SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coman sie połamał przed wejściem ze nie wszedł na boisko ?
1
Demir znowu wyszedł wystraszony. Gavi walczy jak wściekły a Demir nie wierzy ze biega w tym meczu
0
@Murazor https://www.google.pl/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,65082,27539512,aguero-zaskoczyl-roznicami-miedzy-manchesterem-i-fb-barcelona.amp
0
@Wiktorek2002 od kilku lat sie nad tym zastanawiam
0
Depay piłka na srodku i nie ma z kim grać
1
@VandaI podsumował Aguero nasze treningi. W City 1,5h wczesniej przed treningiem ludzie na siłowni a w Barcy pol godziny przed i wszystko pogaszone i pozamykane ;)
0
Roberto no cudowny jestes…
0
Pedri zezłomował Upamecano ;)
0
@Sergio_Devils pozdrawiam Cie serdecznie środkowym palcem ;)
2
No niestety panie Koeman ale to j****e w tym sezonie. Trenuje nas stoper a w obronie nadal cyrki i trzęsące sie nogi. W ataku zero jakości i szybkości nadal. Była „jak trwoga to do Leo” jest tym razem do Depaya i tyle. Busi za wolny juz do nowoczesnej gry.
Nasze boki wyprowadzają kontry i nagle oddają piłkę so tylu.
Kazdy podaje teraz do przodu byle zrobic jakas okazje a u nas przy kontrze piłka do tylu no Jpdl !
0
Zero siły z przodu
Budować obronę i szukac szybkich piłkarzy do przodu
1
Żaden pożytek z bocznych obrońców, grają tylko do tylu
1
Tak jest ArauDZIK chowaj go do kieszeni
0
Piękna akcja Pique przyspieszyłes akcje
0
Cała drużyna musi zapieprzac nie ma wyjścia
0
@qwer123 chyba kazdy
1
Co tam Cris ? Skąd to zwątpienie ?
1
Varane forma z Realu a moj kuzyn fan Utd sie spuszczał ze mistrz świata XD
Taki sam jak z Umtitiego
9
@drozdi kto jest kibicem Barcy ten sie w cyrku nie smieje…
0
Ale sie tną w Sevilli
1
Jest j***** dołóż noga, chyba wieksza niz Lewy
1
Przecież jak oni dzisiaj wyjdą na bokach Roberto i Mingueza to na nawet nie chce tego ogladac.
To jest komedia ze zamiast sprzedać zapchajdziure to jeszcze przedłużamy z nim kontrakt zamiast kupic Gayie na LO…
Ja to nawet dzisiaj bym Balde dał szanse a noz zaskoczy Bayern jakims dryblingiem i karnego wywalczy. A te kopacze tylko piłkę do tylu wycofywać będą.
9
@RydwanFaraona lepiej przed niz w trakcie meczu…
3
Za chwile mecz z Bayernem a oni sobie urządzają medialne wojenki. K***a niech usiądą i pogadają. Koeman niech buduje drużynę tak jak chce ale pod warunkiem głowy jak nie wyjdzie i sezon bez trofeów będzie. A zarząd niech ogarnia ten burdel, zmniejsza wypłaty (kapitanowie ruszyli a co z Cou i Dembele ?) itd i wtedy sobie będa mogli przybić ze uratowali ten klub.
I nie jestem po żadnej stronie. Koemana nie lubie a Laporta przegrał sobie u mnie prawie wszystko.
Ja bym chciał po prostu jak najlepiej dla klubu…
0
@Pustelnik brak talentu mozna nadrobic najczęściej zapieprzaniem na boisku. Tego 2 od dawna nie mamy a co gorsza zaczyna brakować tez i 1 powoli
0
Nie wiem jakim cudem on tyle goli zdobywa. Dla mnie to zawsze był słaby napastnik
0
@Kubavilla7 nie ogladam na bieżąco Lazio i inne kluby wiec mogłem sie pomylić. Wiem ze pamiętałem juz go w przeszlosci w Lazio wiec myslalem ze grał tam cały czas
0
Tak patrze na skład Lazio i stwierdzam, ze Anderson, Alberto i Milinkovic-Savic zasiedzieli sie nieco w tym klubie i kariery przystopowały
1
No i bańka z Robertem pękła. Będzie bez pkt. Szkoda tylko, ze przed nim Latifi i Gio bo dla mnie to słabi kierowcy
1
Sędzia miał Atletico na kuponie ze 10 min ? Bo ogladam F1