SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comfortable_ karny ?
2
Moder mądrze tam dał w pole karne. Zaskoczył mnie.
Nasi zmotywowani jak nigdy.
Szkoda ze zamiast Krychowiaka nie ma Klicha…
Pomoc Moder, Zielu, Klich mogła by banglac
0
Za grę Roberto i Luuka to oni nawet 55 tys nie dostaną ;)
0
@Kamilos84 i gra dla Realu…
0
Walić tego Dembele, Laporta masz ruszac po tego Danjume…
0
@Sau_Ron wszystko sie juz konczy to co ty chcesz ogladac
0
Malen, kolejny gość co mozna go było miec za 30 mln ale lepiej potem zapłacić +100 BvB… albo tak jak miec Ferrana za 25 to lepiej było wywalić ponad 30 za Trincao XD
0
@Regios gdzies juz czytałem to nazwisko i ktos polecał obserwować
0
Kto tam na tym skrzydle w Oranje tam teraz pokręcił ?
1
Benzema miał Grieza to nie podał. Widze atmosferka
1
@Sau_Ron Downatello ;)
0
Eric widze forma z Barcy. Piłka idzie wzdłuż pola karnego a ten kryje słupek ;)
4
Depay w kadrze atakuje ze skrzydła a w polu karnym juz było 2 kolegow. W meczu z Atletico był sam w polu karnym i biegł dopiero do niego Franek…
0
Czy ja dobrze widziałem prawie 100 podan Grieza ?
Czemu u nas potrafił miec nieraz po 35 na cały mecz ?
0
Spalony ale Carrasco top… tylko ze jakby do nas przyszedł to nawet 50% siebie by nie przypominał
0
Ymnappe tak zamieszał ze az Pavard sie wywrócił ;)
0
@DaPidejpi ja tylko przywołuje opinie kibiców Realu z tym ręcznikiem
1
Z jakiej paki Thibaut z ręcznika stał sie taka ściana ? A w druga stronę niestety poszedł Stegen :/
1
Brawo Belgia ;) Jechac żabki ;)
5
Carrasco TOP ! Do tej pory zastanawiam sie po co wtedy poszedł do tych Chin i czemu nikt z Barcy nie próbował go stamtąd wyciągnąć…
3
Hazard jest mega fatalny… masakra jaki zjazd zaliczył. Chyba tylko Cou moze sie z nim równać. Zreszta obaj byli najlepsi zawodnicy PL…
1
@Emhyr a na Euro były ehy i ahy nad Belgia
1
Bez jaj faul jak byk Hernandeza. Całym impetem ciała wchodzi w gościa tam nawet nie było zamiaru wybicia piłki tylko skasować rywala
7
Torres no coz nazwisko zobowiązuje.
Mozna go było miec za 25 mln, ale lepiej było wydać 30 na Trincao ;)
7
Dawaj Gavi zezłomuj tego Verrattiego z Baśki
0
Z jakiej paki Włosi znowu u siebie ?
1
Niech mu ktos napisze w jego języku ze to on nie szanuje Barcy. Odkad dostał podwyżkę to gość zakończył profesjonalna karierę. Paulo Coelho za 12 mln…
2
Mozesz popełniać bledy ale za to serducho juz Cie uwielbiam Araujo
0
@heniek168 Demir sie spalił psychicznie po Bilbao.
Poza tym Koeman pieknie podsumował ze nie mamy prawego skrzydła. Ja po takich słowach juz bym sie nawet nie staral dla tego trenera
1
Nie wiem czemu ale jak patrze na Simeone to mam cicha nadzieje ze sie potknie i sobie ten głupi ryj rozwali ;)