0

Coman sie połamał przed wejściem ze nie wszedł na boisko ?

1

Demir znowu wyszedł wystraszony. Gavi walczy jak wściekły a Demir nie wierzy ze biega w tym meczu

0

@Wiktorek2002 od kilku lat sie nad tym zastanawiam

0

Depay piłka na srodku i nie ma z kim grać

1

@VandaI podsumował Aguero nasze treningi. W City 1,5h wczesniej przed treningiem ludzie na siłowni a w Barcy pol godziny przed i wszystko pogaszone i pozamykane ;)

0

Roberto no cudowny jestes…

0

Pedri zezłomował Upamecano ;)

0

@Sergio_Devils pozdrawiam Cie serdecznie środkowym palcem ;)

2

No niestety panie Koeman ale to j****e w tym sezonie. Trenuje nas stoper a w obronie nadal cyrki i trzęsące sie nogi. W ataku zero jakości i szybkości nadal. Była „jak trwoga to do Leo” jest tym razem do Depaya i tyle. Busi za wolny juz do nowoczesnej gry.
Nasze boki wyprowadzają kontry i nagle oddają piłkę so tylu.
Kazdy podaje teraz do przodu byle zrobic jakas okazje a u nas przy kontrze piłka do tylu no Jpdl !

0

Zero siły z przodu
Budować obronę i szukac szybkich piłkarzy do przodu

1

Żaden pożytek z bocznych obrońców, grają tylko do tylu

1

Tak jest ArauDZIK chowaj go do kieszeni

0

Piękna akcja Pique przyspieszyłes akcje

0

Cała drużyna musi zapieprzac nie ma wyjścia

0

@qwer123 chyba kazdy

1

Co tam Cris ? Skąd to zwątpienie ?

1

Varane forma z Realu a moj kuzyn fan Utd sie spuszczał ze mistrz świata XD
Taki sam jak z Umtitiego

9

@drozdi kto jest kibicem Barcy ten sie w cyrku nie smieje…

0

Ale sie tną w Sevilli

1

Jest j***** dołóż noga, chyba wieksza niz Lewy

1

Przecież jak oni dzisiaj wyjdą na bokach Roberto i Mingueza to na nawet nie chce tego ogladac.

To jest komedia ze zamiast sprzedać zapchajdziure to jeszcze przedłużamy z nim kontrakt zamiast kupic Gayie na LO…
Ja to nawet dzisiaj bym Balde dał szanse a noz zaskoczy Bayern jakims dryblingiem i karnego wywalczy. A te kopacze tylko piłkę do tylu wycofywać będą.

9

@RydwanFaraona lepiej przed niz w trakcie meczu…

3

Za chwile mecz z Bayernem a oni sobie urządzają medialne wojenki. K***a niech usiądą i pogadają. Koeman niech buduje drużynę tak jak chce ale pod warunkiem głowy jak nie wyjdzie i sezon bez trofeów będzie. A zarząd niech ogarnia ten burdel, zmniejsza wypłaty (kapitanowie ruszyli a co z Cou i Dembele ?) itd i wtedy sobie będa mogli przybić ze uratowali ten klub.
I nie jestem po żadnej stronie. Koemana nie lubie a Laporta przegrał sobie u mnie prawie wszystko.
Ja bym chciał po prostu jak najlepiej dla klubu…

0

@Pustelnik brak talentu mozna nadrobic najczęściej zapieprzaniem na boisku. Tego 2 od dawna nie mamy a co gorsza zaczyna brakować tez i 1 powoli

0

Nie wiem jakim cudem on tyle goli zdobywa. Dla mnie to zawsze był słaby napastnik

0

@Kubavilla7 nie ogladam na bieżąco Lazio i inne kluby wiec mogłem sie pomylić. Wiem ze pamiętałem juz go w przeszlosci w Lazio wiec myslalem ze grał tam cały czas

0

Tak patrze na skład Lazio i stwierdzam, ze Anderson, Alberto i Milinkovic-Savic zasiedzieli sie nieco w tym klubie i kariery przystopowały

1

No i bańka z Robertem pękła. Będzie bez pkt. Szkoda tylko, ze przed nim Latifi i Gio bo dla mnie to słabi kierowcy

1

Sędzia miał Atletico na kuponie ze 10 min ? Bo ogladam F1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?