych z krwi i kości zeby napędzać im akcje. W kazdym innym przypadku Cou jest niestety zbedny i pisze to z bólem serca

0

@BulaKG bo gra na lewej stronie a jest prawonozny ? Puknij sie w łeb

32

Dest wyglada lepiej na lewym bo ma na skrzydle Depaya i moga cos pograc. Z prawej wyglądałby słabo bo nie ma z kim grać.

0

No Luuk masz plusa ;) Grizi lubił spieprzyc sety ;)

0

Teraz daje karnego a w poprzednich meczach nic nie widzieli…

0

Nagle bez deszczu na GP Rosji ? Putin rozwiał chmury dronami ? Miało padać cały weekend

0

To jakie wymówki Koemana dzisiaj ? Co miałem poradzic na czerwo De Jonga ? Co mogłem poradzic na zmarnowane setki Depaya ? Co mogłem poradzic ze Demir to nie Messi ?

0

Jakby dał Rysiowi to by uratował mecz w tej kontrze

0

@Comfortable_ kto w dzisiejszym meczu nie traci ? A Busi baletnica co robi jak mota sie między rywalami ?
W obronie stało jeszcze 5 kołków ktorzy nie potrafią ze soba grać i sa zagubieni jak dzieci we mgle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?