8

Czy oni wlasnie sparodiowali Grieza co sie wtedy brokatem obsypał ? Teraz to były chipsy ;)

0

Poskładali nas jak domek z kart aczkolwiek 1 gol błąd bramkarza a drugi no to „madżik tacz” strzelającego ;)

0

Lapcio ty tam spoglądaj na tego cracka z 20 bo Frankowi sie przyda wsparcie w pomocy ;)

0

@marcin000019 patrząc na niektore legendy z tych składów to ma szanse ;)

0

Savioli sie załączył Ronaldo vs Pique

0

Przeciez oni na skraju pola karnego kleją lepsze akcje niz aktualna Barca ;)

1

@marcin000019 zeby tylko Eriksena nie odstawił

0

R10 juz rzuca ciasteczka

0

Niech ktos powie R10 zeby nie szedł w balety po meczu z arbitrem ;)

0

@dmcteam jeszcze cie zaskoczy

0

@Coutinho007 moze zmieni w przerwie ;)

0

@Shapiro bo madki napieprzaja tym jak guwniaki nie chcą spac

2

Jak Aguero sie połamie to mam nadzieje, ze Rivaldo wskoczy na zastępstwo ;)

6

Na figo gwizdy nawet podczas meczu dziadków, cos pięknego ;) zrobił sobie piękna spuściznę do końca zycia

1

@MRE niby czemu ? Robił normalnie. Najlepsze było jak mu dali chłopa do wyprowadzania i wyglądał jak dziecko przy nim

0

Niech sie Figo cieszy, ze mecz w Izraelu bo głowa świni nie dostanie ;)

0

@Rust_Cohle złoto ;)

0

Jeden sie wymigał ale mam nadzieje, ze drugi zgnije w pierdlu.

0

@dzefrej234 niech ten Sousa juz zostanie do końca kontraktu bo szkoda mu wypłacać odszkodowanie
A Stasek to by musiał naszych najpierw do jakiegos gułagu wyslac na przygotowanie fizyczne a przed tym jeszcze niektórych wystrzelać po pysku zeby sie ogarneli

1

@tristan87 tez mnie zastanawia czemu nie wołają Leo tylko drą ryja „Messi”

0

@doc oby jakies angielskie naiwniaki zaczęły sie o niego licytować na nasza korzyść ;)

3

@Peszko07 i cyk ustawieni ;) ja tez moglbym odnosić takie sportowe porażki na koszt podatników ;)

Ktos kto sie interesuje pływaniem wie czy mieli oni jakiekolwiek szanse na cokolwiek ? Bo ostatni raz o polskim pływaniu słyszałem za Otylii ;)

1

Wszędzie ta j***** polityka…

3

@PatrychoO ajajaj na co mu to UTD było :/
Ciekawe czy u nas by sie odbudował. Jeszcze niedawno gość był chyba najlepszym pomocnikiem wchodzącym z drugiej linii w pole karne, timing niesamowity ;)

0

@Kusco15 myślę, ze wśród kibiców Realu pozycja Pereza się umocniła bo to takie same nadęte pustaki jak prezes. Osobiście nie znam żadnego kibica Realu, który nie byłby zarozumiałym pyszałkiem, uważającym sie za lepszego od wszystkich i któremu nic nie przemówisz do rozumu chociaż miałbyś merytoryczne argumenty.

Osłabła za to pozycja Floro w oczach wszystkich innych. Pomyślcie teraz, który właściciel klubu będzie chciał z nim interesy robić albo gwiazdy, które uwierzą w jego słowa ? A potem sie dowiedzą jak za plecami mówił, ze sa głupkami, debilami i to przeciez on Floro jest najlepszy i największy.

Myślę, ze już są w Realu mega kwasy bo przecież Raul trenuje druga drużynę a Casillas jest ambasadorem klubu ;)

1

Jak nie uda sie sprzedać Grieza to niech schodzi pensja o polowe i do pomocy go. A Moriba jak dalej będzie skakał to chociaz za 15/20 mln out niz za darmo.

0

@Bykunn Max na 100% wyeliminuje Lewisa zeby sie zrewanżować. Jestem tego pewien.
Pytanie tylko czy wtedy sam dojedzie do mety.
Wczoraj Hamiltonowi sie przyfarciło. Równie dobrze mogli obaj wypaść jak sytuacja w Hiszpanii 2016 i w sumie tak by było sprawiedliwie.

15

@Yosemite Zerknąłem tylko…

70

https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1415727883771957254
Do twego bebzona wznosimy swe błaganie, przed bankructwem klubu ratuj nas Joanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?