0

@JohnnyBarca bo z kim sie zadajesz to takim sie stajesz ;) a Roberto jest nijaki na boisku

0

@mm_ miałem wlasnie pisac ze widziałem foto laski De Jonga z ta Roberto i oby nam sie Franek nie zrobił nijaki na boisku ;)

0

@patry295 ale właśnie Barca zwolniła jedyna maskotkę tego klubu ;)

2

@Kidd według transfermarkt Meyer jest bez klubu

1

@Khardan a ja znów się cieszę. Wiele razy nie byłem w stanie obejrzeć meczu np o 16 a powtórki za cholerę nie obejrzę bo to nie to samo co na żywo. I mimo, ze mecz późno i bede zmęczony to fajnie będzie zakończyć dzień meczem. Oby było warto czekać

0

@dzefrej234 przecież objął reprezentacje to chyba stara wypowiedz

7

@Coutinho007 a nazywa sie on Max Meyer i w wieku 26 lat jest bez klubu. Dodam, ze uchodził za jeden z największych talentów Bundesligi obok Goretzki i Brandta ;)

0

@Kamiloza91 Ramos to sie z gabinetów lekarskich nie ruszy ;)

1

@Coutinho007 wlasnie jak pomyślę ze jeszcze za chwile rzeźnicy z Bilbao to az mi szkoda już Depaya, chociaż RSSS juz mu dał przedsmak, niemiłosiernie faulowany

5

@Coutinho007 bez kitu, ostatnio gadałem o tym z kolega fanem Realu ze to co porobiło sie z ta liga to jest dramat. Za chwile nikt tego nie będzie chciał ogladac. Coraz wiecej drużyn co tylko zamurować i fajrant.
A kiedys chodziła piłeczka i grały chłopaki.
Do tego ten cały tebas…

1

@Dojaar R10 ;) chociaż Inieste tez by sie chciało

8

Uwielbiam hiszpańskie autobusiki ;)
74% posiadania Betisu, 16 sytuacji bramkowych i 1-1 ;)

0

@VegetaPolska ja dopiero co czytałem ze Pogbe fascynuje projekt P$G i chce wrócić do ojczyzny

0

Fajnie, ze kolejny farmer walczy i wyciaga na 3-2 z P$G ;) przynajmniej jakies emocje do samego końca ;)

2

Jaki plan ? K***a sprytny ;)

0

@socha chodzi o to zeby dymac Polaka

0

Będzie na stronie jakiś artykuł skąd sie wziął ten ponad miliard długu ?

1

@Kapitan hawk dzięki kapitanie ;) odpaliłem na chwile zeby znow moc to podziwiać ;)

0

@Coutinho007 myślę, ze w naszej sytuacji warto śledzić wychowanków szczególnie gdy „FC Barcelona zapewniła sobie 50% udziałów w przyszłej sprzedaży, a także prawo pierwokupu i opcję odkupu zawodnika pochodzącego z Majorki.” ;)

0

@Garbatyy skąd takie informacje ?

0

Obserwujecie Monchu ?

0

@Abominacja tak twierdził rosell. Po latach batalii w sądzie udowodniono, ze Laporta pozostawił klub na plusie, bardzo lekkim ale na plusie.

0

@gasiciell siedze wlasnie i przegladam wszystkie mozliwe źródła które jestem w stanie zrozumiec. BarcaInfo robi tez robotę ale pewnie wszystkich smaczków nie dostaniemy po PL. Szkoda ze nie po angielsku prowadzi i ze Hiszpanie prowadzą noce zycie.

7

Ten twitch Pique to jest petarda ! Kazdy kibic swojego klubu chciałby usłyszeć niektore historie zza kulis. To tak jakbys usiadł z kolega i dyskutował po meczu.
Mam nadzieje, ze znajde gdzies przetłumaczone wszystko a nie urywki.

0

Sevilla będzie mocna fizycznie w tym sezonie. Rezerwowy skład, taka temperatura a oni gonią całe 90 min

3

Nazario oddał numer i presja zeszła. Można pykać na luzie

1

Młody Zizou zamiast łapać gościa w pol to mogl przepuścić i zaklaskac po golu rywali ;)

1

@Pawel13sz komentuje wlasnie Seville i chyba wczoraj Cadiz

1

Przed panem Kręcidło jeszcze duzo pracy. Jąka sie i zacina i na razie będzie odstawał od wielu komentatorów szczegolnie jak jest zestawiony z Wolskim

0

@bodzio10 wlasnie to slychac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?