0

@Comfortable_ karny ?

2

Moder mądrze tam dał w pole karne. Zaskoczył mnie.
Nasi zmotywowani jak nigdy.
Szkoda ze zamiast Krychowiaka nie ma Klicha…
Pomoc Moder, Zielu, Klich mogła by banglac

0

Za grę Roberto i Luuka to oni nawet 55 tys nie dostaną ;)

0

@Kamilos84 i gra dla Realu…

0

Walić tego Dembele, Laporta masz ruszac po tego Danjume…

0

@Sau_Ron wszystko sie juz konczy to co ty chcesz ogladac

0

Malen, kolejny gość co mozna go było miec za 30 mln ale lepiej potem zapłacić +100 BvB… albo tak jak miec Ferrana za 25 to lepiej było wywalić ponad 30 za Trincao XD

0

@Regios gdzies juz czytałem to nazwisko i ktos polecał obserwować

0

Kto tam na tym skrzydle w Oranje tam teraz pokręcił ?

1

Benzema miał Grieza to nie podał. Widze atmosferka

1

@Sau_Ron Downatello ;)

0

Eric widze forma z Barcy. Piłka idzie wzdłuż pola karnego a ten kryje słupek ;)

4

Depay w kadrze atakuje ze skrzydła a w polu karnym juz było 2 kolegow. W meczu z Atletico był sam w polu karnym i biegł dopiero do niego Franek…

0

Czy ja dobrze widziałem prawie 100 podan Grieza ?
Czemu u nas potrafił miec nieraz po 35 na cały mecz ?

0

Spalony ale Carrasco top… tylko ze jakby do nas przyszedł to nawet 50% siebie by nie przypominał

0

Ymnappe tak zamieszał ze az Pavard sie wywrócił ;)

0

@DaPidejpi ja tylko przywołuje opinie kibiców Realu z tym ręcznikiem

1

Z jakiej paki Thibaut z ręcznika stał sie taka ściana ? A w druga stronę niestety poszedł Stegen :/

1

Brawo Belgia ;) Jechac żabki ;)

5

Carrasco TOP ! Do tej pory zastanawiam sie po co wtedy poszedł do tych Chin i czemu nikt z Barcy nie próbował go stamtąd wyciągnąć…

3

Hazard jest mega fatalny… masakra jaki zjazd zaliczył. Chyba tylko Cou moze sie z nim równać. Zreszta obaj byli najlepsi zawodnicy PL…

1

@Emhyr a na Euro były ehy i ahy nad Belgia

1

Bez jaj faul jak byk Hernandeza. Całym impetem ciała wchodzi w gościa tam nawet nie było zamiaru wybicia piłki tylko skasować rywala

7

Torres no coz nazwisko zobowiązuje.
Mozna go było miec za 25 mln, ale lepiej było wydać 30 na Trincao ;)

7

Dawaj Gavi zezłomuj tego Verrattiego z Baśki

0

Z jakiej paki Włosi znowu u siebie ?

1

Niech mu ktos napisze w jego języku ze to on nie szanuje Barcy. Odkad dostał podwyżkę to gość zakończył profesjonalna karierę. Paulo Coelho za 12 mln…

2

Mozesz popełniać bledy ale za to serducho juz Cie uwielbiam Araujo

0

@heniek168 Demir sie spalił psychicznie po Bilbao.
Poza tym Koeman pieknie podsumował ze nie mamy prawego skrzydła. Ja po takich słowach juz bym sie nawet nie staral dla tego trenera

1

Nie wiem czemu ale jak patrze na Simeone to mam cicha nadzieje ze sie potknie i sobie ten głupi ryj rozwali ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?